forum.svetstripa.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Snežni Samit Stripadžija Srbije

+24
vizant
Kumori Myu-Jishan
kobra
lixon
azra x.
Kapetan Moca
wele
crow
manhunter
culfis
Morrison
Woolf
Tex Willer
Lord Vader89
Grujah
Jasko
anto
Силни
Snake Plissken
Elesar
Gil-galad
Imrahil
Bruce Springsteen
Ultras
28 posters

Strana 5 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 5 Empty Re: Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od Snake Plissken Ned 29 Jan 2012, 05:37

AAAAA

HOCU DA DODJEEEEM :/
Snake Plissken
Snake Plissken
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 06.06.2011
Broj poruka : 619

Nazad na vrh Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 5 Empty Re: Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od Ultras Ned 29 Jan 2012, 05:48

Snake Plissken ::AAAAA

HOCU DA DODJEEEEM :/

Da se grudvamo naughty santa
Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 5 Empty sastav ekipe

Počalji od Ultras Pon 30 Jan 2012, 13:27

vesti/dolasci/nedolasci/povrede/kazne/odsustva

- eminentni multimedijalni umetnici (scenaristi, crtači, filmadžije, predavači, pisci, teoretičari) Aleksa Gajić, Vlada Vesović, Zoran Stefanović, Boban Knežević
- Neizvestan je dolazak Novosađana Baneta Kerca, Toze Obradovića i Vuka Markovića (zavisi od Vuka)
- Ekipa izdavača Darkwood (Sloba ili Marko M.), Alan Ford (Marko), System (Igor i Milan), Beli Put (Boban), Phoenix Press (Colt nije siguran), Znak Sagite (opet Boban)
- revolveraši sa juga: Marko Stojanović Marko, Dexa Konstantin Pantelejski, Natan Zoran Never i Tex Saša Willer
- Miroslav Marić stiže u pratnji Branka Antića koga svi znaju kao: Anto, (kapiten čačanskog vaterpolo kluba Zekan). On će isprobati tvrđdu vodu zatvorenog bazena
- direktno iz Švice Hanter the admin
- Elesar, Silni, Grujah, Lixson, Snake, možda i dessa dolaze iz Mračne šume sa zastavom udruženja
- Najavili se još odavno Culfis i Pedja67 ... a Raša Ken ?
- Danas me zove Stavrone68 koji stiže iz Plane sa dva svoja drugara koji piju po gajbu piva za veče (svaki)
- Rejs i skviki ovo ne bi propustili ni da im se u komšiluk u subotu na nekoliko sati doseli Džena Džejmison
- Combatrock donosi HC Texa Wilera, vruću rakiju i šal RED STAR FOREVER
- Postoji mogućnost da se na Samitu pojavi i slikar Milan Miletić, stripskoj publici poznat kao autor serijala Larami
- Što se devojaka tiče izvesno je da je sve neizvesno ali ako sve bude u redu na samitu će se pojaviti azraX., crow, Ana Marija, Dragana uz, naravno, gomilu supruga koje neće svoje mužjake pustiti same na ovu zimoću
- dolazak Sneaksie Thiefsie-a je uslovljen prethodnom stavkom
- Kragujevačke stripadžije Dragan Savić, Dobrica Vučković, Vlada Paunović, Olimpija, Milan Jovanović, DzekDenijels, Kumori Myu-Jishan, Voja delija, Morrison i ja.

... a valjda će još neko da zaluta tongue
Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 5 Empty Re: Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od Morrison Pon 30 Jan 2012, 23:06

Ultras ::

U Kragujevcu ovog jutra fantastičnih - 21 tongue

Jutros -23...ispred moje zgrade stoje 2 pingvina, zickaju od prolaznika za caj santa
Morrison
Morrison
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 24.12.2010
Broj poruka : 1710

Nazad na vrh Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 5 Empty Re: Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od Kumori Myu-Jishan Uto 31 Jan 2012, 06:29

Ultras ::vesti/dolasci/nedolasci/povrede/kazne/odsustva

- eminentni multimedijalni umetnici (scenaristi, crtači, filmadžije, predavači, pisci, teoretičari) Aleksa Gajić, Vlada Vesović, Zoran Stefanović, Boban Knežević
- Neizvestan je dolazak Novosađana Baneta Kerca, Toze Obradovića i Vuka Markovića (zavisi od Vuka)
- Ekipa izdavača Darkwood (Sloba ili Marko M.), Alan Ford (Marko), System (Igor i Milan), Beli Put (Boban), Phoenix Press (Colt nije siguran), Znak Sagite (opet Boban)
- revolveraši sa juga: Marko Stojanović Marko, Dexa Konstantin Pantelejski, Natan Zoran Never i Tex Saša Willer
- Miroslav Marić stiže u pratnji Branka Antića koga svi znaju kao: Anto, (kapiten čačanskog vaterpolo kluba Zekan). On će isprobati tvrđdu vodu zatvorenog bazena
- direktno iz Švice Hanter the admin
- Elesar, Silni, Grujah, Lixson, Snake, možda i dessa dolaze iz Mračne šume sa zastavom udruženja
- Najavili se još odavno Culfis i Pedja67 ... a Raša Ken ?
- Danas me zove Stavrone68 koji stiže iz Plane sa dva svoja drugara koji piju po gajbu piva za veče (svaki)
- Rejs i skviki ovo ne bi propustili ni da im se u komšiluk u subotu na nekoliko sati doseli Džena Džejmison
- Combatrock donosi HC Texa Wilera, vruću rakiju i šal RED STAR FOREVER
- Postoji mogućnost da se na Samitu pojavi i slikar Milan Miletić, stripskoj publici poznat kao autor serijala Larami
- Što se devojaka tiče izvesno je da je sve neizvesno ali ako sve bude u redu na samitu će se pojaviti azraX., crow, Ana Marija, Dragana uz, naravno, gomilu supruga koje neće svoje mužjake pustiti same na ovu zimoću
- dolazak Sneaksie Thiefsie-a je uslovljen prethodnom stavkom
- Kragujevačke stripadžije Dragan Savić, Dobrica Vučković, Vlada Paunović, Olimpija, Milan Jovanović, DzekDenijels, Kumori Myu-Jishan, Voja delija, Morrison i ja.

... a valjda će još neko da zaluta tongue

Kumori nije iz Kragujevca. On je Svilajnchanin.

:P happy
Kumori Myu-Jishan
Kumori Myu-Jishan
Novajlija
Novajlija

Datum upisa : 20.02.2011
Broj poruka : 38

Nazad na vrh Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 5 Empty Re: Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od Ultras Uto 31 Jan 2012, 07:28

Kumori Myu-Jishan ::Kumori nije iz Kragujevca. On je Svilajnchanin.
:P happy

A mi te prisvojili wub
Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 5 Empty Re: Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od Kumori Myu-Jishan Uto 31 Jan 2012, 07:53

Ultras ::
Kumori Myu-Jishan ::Kumori nije iz Kragujevca. On je Svilajnchanin.
:P happy

A mi te prisvojili wub

Fala, ne treba.

Blagodarim.

wink
Kumori Myu-Jishan
Kumori Myu-Jishan
Novajlija
Novajlija

Datum upisa : 20.02.2011
Broj poruka : 38

Nazad na vrh Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 5 Empty Re: Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od Snake Plissken Uto 31 Jan 2012, 09:06

Ultras je monopolista, nezajazljivi kapitalista, sve prisvaja. :/
Snake Plissken
Snake Plissken
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 06.06.2011
Broj poruka : 619

Nazad na vrh Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 5 Empty Re: Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od azra x. Uto 31 Jan 2012, 09:52

Ja ću nažalost morati da otkažem svoj dolazak...

želim vam lep provod i popijte neku za mene pošto ja više ne smem crying or very sad

vidimo se nekom drugom prilikom!
azra x.
azra x.
Obećava
Obećava

Datum upisa : 09.01.2011
Broj poruka : 91

Nazad na vrh Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 5 Empty Re: Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od Ultras Uto 31 Jan 2012, 11:40

Snake Plissken ::Ultras je monopolista, nezajazljivi kapitalista, sve prisvaja. :/
A dobro, pogreši čovek tongue - evo ispravljam se happy

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 5 2zokt1h

Ovo me je navelo na grešku wink

Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 5 Empty Re: Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od Ultras Uto 31 Jan 2012, 11:41

azra x. ::Ja ću nažalost morati da otkažem svoj dolazak...
želim vam lep provod i popijte neku za mene pošto ja više ne smem crying or very sad
vidimo se nekom drugom prilikom!
crying or very sad _cry crying or very sad
Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 5 Empty Re: Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od Grujah Sre 01 Feb 2012, 02:11

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 5 Defibrillator

Ja sam spreman, mozete javiti Morisonu.
Grujah
Grujah
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 14.01.2011
Broj poruka : 103

Nazad na vrh Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 5 Empty Re: Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od Ultras Sre 01 Feb 2012, 03:37

Grujah ::Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 5 Defibrillator
Ja sam spreman, mozete javiti Morisonu.

Morrison za par trenutaka uleće u internet caffe wink

Za dolazak samo hail hail hail Ti si čovek od poverenja yes
Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 5 Empty Re: Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od Snake Plissken Sre 01 Feb 2012, 03:51

Moram raditi u subotu, jebi ga. :/

Te necu moci doci sa ovim indijancima sto vec polaze iz Beograda, nego cu krenuti basom u 14h. Direktore, sredi da me neko doceka, ili ti ili ovaj tvoj kissass Morisson. ;D :P

Ne mora trubaci i tamburice, znam da je hladno, ali ono neka rakijica na stanici da se zagrejem se podrazumeva.
Snake Plissken
Snake Plissken
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 06.06.2011
Broj poruka : 619

Nazad na vrh Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 5 Empty Re: Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od Morrison Sre 01 Feb 2012, 03:53

Grujah ::Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 5 Defibrillator

Ja sam spreman, mozete javiti Morisonu.

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 5 Scaled.php?server=848&filename=questionmark
Morrison
Morrison
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 24.12.2010
Broj poruka : 1710

Nazad na vrh Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 5 Empty Re: Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od Morrison Sre 01 Feb 2012, 04:06

Snake Plissken ::Moram raditi u subotu, jebi ga. :/

Te necu moci doci sa ovim indijancima sto vec polaze iz Beograda, nego cu krenuti basom u 14h. Direktore, sredi da me neko doceka, ili ti ili ovaj tvoj kissass Morisson. ;D :P

Ne mora trubaci i tamburice, znam da je hladno, ali ono neka rakijica na stanici da se zagrejem se podrazumeva.

'Ocu zabole me...i ti si mene cekao u Beogradu coffe laugh
Cim izadjes sa stanice, samo predjes reku i picis pravo...ne mozes da omasis. geek
Morrison
Morrison
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 24.12.2010
Broj poruka : 1710

Nazad na vrh Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 5 Empty Re: Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od Gil-galad Sre 01 Feb 2012, 06:46

Ako nekim čudom uspem, doći ću sa Snakeom... Međutim, teško, jer mi se nakupila hrpa obavezetina, obaveza i obavezica... Isuse
Gil-galad
Gil-galad
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 31.01.2011
Broj poruka : 2104

Nazad na vrh Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 5 Empty Re: Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od Snake Plissken Sre 01 Feb 2012, 07:53

Ja mu verujem, jer covek bi u suprotnom dolazio sa mnom - samo bi istinska frka sprecila svakog normalnog coveka da uziva u takvom putovanju. ;D
Snake Plissken
Snake Plissken
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 06.06.2011
Broj poruka : 619

Nazad na vrh Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 5 Empty Re: Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od Elesar Sre 01 Feb 2012, 09:25

Bez mene, najverovatnije... Isuse _cry Prvi izostanak sa nekog okupljanja, nadam se i poslednji...
Kasljem vec par dana i samo se pogorsava, i cikam djavola ako bih krenuo.
Rekao sam vec Morrisonu, ako se stanje poboljsa do petka, javljam i dolazim...

Ultrase, izvini, ako se desi da ne dodjem bolje sad odmah da znas glede eventualnog fotkanja, da neko drugi ponese svoj aparat...

Uf.

Elesar
Elesar
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 14.01.2011
Broj poruka : 475

Nazad na vrh Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 5 Empty Re: Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od Morrison Čet 02 Feb 2012, 06:45

Jos jedanput, za sve one koji u subotu dolaze u KG iz drugih gradova:

Okupljamo se od 12.30h do 15h u pivnici Allectus, ulica Daniciceva 21
Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 5 Scaled.php?server=828&filename=24505171067f4c8e9a6d

Onda krećemo ka Domu omladine
Program SSSS pocinje u 16h u Domu omladine, ulica Branka Radicevica 1
Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 5 Scaled.php?server=848&filename=domomladine

Vidimo se! smile
Morrison
Morrison
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 24.12.2010
Broj poruka : 1710

Nazad na vrh Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 5 Empty Re: Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od Ultras Pet 03 Feb 2012, 08:29


ODLOŽEN „SNEŽNI SAMIT STRIPADŽIJA SRBIJE“ ZA 18. februar, 2012. godine




Organizatori „Snežnog samita stripadžija Srbije“, koji je bio najavljen za subotu, 04. februara, 2012. godine, obaveštavaju javnost da će manifestacija biti odložena za subotu, 18. februar, 2012. godine, zbog loših vremenskih uslova i sprečenosti dolaska većeg broja najavljenih gostiju.

Organizatori, Udruženje ljubitelja devete umetnosti „Svet stripa“ iz Kragujevca, Dom omladine Kragujevac i NVO MillenniuM, se izvinjavaju zbog odlaganja manifestacije. „Samit“ će biti održan u novom terminu, 18. februara, od 16:00 do 19:30 u Domu Omladine Kragujevac sa istim, ranije najavljenim programom.
Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 5 Empty Re: Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od Ultras Pet 03 Feb 2012, 08:37

Снег завејава Србију

Ванредна ситуација у 27 општина у Србији, саобраћај у колапсу, 17 хиљада ђака није стигло до школа. У брдско-планинским крајевима завејане хиљаде кућа. Министарство просвете препоручило обуставу наставе за следећу недељу.

19.40 - Снежна лавина на три места на магистралном путу Пријепоље- Бјело Поље, рекао за РТС начелник Одељења одржавања и заштите путева у "Путевима Србије" Миливоје Дурковић.

18.15 - Министар просвете Жарко Обрадовић препоручио да школе не раде следеће седмице.

17.50 - Влада Србије наложила је Министарству просвете да размотри могућност обустављања или ограничавања рада у предшколским установама и школама, саопштено је из Владе.

17.03 - Колона возила дуга 20 километара на аутопуту код Бубањ потока према Београду.

15.50 - У 26 општина у Србији проглашена ванредна ситуација због јаких снежних падавина, рекао начелник Сектора за ванредне ситуације МУП-а Предраг Марић.

15.08 - Влада Србије одобрила је помоћ у енергентима за 31 општину и град, а за 15 општина новчану помоћ од 69 милиона 200 хиљада динара.

http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/57/Srbija+danas/1038522/Sneg+zavejava+Srbiju.html
Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 5 Empty Re: Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od Kumori Myu-Jishan Pet 03 Feb 2012, 22:36

Heh, interesantno.
Kumori Myu-Jishan
Kumori Myu-Jishan
Novajlija
Novajlija

Datum upisa : 20.02.2011
Broj poruka : 38

Nazad na vrh Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 5 Empty Re: Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od Ultras Sub 04 Feb 2012, 00:36

Kumori Myu-Jishan ::Heh, interesantno.

Šta je interesantno ? dontunderstand

Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 5 Empty Re: Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od Kumori Myu-Jishan Sub 04 Feb 2012, 00:43

Ultras ::
Kumori Myu-Jishan ::Heh, interesantno.

Šta je interesantno ? dontunderstand


Ma, irrelevant. ^^
Kumori Myu-Jishan
Kumori Myu-Jishan
Novajlija
Novajlija

Datum upisa : 20.02.2011
Broj poruka : 38

Nazad na vrh Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 5 Empty Re: Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu