forum.svetstripa.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevnik gledanja

+9
wele
Lord Vader89
VLADA 96
Morrison
Mhejl
Gil-galad
Snake Plissken
Ultras
manhunter
13 posters

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Dnevnik gledanja Empty Dnevnik gledanja

Počalji od manhunter Pet 26 Avg 2011, 10:00

Poslednje gledao:


Dnevnik gledanja Hannaposter



Bože koja glupost od filma. Nespretno i predvidljivo urađeno, živa dosada.
manhunter
manhunter
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 20.12.2010
Broj poruka : 1318

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik gledanja Empty Re: Dnevnik gledanja

Počalji od Ultras Pet 26 Avg 2011, 11:42

Ja brate, novi film nisam odgledao ........ uh ... ne pamtim.
Od 2002. do 2005. sam odgledao brdo filmova (tada sam kupio dobar DVD plejer pa ga nisam gasio tih godina) a od tada sve manje i manje... crying or very sad Od kada se majem po forumima posvećenim stripovima nisam odgledao ni 5 novih filmova... Evil or Very Mad
Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik gledanja Empty Re: Dnevnik gledanja

Počalji od Snake Plissken Sub 27 Avg 2011, 04:50

Dnevnik gledanja Hangover-2-movie-posters-04172011-01-430x637

Zabavan filmic, iskreno ga ne bih gledao da je bilo ista pametno. Bolji no sto sam ocekivao, ko voli filmove gde likovi upadaju iz nevolje u nevolju i prave budale od sebe, neka pogleda. U sustini je okej.

Dnevnik gledanja 550w_movies_horrible_bosses_aniston Dnevnik gledanja Watch-horrible-bosses-onlin

Super film, ekipa glumacka fenomenalna, svi su odlicni. Dzenifer je OMG, Spejsi je car kao i Farel, Carli Dej i Bejtmen su standardni likovi iz svojih serija, a Dzejmi Foks je isto jako dobar. :) Meni je bio ekstra, mozda sam ocekivao malo vise, ali je zaista dobar, preporuka.
Snake Plissken
Snake Plissken
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 06.06.2011
Broj poruka : 619

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik gledanja Empty Re: Dnevnik gledanja

Počalji od Gil-galad Sub 27 Avg 2011, 07:45

Copy/paste s Darkwooda, nije baš poslednje što sam gledao, no...

Dnevnik gledanja 21jrmuf

Glavni (opsesivno-kompulsivni) junak, bibliotekar Kenji, i bi i ne bi da izvrši samoubistvo... Neočekivana poseta brata, koji dolazi s nepoznatim likom... Koji ubije najpre Kenjijevog brata, a potom sebe, izvrću mu život naglavačke. Izlazi iz kuće, u jednom trenutku se nađe zamišljen na mostu i postaje svedok još jednog ubistva - kola naleću na sestru izvesne Noi, s kojom potom Kenji razvija neobičan odnos...

Kenji je Japanac koji živi i radi u Bangkoku. Šta će on tamo i kakve veze s tim imaju jakuze...?

Što više čitam romane japanskih autora i gledam njihove filmove, to mi je kultura tog naroda istovremeno i bliža i dalja! Naime, sve više toga saznam, ali sve manje mogu da ih prihvatim, sve njihove specifičnosti, neobične doslednosti i tu gotovo hipnotišuću jednostavnost. Ovaj film malo vuče na Murakamijeve romane - protkan fantastikom tačno onde gde je potrebno i onoliko koliko je potrebno da ova usporena priča dobije izvesnu dubinu i natera vas da se zamislite.

Fotografija fenomenalna!!! Recimo: 7/10!
Gil-galad
Gil-galad
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 31.01.2011
Broj poruka : 2104

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik gledanja Empty Re: Dnevnik gledanja

Počalji od Gil-galad Sub 10 Sep 2011, 05:56

Na preporuku Lorda Gunnara (od pre cca dve godine... embarassed)...

Dnevnik gledanja 28041ua

"U našim vezama sa drugim ljudima uglavnom diskutujemo i procenjujemo njihov karakter i ponašanje. To je razlog zbog koga sam se povukao iz skoro svih tih takozvanih veza, što je načinilo moju starost prilično usamljenom..."

Glavni junak je 78-godišnji Isak Borg, lekar, koji bi uskoro trebalo da primi počasni doktorat za njegov doprinos nauci. Umesto da u drugi grad, gde će biti održana svečanost u njegovu čast - i gde živi njegov sin - odleti avionom, odlučuje se za celodnevnu vožnju kolima. Društvo mu pravi snaja, koja je kod Isaka boravila mesec dana, a sada želi da se vrati kući...

Oni usput sreću druge ljude i obilaze mesta koja doktoru Borgu evociraju uspomene iz detinjstva i mladosti, a s kojima se tokom vožnje suočava. Na to ga navode i razgovori sa snajom, troje mladih autostopera, disfunkcionalnim bračnim parom, ali i 95-ogodišnjom majkom... On sve vreme sanjari i kroz njegove čudne, na momente groteskne snove, Bergman nam približava ono što jednog dana čeka svakoga od nas, kada se život približi svom prirodnom kraju - svođenje računa, ali i ukazuje na to kako nije dovoljno da čovek bude uspešan samo na jednom životnom polju i koliko je važno da se posveti porodici i prijateljima, a koliko sebi samom...

Takođe, ima onih "pitaće te starost gde ti je bila mladost" trenutaka, ali i isticanja činjenice da za neke stvari zaista nikada nije kasno... Tu je i Bergmanova poruka kako se lako ljudi pretvore u svoje roditelje, a njihova deca u njih same, ali i još mnogo toga...

Kao i u drugim Bergmanovim filmovima (u čemu, bez sumnje, prednjači Sedmi pečat), autentična fotografija čini neke scene nezaboravnim... Predivan film. hail Hvala, Sale!!! approve Bez obzira na činjenicu da je ovo jedan od najpoznatijih filmova u istoriji kinematografije i da ga je većina vas sigurno već odavno gledala, verovatno ima i onih koji nisu, pa imaju moju veliku preporuku. wink
Gil-galad
Gil-galad
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 31.01.2011
Broj poruka : 2104

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik gledanja Empty Re: Dnevnik gledanja

Počalji od Mhejl Sub 17 Sep 2011, 22:43

Gledah negdje u julu, ali utisci su i dalje snažni:
Dnevnik gledanja MV5BMTM1NDA3NDUyNV5BMl5BanBnXkFtZTcwNTUyNDk5MQ@@._V1._SY317_CR21,0,214,317_
Aaaa, ljudi, kakva je ovo filmčina!!! notworthy Obožavam stare filmove, a ovakvi klasici su nezaobilazni! Dobro, možda će se sama radnja učiniti pomalo konfuznom i nepovezanom na prvo gledanje, ali šta mari. Ovdje je najbitnija ta predivna, neprocjenjiva ATMOSFERA. Američki pisac pulp vestern romana dolazi tragom svog starog prijatelja u Beč nakon Drugog svjetskog rata, obrevši se u misterioznom, nesigurnom okruženju gdje sve može biti istina, i sve može biti laž, gdje se identiteti, lica i imena mijenjaju brzinom svijetlosti. Atmosferičan i melahnoličan, "Treći čovjek" će mi ostati u pamćenju kao savršena špijunska i, prije svega, moralna drama smještena u postavci razrušene elegancije stare, prohujale Evrope. Orson Vels, uprkos relativno malom broju direktnih pojavljivanja, svojom harizmom i darom iznosi izuzetno upečatljivu ulogu. Prosto ne bih znao da vam kažem koja je scena bolja - noćno lutanje opasnim ulicama Beča, susret na džinovskom ringišpilu, tmurni kraj u tunelima kanalizacije... Da, ipak poslednja scena, sa teško ranjenim antagonistom koji nemoćno protura prste kroz rešetke slivnika, želeći da po zadnji put osjeti vjetar. Prekrasno. Izdvojio bih i pomalo neobičnu melodiju filma, koja je odlična pratilja crno-bijelim scenama.
Mhejl
Mhejl
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 09.02.2011
Broj poruka : 254

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik gledanja Empty Re: Dnevnik gledanja

Počalji od Gil-galad Čet 17 Nov 2011, 04:33

Došlo mi je da se vratim nekim komedijama iz 90-ih... I onim glupljim i onim pametnijim...

Pogledao American Pie i, zanimljivo - film mi je i dalje skroz simpa, što se ne može reći za There's Something About Mary... Ima toga još, a gleda mi se i Dude...
Gil-galad
Gil-galad
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 31.01.2011
Broj poruka : 2104

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik gledanja Empty Re: Dnevnik gledanja

Počalji od Gil-galad Ned 11 Dec 2011, 13:59

Dnevnik gledanja Rs78tl
http://www.imdb.com/title/tt1187043/

Ah, šta reći, odakle početi... Prvo, predivan film, zaista predivan... Toliko malih istina na jednom mestu odavno nisam video, a isto bih mogao da kažem i za pozitivnu energiju, ali pošto je reč o indijskom filmu - mnogi njihovi odišu neverovatnom vedrinom, što je slučaj i sa 3 idiota. smile

Ovo je šetnja od smeha, preko suza, do još jačeg naleta smeha; film koji nudi vrlo konkretne odgovore na neke životne dileme. Sistem školstva, zaposlenje, veze, prijateljstvo, porodica i jedna stara opklada... Neću više ništa da kažem, spoilujem, a reći da preporučujem ovaj film je premalo... PREPORUKČINA!!! approve
Gil-galad
Gil-galad
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 31.01.2011
Broj poruka : 2104

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik gledanja Empty Re: Dnevnik gledanja

Počalji od Morrison Pon 02 Jan 2012, 04:54

Dnevnik gledanja Apocalypto+OST+(2007)+Front

OK film, mada sam ocekivao i vise.
Kao i uvek, u ovakvim filmovima stoji otvoreno pitanje koliko je nesto blizu autenticnom, a koliko je potpuna fikcija.
Odlicna rezija i kamera.
Morrison
Morrison
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 24.12.2010
Broj poruka : 1710

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik gledanja Empty Re: Dnevnik gledanja

Počalji od VLADA 96 Pon 02 Jan 2012, 05:50

Dnevnik gledanja Harry_potter_and_the_chamber_of_secrets_blu_ray

Nije nesto posebno,ali je zabavno.

Skinuo

Dnevnik gledanja From-hell-2

Dnevnik gledanja MPW-12589

Dnevnik gledanja MV5BMTMxNTMwODM0NF5BMl5BanBnXkFtZTcwODAyMTk2Mw@@._V1._SY317_CR0,0,214,317_

Kada odgledam javicu utiske.
VLADA 96
VLADA 96
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 17.06.2011
Broj poruka : 394

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik gledanja Empty Re: Dnevnik gledanja

Počalji od Lord Vader89 Pon 02 Jan 2012, 06:15

ma cool je HP approve tongue
Lord Vader89
Lord Vader89
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 25.12.2010
Broj poruka : 2589

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik gledanja Empty Re: Dnevnik gledanja

Počalji od VLADA 96 Pon 02 Jan 2012, 06:30

Lord Vader89 ::ma cool je HP approve tongue

Kada malo razmislim ima nekih pozajmica iz Gospodara prstenova.Npr. oni pauci,onda,uporedite Dementore i Utvare prstena.Mozda ima jos nesto,ali nisam primetio.
VLADA 96
VLADA 96
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 17.06.2011
Broj poruka : 394

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik gledanja Empty Re: Dnevnik gledanja

Počalji od Snake Plissken Pon 02 Jan 2012, 08:35

Odgledah upravo novog Holmsa i zaista mi je legao.

Prvi Ricijev je bio dobar, novi pristup uz dosta akcije je bio vrlo zanimljiv i to je i ovde ostala matrica; s tim sto je kec imao slab scenario, dok dvojka ne pati od toga. Scenario je sasvim solidan, a sve sto je valjalo je i dalje tu.

Vrlo sam zadovoljan, preporuka. :)
Snake Plissken
Snake Plissken
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 06.06.2011
Broj poruka : 619

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik gledanja Empty Re: Dnevnik gledanja

Počalji od wele Sub 28 Jan 2012, 05:22

Wild bunch
http://www.imdb.com/title/tt0065214/
Bah,osim par scena pucnjava nije mi se nesto svidio.Pojava automobila u vestern filmu,svetogrdje,pokvarilo mi je dalje gledanje.
wele
wele
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 06.10.2011
Broj poruka : 383

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik gledanja Empty Re: Dnevnik gledanja

Počalji od Gil-galad Pet 10 Feb 2012, 13:51

Dnevnik gledanja 15s1p4w

Malo sam zatajio s filmovima u poslednje vreme, ali ovo je nešto najbolje što sam pogledao u proteklih nekoliko meseci.

Volim kada režiser uhvati duh nekog grada, a ovde je to L.A., tako da grad nije samo pozadina, pozornica za radnju. Tako nešto mogu da kažem recimo i za Collateral... Na trenutke adrenalinsko bežanje od policije, na trenutke drama, platonska romansa i priča o iskupljenju i pomoći na način na koji to čini de Niro u filmu Taxi Driver. (Možda i grešim, davno sam ga gledao, ali je slična makar atmosfera.)

Uz to, retko dobar soundtrack... Odličan film.

Biće prikazan na Festu 26. i 27. februara... Ko hoće da mi se pridruži, neka viče.
Gil-galad
Gil-galad
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 31.01.2011
Broj poruka : 2104

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik gledanja Empty Re: Dnevnik gledanja

Počalji od Lord Vader89 Sub 11 Feb 2012, 01:09

jaoj, gledah juce THe phantom menace u biJoskopu, prvi put u zivotu _cry
heart
Lord Vader89
Lord Vader89
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 25.12.2010
Broj poruka : 2589

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik gledanja Empty Re: Dnevnik gledanja

Počalji od manhunter Sre 22 Feb 2012, 12:10

Poslednje gledao Carnage. Mnogo dobar film. Volim kad steknem osećaj da sam u pozorištu dok gledam film. bounce



manhunter
manhunter
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 20.12.2010
Broj poruka : 1318

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik gledanja Empty Re: Dnevnik gledanja

Počalji od Gil-galad Sre 07 Mar 2012, 09:17

Lord Vader89 ::jaoj, gledah juce THe phantom menace u biJoskopu, prvi put u zivotu _cry
heart

Gledao sam ga i ja prošle nedelje, nije ništa posebno dobijeno prebacivanjem u 3D, ali nije ni loše. A ta epizoda I je sama po sebi takva kakva je, ipak lošija od svih ostalih... U svakom slučaju, valja pogledati sve delove u bioskopu. happy

Na Festu sam gledao The Best Exotic Marigold Hotel...
http://www.imdb.com/title/tt1412386/

Simpatična komedija o životu starijih Engleza, koji su prinuđeni da odu u dom, ali umesto toga odlaze u jeftin hotel za stare u Indiji, koji prema reklami na internetu deluje kao raj na zemlji... Naravno, nije tako, hotel se raspada, ali ipak svako od njih nalazi snage da na neki svoj način krene od početka... Judi Dench sjajna, kao i uvek, a Maggie Smith (McGonagall iz HP-a) urnebesno smešna... A sve što ima veze sa Indijom, poslovično zrači optimizmom i odiše pozitivnom energijom. smile
Gil-galad
Gil-galad
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 31.01.2011
Broj poruka : 2104

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik gledanja Empty Re: Dnevnik gledanja

Počalji od Mr Smith Sub 17 Mar 2012, 21:05

Melancholia - Lars von Trier
Obavezno gledati u bioskopu.
Gledao na Festu u SC.
Pun pogodak
Mr Smith
Mr Smith
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 21.12.2011
Broj poruka : 238

http://zagorijana.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik gledanja Empty Re: Dnevnik gledanja

Počalji od Gil-galad Sre 17 Okt 2012, 05:44

Naleteh neki dan na jednu od onih emisija kako je sniman neki film... Legenda o čuvarima: Sove Ga'Hula. Milion puta mi je izletela preporuka na IMDb-u, ali sam preskakao bez da uopšte pogledam, misleći da se radi o nekoj fantaziji za decu, poput Zlatnog kompasa ili tupave Narnije, ali nije tako.

Radi se o 3D animiranom crtaću - kako sam uspeo da ne ugledam sove, ne znam, ali budem tako nekad "kratkovid"... - gde se dobre sove bore protiv zlih sova. Animacija je poslednjih godina dostigla neslućene visine, pa danas možete animirati bukvalno sve, a životinje su vazda bile bliske deci... No, sove mi se učiniše kao stvarno neobičan izbor, a tim pre što ne volim 3D crtaće, jer tu sam težak klasičar. (Volim jedino Wall-Eja, Corpse Bride i Surf's Up, ostali mi se uopšte nisu dopali.)



Vizuelno, naravno besprekorno. Različite vrste sova defiluju kroz film, a sama ideja je luuuuuda skroz: dva brata (sovana?) bivaju oteti od strane Uzvišenih, sorte sova tytus, kojoj i sami pripadaju. Uzvišeni žele da pobede Čuvare, a u tu svrhu obučavaju vojsku, dok druge, manje sposobne vrste sova, pazi sad: izlažu Mesečevoj svetlosti kako bi male sove fijuknule da bi s njima radili šta hoće... Jedan od braće priklanja se Uzvišenima, a drugi, Soren, uspeva da pobegne sa zadatkom da pronađe legendarne Čuvare, kojima je opsednut, zahvaljujući očevim pričama pred spavanje. I ubrzo, uz pomoć prijatelja, otkriva da Čuvari nisu samo legenda...

I sve je to lepo i slatko, ali kao i kod većine 3D crtaća - nešto meni tu fali... Nema tu one prirodnosti koja krasi 101 Dalmatinca, Let zmajeva i druge omiljene mi crtaće iz detinjstva. Nema ničega osim odlične grafike što bi me uvuklo u priču, a kamoli me posle izvesnog vremena vratilo filmu. A paradoks je što su ljudi išli mesecima snimali žive sove da bi napravili što verniju animaciju! Volim da, s vremena na vreme, pogledam lep crtani, iako retko... No, ovakvi mi ubiju želju za time... Voleo bih da na jedan dan mogu da se vratim u detinjstvo i da mi puste nešto staro, provereno, i ovakav neki 3D... I da zabeležim nekako utiske sebe kao klinca. To je nemoguće, ali nije nemoguće da bi mali Andra tražio da ponovo puste video kasetu sa Zmajevima, a na pomen Sova nekome pokazao srednji prst...
Gil-galad
Gil-galad
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 31.01.2011
Broj poruka : 2104

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik gledanja Empty Re: Dnevnik gledanja

Počalji od Zlix Ned 20 Jan 2013, 20:57

Malo da oživim temu, evo šta sam gledao u zadnje vreme.

Looper

Odlično zamišljeno, taj neki svet bliže budućnosti, putovanje kroz vreme, mutanti (telekinetičari), pomalo akcije, ima svega. Možda mi kraj malo neočekivan, ali u suštini ga vredi pogledati.

Odlična gluma, pogotovo mi onaj klinac super, njegovi izrazi lica, prosto se usereš. shocked Gordon i Vilis isto odradili dobar posao. smile

Dnevnik gledanja 8p55ebye05feiyxinq64

In Time

Odličan SF triler. U bliskoj budućnosti (ili alternativnoj sadašnjosti) ljudi su genetski modifikovani da stare do 25 godina nakon čega im se aktivira životni sat na ruci. Imaju samo godinu dana na raspolaganju. Valuta kojom se trguje je upravo vreme. Oni najbogatiji mogu da žive večno. Glavni lik naleće na tipa koga je besmrtnost smorila i poklanja mu 100 godina svog života. A tad nastupaju njegovi problemi. Mnogo dobar film. approve

Ona čuvena izreka "vreme je novac" ovde ima bukvalno značenje. grin

Dnevnik gledanja Iwpfhmbug6sunkctra95

Cloud Atlas

Koliko god mnogi hvalili ovaj film i uzdisali u nebesa, mene je smorio žešće. Svaka čast na odabiru glumaca i svemu, ali jednostavno mi film dosadan. thumbdown

Dnevnik gledanja Axfblf292ele21i5fmj

The Hobbit

E zato me je Hobit oduševio, zabavan film, interesantni likovi, 3 sata mi prošlo k'o od šale. Čak mi krivo bilo što je kraj filma. wub

Dnevnik gledanja 0pzos69qsv5xa44fq41r

Dredd

Zaista fenomenalan film, sviđa mi se što je skroz u duhu stripa, za razliku od onog filma sa Staloneom. Sve je dobro, verno preneta stripovska atmosfera, likovi Dreda i Andersonove, kao i glavni negativac Ma-Ma, zgrada u kojoj se odvija radnja filma, ma sve... notworthy

Dnevnik gledanja 0rshkx2mfcbihmszwnv
Zlix
Zlix
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 12.06.2012
Broj poruka : 1293

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik gledanja Empty Re: Dnevnik gledanja

Počalji od Sneaksie Thiefsie Uto 22 Jan 2013, 23:48

Yae no Sakura *
Dnevnik gledanja 20121121yae-no-sakuraaya

serija o zivotu Yamamoto Yaeko
http://en.wikipedia.org/wiki/Yamamoto_Yaeko

u glavnoj ulozi Ayase Haruka heart


* postoji i manga
Sneaksie Thiefsie
Sneaksie Thiefsie
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 21.02.2011
Broj poruka : 306

https://www.youtube.com/user/MRirian

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik gledanja Empty Re: Dnevnik gledanja

Počalji od wele Sre 23 Jan 2013, 00:04

Shame-hmmm...interesantan film,ajd' da tako kazem.Fasbender odlican,postaje jedan od vodecih glumaca trenutno.
wele
wele
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 06.10.2011
Broj poruka : 383

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik gledanja Empty Re: Dnevnik gledanja

Počalji od Sneaksie Thiefsie Pet 25 Jan 2013, 10:14

Toki o Kakeru Shōjo *


simpaticno...


*postoji i manga
Sneaksie Thiefsie
Sneaksie Thiefsie
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 21.02.2011
Broj poruka : 306

https://www.youtube.com/user/MRirian

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik gledanja Empty Re: Dnevnik gledanja

Počalji od crow Pet 25 Jan 2013, 21:17

Zainteresovala me priča ovog filma "In time" ali nešto sumnjam da ću se naterati da gledam Justina Timberlake rolling eyes
bilo na RTS1 sinoć
Dnevnik gledanja Mv5bmtuwmzc1mdmxov5bml5


8/10 bi bila neka ocena i to jer gotivim Dzejsona Statham-a i jer je priča rađena po istinitim događajima. thumbsup Režija je uprskala forsirajući dinamične scene bez prestanka što u navrate čini priču težom za povezivanje...a možda sam i ja bila malo pospana lol
crow
crow
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 05.11.2011
Broj poruka : 959

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik gledanja Empty Re: Dnevnik gledanja

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu