forum.svetstripa.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neomiljeni stripovi

+3
Lord Vader89
culfis
Mr. Nok
7 posters

Ići dole

Neomiljeni stripovi Empty Re: Neomiljeni stripovi

Počalji od Mr. Nok Uto 22 Feb 2011, 13:37

Ponešen temom http://www.svetstripa.net/t113-stripadzije-sta-vam-se-dopada rekoh da pređemo malo na Top 5 neomiljenih stripova:

1. Alan Ford (prvih 300, kao i one posle 300)
2. Vicešampion bi bio Spajdermen iz EKS-a
3. Onda naravno Teks Viler  :tex:
4. Traper Keri
5. Titani (iz zabavnika) wicked:
Mr. Nok
Mr. Nok
Novajlija
Novajlija

Datum upisa : 11.02.2011
Broj poruka : 41

Nazad na vrh Ići dole

Neomiljeni stripovi Empty Re: Neomiljeni stripovi

Počalji od culfis Uto 22 Feb 2011, 22:02

Covek moze da zivi, a da ne zna gde je Abu-dabi, ili kada je Milutin dosao na prestol, ali marksizam se jednostavno MORA znati! Marksizam ce te pratiti celog zivota, jer marksizam prozima sve pore naseg drustva? Sutra da se uclanis u biblioteku i da procitas sve sto imaju o marksizmu! rotf:
culfis
culfis
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 23.12.2010
Broj poruka : 1167

Nazad na vrh Ići dole

Neomiljeni stripovi Empty Re: Neomiljeni stripovi

Počalji od culfis Sre 23 Feb 2011, 00:55

Predlazem da otvoris novi topik pod naslovom Stripadzije sta vam se ne dopada ?
culfis
culfis
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 23.12.2010
Broj poruka : 1167

Nazad na vrh Ići dole

Neomiljeni stripovi Empty Re: Neomiljeni stripovi

Počalji od Mr. Nok Sre 23 Feb 2011, 13:09

Абу-Даби је главни град Уједињених Арапских Емирата, Милутин је је дошао на престо 1282. и то ће увек бити тако. Док је Марксизам одавно превазиђен, и неки људи, као и многи одавде би морали мало да погледају и унапред, с обзиром да већ предуго гледају уназад. Тако да, стрипови из ЗС, ЛМС, ЕКС-а, Алманаха и неких других издања, иако јесу у неко време уживали велику популарност, сада бивају превазиђени поред фантастичних, савремених остварења, каква данас постоје, која засигурно завређују највећу пажњу у том магичном, космополитском свету стрипа.
С обзиром да поседујем мало повећу личну библиотеку која је сасвим случајно приближно велика као и градска, могли би да се договоримо, ако, постоје наслови које би волео да прочиташ, можеш да их набавиш код мене бесплатно без учлањења (за почетак ћу да ти позајмим српски правопис, од аутора, једног од највећих стручњака за српски језик и књижевност, Радоја Симића).
Само би још рекао да је овај топик сасвим прикладан за питање: "шта вам се не допада"? С обзиром на то да је оно блиско повезано и са питањем: "шта вам се допада"? study
Mr. Nok
Mr. Nok
Novajlija
Novajlija

Datum upisa : 11.02.2011
Broj poruka : 41

Nazad na vrh Ići dole

Neomiljeni stripovi Empty Re: Neomiljeni stripovi

Počalji od culfis Sre 23 Feb 2011, 23:43

Mr.Nok mecem te na ignore listu. Izvoli, siri svoje prosvetiteljstvo na nekom drugom mestu. Zalosno sto si tako osakacenog duha pored toliko procitanih knjiga...
Ne beri brigu za nas nepismene...
culfis
culfis
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 23.12.2010
Broj poruka : 1167

Nazad na vrh Ići dole

Neomiljeni stripovi Empty Re: Neomiljeni stripovi

Počalji od Lord Vader89 Čet 24 Feb 2011, 02:13

hajde ljudi, cemu ovo nepotrebno prepucavanje i podizanje neke negativne energije? :/
Lord Vader89
Lord Vader89
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 25.12.2010
Broj poruka : 2589

Nazad na vrh Ići dole

Neomiljeni stripovi Empty Re: Neomiljeni stripovi

Počalji od Svet stripa Čet 24 Feb 2011, 04:16

Mr. Nok ::Da pređemo malo na Top 5 neomiljenih stripova:

1. Alan Ford (prvih 300, kao i one posle 300)
2. Vicešampion bi bio Spajdermen iz EKS-a
3. Onda naravno Teks Viler  :tex:
4. Traper Keri
5. Titani (iz zabavnika) wicked:
@ Mr. Nok, nema potrebe za sarkazmom i provokacijama na postavljenoj temi. Svrha topika je da svako kaže koju reč o svojim omiljenim stripovima a ne da ismejava izbor ostalih. Ako misliš da možeš da zauzmeš busiju i zaratiš sa nekim ovde samo zato što ti se ne sviđaju stripovi koje taj čita, prevario si se. Tebe niko nije ismejao zbog tvojih Top 5, nemoj ni ti ismevati ostale. Hvala na razumevanju.
Svet stripa
Svet stripa
Udruženje ljubitelja devete umetnosti
Udruženje ljubitelja devete umetnosti

Datum upisa : 25.12.2010
Broj poruka : 173

Nazad na vrh Ići dole

Neomiljeni stripovi Empty Re: Neomiljeni stripovi

Počalji od 5rovic Čet 24 Feb 2011, 09:36

culfis ::Covek moze da zivi, a da ne zna gde je Abu-dabi, ili kada je Milutin dosao na prestol, ali marksizam se jednostavno MORA znati! Marksizam ce te pratiti celog zivota, jer marksizam prozima sve pore naseg drustva? Sutra da se uclanis u biblioteku i da procitas sve sto imaju o marksizmu! rotf:
rotf: rotf:
I zivotinju mozes doterati u red,a kamoli mladu usijanu glavu...samo je potrebna..CVRSTA RUKA lol:
5rovic
5rovic
Obećava
Obećava

Datum upisa : 20.02.2011
Broj poruka : 83

Nazad na vrh Ići dole

Neomiljeni stripovi Empty Re: Neomiljeni stripovi

Počalji od Mr. Nok Čet 24 Feb 2011, 10:06

[quote="5rovic"]
culfis ::Covek moze da zivi, a da ne zna gde je Abu-dabi, ili kada je Milutin dosao na prestol, ali marksizam se jednostavno MORA znati! Marksizam ce te pratiti celog zivota, jer marksizam prozima sve pore naseg drustva? Sutra da se uclanis u biblioteku i da procitas sve sto imaju o marksizmu! rotf:
rotf: rotf:
I zivotinju mozes doterati u red,a kamoli mladu usijanu glavu...samo je potrebna..CVRSTA RUKA lol: [/quot]

Одговор који сам поставио, био је ништа друго до добронамерна критика. Наиме, увек је исправно трудити се при проширивању људских видика и прихватању другачијих идеја. Али, у праву си, и животињу можеш довести у ред, само је дискутабилно шта је за то потребно. thumbsup
Mr. Nok
Mr. Nok
Novajlija
Novajlija

Datum upisa : 11.02.2011
Broj poruka : 41

Nazad na vrh Ići dole

Neomiljeni stripovi Empty za arhivu

Počalji od culfis Čet 24 Feb 2011, 11:30

[quote="Mr. Nok"]
5rovic ::
culfis ::Covek moze da zivi, a da ne zna gde je Abu-dabi, ili kada je Milutin dosao na prestol, ali marksizam se jednostavno MORA znati! Marksizam ce te pratiti celog zivota, jer marksizam prozima sve pore naseg drustva? Sutra da se uclanis u biblioteku i da procitas sve sto imaju o marksizmu! rotf:
rotf: rotf:
I zivotinju mozes doterati u red,a kamoli mladu usijanu glavu...samo je potrebna..CVRSTA RUKA lol: [/quot]

Одговор који сам поставио, био је ништа друго до добронамерна критика. Наиме, увек је исправно трудити се при проширивању људских видика и прихватању другачијих идеја. Али, у праву си, и животињу можеш довести у ред, само је дискутабилно шта је за то потребно. thumbsup

:---: :---: :---: :---: :---:

Molim moderatore da reaguju.
culfis
culfis
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 23.12.2010
Broj poruka : 1167

Nazad na vrh Ići dole

Neomiljeni stripovi Empty Re: Neomiljeni stripovi

Počalji od Ultras Čet 24 Feb 2011, 11:42

Mr. Nok ::Одговор који сам поставио, био је ништа друго до добронамерна критика. Наиме, увек је исправно трудити се при проширивању људских видика и прихватању другачијих идеја. Али, у праву си, и животињу можеш довести у ред, само је дискутабилно шта је за то потребно. thumbsup


Mr. Nok, šta ti je čoveče ?
Dosadno ti je pa si našao mesto gde ćeš da se zezaš?

Neverovatno, samo smo tebe čekali da nas prosvetliš svojim izborom stripova i da nas sve zajedno uporediš sa životinjama...

Ubuduće nas poštedi takvih komentara...
Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Neomiljeni stripovi Empty Re: Neomiljeni stripovi

Počalji od Ogastus Čet 24 Feb 2011, 15:40

Znači kažnjavate i kritikujete čoveka, koji se malo zezao, pa dobio vrlo uvredljiv odgovor od dotičnog culfisa, pa ga ti ultrase pogrešno protumačiš da je rekao za sve da su životinje, a to je bio citat na ono što je rekao za njega onaj kauboj čvrstih ruku gore, a ti i administrator pogledajte još jedanput pa kažnjavajte pravedno i jednako. Ono što su, bez razloga raspravljali culfis i mr.nok bilo je iz teme koja se tiče stripa, jer ovo i jeste stripaški forum a ne veterinarski. LJudi, cela ova aktivnost oko foruma i treba da se shvati kao neko opuštanje i dodatno informisanje iliti kakvo-takvo dodatno obrazovanje. Ovde valjda svako može opušteno da kaže šta misli, ili, da se malo našali ako hoće,ali ako je to ovde zabranjeno zbog određenog društvenog mobinga, ili nekog drugog neobjašnjivo oštrog i subjektivnog razloga, onda možete slobodno i meni zbog ove poruke, gde sam rekao šta mislim o ovoj nemiloj situaciji, da udelite koji negativan glas. No
Ogastus
Ogastus
Novajlija
Novajlija

Datum upisa : 11.01.2011
Broj poruka : 28

Nazad na vrh Ići dole

Neomiljeni stripovi Empty Re: Neomiljeni stripovi

Počalji od Svet stripa Pet 25 Feb 2011, 04:11

Ogastus ::Znači kažnjavate i kritikujete čoveka...
Bez potrebe izmišljaš. Niko nije kažnjen.
Ogastus ::
... koji se malo zezao, pa dobio vrlo uvredljiv odgovor od dotičnog culfisa...
Ovo je forum Udruženja ljubitelja devete umetnosti, podvlačim ljubitelja.
To što se on zeza na račun drugih članova, i pokušava da omalovaži njihove izbore na omiljene stripove je "prst u oko" tim članovima, zar ne ? Ne znam čemu ovaj tvoj stav "dotični culfis" ?
Ogastus ::
... pa ga ti ultrase pogrešno protumačiš da je rekao za sve da su životinje, a to je bio citat na ono što je rekao za njega onaj kauboj čvrstih ruku gore, a ti i administrator pogledajte još jedanput pa kažnjavajte pravedno i jednako.
@ Ogastus, nemamo mi koga da kaznimo jednako - jer do sada nikoga nismo kaznili.
Nije namera administracije da kažnjava, namera je da što više oplemeni sajt i da ga učini što posećenijim. Za "kauboja čvrstih ruku" takođe mi nisi jasan...
Ogastus ::Ono što su, bez razloga raspravljali culfis i mr.nok bilo je iz teme koja se tiče stripa, jer ovo i jeste stripaški forum a ne veterinarski.
Naravno da je stripaški forum, onda se tako ponašajmo.
Ogastus :: LJudi, cela ova aktivnost oko foruma i treba da se shvati kao neko opuštanje i dodatno informisanje iliti kakvo-takvo dodatno obrazovanje.
Teško da će neko da se opusti ako mu se posle par postova počne soliti pamet o tome šta je dobro i loše i nuditi na čitanje "srpski pravopis"...
Ogastus ::Ovde valjda svako može opušteno da kaže šta misli, ili, da se malo našali ako hoće,ali ako je to ovde zabranjeno zbog određenog društvenog mobinga, ili nekog drugog neobjašnjivo oštrog i subjektivnog razloga, onda možete slobodno i meni zbog ove poruke, gde sam rekao šta mislim o ovoj nemiloj situaciji, da udelite koji negativan glas. No
Opet kažem da niko nije kažnjen, tako da to isticanje sebe u prvi plan nije potrebno. Nadam se da si shvatio da je Mr. Nok uneo negativu na ovu temu i moje je bilo da ga opomenem. Kako sam razumeo, ti si član redakcije, ti bi to bolje od mene trebao da znaš.
Svet stripa
Svet stripa
Udruženje ljubitelja devete umetnosti
Udruženje ljubitelja devete umetnosti

Datum upisa : 25.12.2010
Broj poruka : 173

Nazad na vrh Ići dole

Neomiljeni stripovi Empty Ogastus

Počalji od Ultras Pet 25 Feb 2011, 05:35

@ Ogastus, druže, imaš PM.
Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Neomiljeni stripovi Empty Re: Neomiljeni stripovi

Počalji od Lord Vader89 Pet 25 Feb 2011, 05:42

eh, samo da se nadovezem na pojam "kauboja cvrstih ruku", da je u pitanju decko od 12 godina koji blage veze nema ni ko je culfis ni ko je Mr. Nok, nego se totalno bezazleno nadovezao na citat iz svima nama poznatog filma.
tako da, nemojte mu uzeti to za zlo, znate i sami da su takve zezalice vrlo zanimljive u tim godinama, a gotovo nikad sa zadnjom namerom.
Lord Vader89
Lord Vader89
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 25.12.2010
Broj poruka : 2589

Nazad na vrh Ići dole

Neomiljeni stripovi Empty Re: Neomiljeni stripovi

Počalji od Ogastus Pet 25 Feb 2011, 10:11

Bravo Lord Vader, tako se govori, nešto slično sam i ja pokušao da objasnim za Mr. Noka, ali me je iznervirala ta bezvezna retorika svih njih u ovoj glupoj raspravi i što se zbog istina, po meni, pogrešne šale, pisalo upozorenje samo Mr. Noku, a jednako agresivno je dobio odgovor. Sve u svemu, zamoli bih najlepše sve aktere ove priče da ne čine slične stvari u buduće, nego da se lepo izmire, pa da se svi lepo družimo i nastojimo da poboljšamo ovaj sajt što je više moguće. Ako sam nekoga kojim slučajem na neki način uvredio, iskreno mi je žao i ja se ovim putem izvinjavam. Predlažem i ostalima isto, pa da izbrišemo ovu mrlju sa našeg foruma.

Ljudi, volite se!! :UU:
Ogastus
Ogastus
Novajlija
Novajlija

Datum upisa : 11.01.2011
Broj poruka : 28

Nazad na vrh Ići dole

Neomiljeni stripovi Empty Neomiljeni stripovi

Počalji od Mr. Nok Pet 25 Feb 2011, 11:02

Чини ми се, да је током последњих неколико дана, на овом форуму било доста нервозе и можда бепотребне расправе. И сасвим сам сигуран, да ја носим највећу одговорност за немиле догађаје иза нас. Био је велики број вероватно неумесних одговора, али исто тако превише неспоразума и неразумевања са свих страна, како моје, тако и осталих учесника расправе. Било како било, како неби непотребно дужио, овом приликом желим да упутим извињење сваком кога сам директно или индиректно увредио, и да кажем да ми искрено није мило због оваквог следа догађаја. Isuse:
Mr. Nok
Mr. Nok
Novajlija
Novajlija

Datum upisa : 11.02.2011
Broj poruka : 41

Nazad na vrh Ići dole

Neomiljeni stripovi Empty Re: Neomiljeni stripovi

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu