forum.svetstripa.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Snežni Samit Stripadžija Srbije

+24
vizant
Kumori Myu-Jishan
kobra
lixon
azra x.
Kapetan Moca
wele
crow
manhunter
culfis
Morrison
Woolf
Tex Willer
Lord Vader89
Grujah
Jasko
anto
Силни
Snake Plissken
Elesar
Gil-galad
Imrahil
Bruce Springsteen
Ultras
28 posters

Strana 9 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 9 Empty Re: Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od manhunter Sub 18 Feb 2012, 11:30

Ljudi, jel ste živi ili pijani??? tongue

Javljajte bre malo šta i kako se radi... grin
manhunter
manhunter
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 20.12.2010
Broj poruka : 1318

Nazad na vrh Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 9 Empty Re: Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od Ultras Sub 18 Feb 2012, 13:59

Uh, evo prvo mene.
Teks je zaspao kao neka baba u 22.00 a ja i Cronos junački izdržasmo do sada.
Žao mi je Morrisona koji je hteo sa nama u provod ali je morao Teksa da odnese do kreveta i da dežura pored njega.
Kaže da su poslednje Teksove reči bile: "Ne dirajte mi Civitelija!"

Neću se javljati po forumima par dana - odoh na (ne)zasluženi odmor Sleep Sleep Sleep

Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 9 Empty Re: Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od crow Sub 18 Feb 2012, 23:14

Žao mi je što nisam mogla da dodjem, na "11 meseci unapred najavljeni "dogadjaj dolazim obećavam tongue (nije me ni bilo na forumu ovih, hm dana, ljudi u užasnoj sam gužvi No ) kačite slikice da vidimo šta ste radili dzamp
crow
crow
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 05.11.2011
Broj poruka : 959

Nazad na vrh Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 9 Empty Re: Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od Grujah Ned 19 Feb 2012, 02:34

@Crow - a ja dosao bas samo jer si ti rekla da bi volela da me upoznas ("autenticnog geeka"), srce si mi slomila blll


A bas mi je iznenadio/razocarao slab odziv (cak ni jedna cura nije dosla!). Posebno sto nije dosao Anto nakon sto sam poneo kockice i smislio kampanju.
Ja sam dan zapoceo u "Staroj Srbiji" sa Texom, Cronosom, Coltom i Markom gde je bilo veselo i izogovarali smo sve vas ostale. Posebno elesara, trebali smo mi da slikamo racun da vidi sta je "jeftina kafana" - 10 ogromnih cevapa za 280 dinara, pivo i sokici 90-100. Kakva crna Kazina. + Sam dobio zivotne lekcije od Teksa o istom trosku.
Posle smo otisli do Doma Omladine, slusali Gajica i Vuka i ostale goste, kupili stosta na berzi (ja samo Kisu i Svet Duhova, jer je Vuku otisla sva Tisina!), na kraju smo otisli u onu kafanu "Alecta..f80#34" od proslog puta. Nakon sto sam pojeo svoju pitu i svu hranu koju su mi drugi uvalili (kropirice, girice..) posao sam na put za BG zaglavljen na zadnjem sedistu izmedju Kolta i Marka. Cinilo se kao da je vreme stalo i da smo putovali 12 sati, no na kraju sam ipak uhvatio poslednji 27 i stigao kuci toplom krevetu.
Grujah
Grujah
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 14.01.2011
Broj poruka : 103

Nazad na vrh Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 9 Empty Re: Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od Morrison Ned 19 Feb 2012, 02:50

Eto, prodje i dugo najavljivani (i po koji put odlagani) S.S.S.S. smile
Pre svega, hvala svim autorima i izdavacima koji su ipak uspeli da dodju u Kragujevac i time uvelicaju ovu nasu skromnu priredbu, nadamo se da su zadovoljni interesovanjem prisutnih.
Posecenost je bila ocekivano slabija*, ali ipak je u odredjenim trenucima bilo tesko probiti se do mesta na kome ste zeleli da budete wink
Nazalost, neki od najavljenih gostiju ipak nisu stigli, te je program Samita trpeo odredjene korekcije, no to ipak nije smetalo vecini da se lepo provede i zabavi.
Posebna zahvalnost gospodinu Aleksi Gajicu na strpljenju, i predstavnicima pojedinih izdavackih kuca na pomoci pri pripremanju prostora heart

Hvala svima jos jedanput, i vidimo se u julu!

*-Gruji ne verujte, jer je stigao nakon udarnog talasa, u vidno pripitom stanju. tongue
Morrison
Morrison
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 24.12.2010
Broj poruka : 1710

Nazad na vrh Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 9 Empty Re: Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od crow Ned 19 Feb 2012, 02:54

Hehee, obavezno se vidimo u julu happy
za Gruju : sledeći put da se upoznamo, ako treba - donosim i girice u tu čast smile
crow
crow
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 05.11.2011
Broj poruka : 959

Nazad na vrh Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 9 Empty Re: Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od Morrison Ned 19 Feb 2012, 02:55

Bruce Springsteen ::Carsone javi se laughing
Tex je trezan, neverovatno king cronos ispred Kragujevačke gimnazije sa nekim pingvinima pije neku tekućinu iz staklenu litarsku flašu Isuse
Ali, blago si ga onom ko na konak primi ovu dvojicu laugh Morrisone??? lol

Tex i Cronos su bili savrseni gosti, bez primedbi approve
Morrison
Morrison
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 24.12.2010
Broj poruka : 1710

Nazad na vrh Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 9 Empty Re: Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od Bruce Springsteen Ned 19 Feb 2012, 06:01

Morrison ::
Bruce Springsteen ::Carsone javi se laughing
Tex je trezan, neverovatno king cronos ispred Kragujevačke gimnazije sa nekim pingvinima pije neku tekućinu iz staklenu litarsku flašu Isuse
Ali, blago si ga onom ko na konak primi ovu dvojicu laugh Morrisone??? lol

Tex i Cronos su bili savrseni gosti, bez primedbi approve

Naravno, godine čine svoje happy
Bruce Springsteen
Bruce Springsteen
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 11.01.2011
Broj poruka : 250

Nazad na vrh Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 9 Empty Re: Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od Kit Carson Ned 19 Feb 2012, 07:40

Bruce Springsteen ::Carsone javi se laughing
Tex je trezan, neverovatno king cronos ispred Kragujevačke gimnazije sa nekim pingvinima pije neku tekućinu iz staklenu litarsku flašu Isuse
Ali, blago si ga onom ko na konak primi ovu dvojicu laugh Morrisone??? lol
laugh laugh laugh Mora da si mislio na ovu dvojicu rockdevil :tex:
Tu sam ja, samo ih posmatram.
Kit Carson
Kit Carson
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 08.01.2011
Broj poruka : 39

Nazad na vrh Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 9 Empty Re: Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od cronos six Ned 19 Feb 2012, 08:54

e ovako to bese:
prvo u apoteku za brufeni a onda u kafanu na pijenje. grin zbog pravog ambijenta na brufene smo zaboravili,a i koji ce nam moj.dobra bese klopa,pa okrenumo jos po jednu turu.onda nam se pridruzio mali-veliki grujah koga su u startu zajebali konobari,i umesto piva,doneli mu coca-colu. lol po obicaju,covek koji se osim izdavastva bavi i pronalazenjem dobrih restorana banuo je u "srbiju".to je bio colt sa svojim nerazdvojnim drugarom markom. Arrow s njim smo oratili,al jebem li ga sta,valjda nesto oko org.izdanja,valjda.
u dom omladine krecemo,jer nas i tamo ceka isto-ultras,morison,rejs,skviki....i pijenje ...i ostalo...
jos jednom svaka cast ultrasu i njegovom odvojenom vremenu za organizaciju ovog sneznog samita.ja iskreno ne bi izdrzao,ko sto nisam i u pivnici,al to je ona zuta minuta,sorry,ne ponovilo se,jebemte cronose. rakijaa secam se da smo se rejs,skviki i ja bas lepo ispricali o svemu i svacemu,pa i o natanu.ziv je taj kragujevac,ziv grad bato!!imaju i "geto"koji radi obrnutim nacinom rada.kad svi zatvaraju on pocinje,a sta se desava unutra,to samo ultras zna.ultras je taj kome bi grad trebao da nadje novo radno mesto u domu omladine.covek daje sve od sebe za kg.promovisuci strip scenu.
kod morisona smo prespavali tex i ja.tex je cele noci hrkao i to iz susedne sobe.ja ga najeba ustajuci da lokam vodu,izgore zeludac.a morisonu se dogodilo nesto trece. Isuse veliki covek je i taj dzim,i covek smirenog kova.ziv bio domacine ,ce budu jos pijanke. wink

p.s-da ti jebem onaj usrani autobus"jedinstvo-vranje"koji je putovao iz kg.za leskovac 6 sati.u takvu sklopociju nisam se jos vozio u zivotu!tex se tese ukenja od muku,meni otkazase noge.kad sidjo u le.ne umem da odim.turim ga na kur koj ga napravi i ko izmisli onu relaciju da obidje svaki zbun.
kad tex izadje u nis,malo dalje spusti se rampa,pa se prepreci voz,pa smo i tu izgubili 15min.neverovatno sta se texu i meni sve izdesavalo s to sranje od autobusa. destroy
cronos six
cronos six
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 11.01.2011
Broj poruka : 225

Nazad na vrh Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 9 Empty Re: Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od crow Ned 19 Feb 2012, 10:18

hehe, relacija da obidje svaki žbun laugh tako je meni kad idem bg - venčani - arandjelovac..jednom se zeznuh i nikad više
crow
crow
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 05.11.2011
Broj poruka : 959

Nazad na vrh Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 9 Empty Re: Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od Tex Willer Ned 19 Feb 2012, 11:17

Ja samo da se zahvalim svima na predivnom druzenju, ne bih nikoga da izdvajam, sve je bilo savrseno approve
Za nesto opsirnije sam preumoran.
Domacini su nam pruzili jos jednu lekciju, kad smo mi ovde na jugu domacini uvek se ubijemo pre gostiju a sutra mrak, slaganje mozaika i griznja savesti jer ne znamo ni gde smo bili, ni sta smo radili happy
Tex Willer
Tex Willer
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 18.01.2011
Broj poruka : 138

Nazad na vrh Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 9 Empty Re: Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od Kit Carson Ned 19 Feb 2012, 13:00

cronos six ::e ovako to bese:
jebemte cronose
I ja! lol lol lol tongue
Kit Carson
Kit Carson
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 08.01.2011
Broj poruka : 39

Nazad na vrh Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 9 Empty Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od Ultras Ned 19 Feb 2012, 13:32

Da počnemo sa zahvaljivanjem coffe

Prvo da se lično zahvalim Morrisonu i Te-Neju na svemu. Bez njih dvojice Samit ni izbliza ne bi bio ovako dobro organizovan.

U ime udruženja veliku zahvalnost dugujemo Aleksi Gajiću. Čovek je definitivno jedan od nas. Sa takvim entuzijazmom je pomagao u postavljanju izložbe i tako predusretljivo odgovarao na sva pitanja novinara i posetilaca da je time postavio visoke norme za svakog našeg sledećeg gosta - autora.


Pozivu da učestvuje na tribini nam se odazvao i naš stari drugar Dragan Savić iako je bio u neviđenoj gužvi toga dana.

Veliko hvala Vuku i Miši koji su na Samit došli iz Novog Sada kao i beograđanima Igoru, Milanu, Coltu i Marku.
Oni su imali zadatak da na Samitu bude puno aktuelnih izdanja i po svedočenju svih posetilaca - dobro su ga obavili.

Od forumaša su bili: Tex Willer, cronos six, Grujah, rejs, skviki, voja, Boban Indijanac, Kumori Myu-Jishan, Dzek Denijels, Kapetan Moca, Nedja, naravno uz Te-Neja, Morrisona i moje malenkosti.
Svima kapa do poda hail Posebno prvoj petorki jer su prešli kilometre i kilometre puta da bi bili na Samitu. hail

U Blicu od ponedeljka i Kragujevačkim novinama koje izlaze u četvrtak pročitajte reportaže sa Samita.
Ko prati jutarnji program Radio Televizije Kragujevac sutra će u terminu između 08.00 i 09.00 moći uživo da čuje i vidi kako smo Te-Nej i ja doživeli ovo okupljanje stripadžija.

Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 9 Empty Re: Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od Ultras Ned 19 Feb 2012, 13:32

Ovako je počeo Snežni samit stripadžija Srbije

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 9 2ic184n

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 9 160aib5

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 9 W12n20

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 9 2568o5u
Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 9 Empty Re: Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od Ultras Ned 19 Feb 2012, 13:36



Još fotografija videćete za desetak sati Sleep


Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 9 Empty Re: Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od Tex Willer Ned 19 Feb 2012, 23:41

Ultras ::

Još fotografija videćete za desetak sati Sleep



Ma dosta je i ovolko _gladan Cheers
Samo zderem i locem, muka mi sam sebe da gledam happy
Tex Willer
Tex Willer
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 18.01.2011
Broj poruka : 138

Nazad na vrh Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 9 Empty Re: Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od crow Pon 20 Feb 2012, 00:10

lepo, lepo thumbsup
crow
crow
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 05.11.2011
Broj poruka : 959

Nazad na vrh Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 9 Empty Re: Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od Ultras Pon 20 Feb 2012, 03:15

Samo što nije počelo tongue
Poslednje pripreme rockdevil

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 9 34xmeyw

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 9 1z1fh40

Krenulo je punk

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 9 N1dkzm

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 9 Dh91z

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 9 A5g6d2

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 9 5vyiae
Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 9 Empty Re: Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od crow Pon 20 Feb 2012, 03:26

Kuj je ko na slici , ako smemo da znamo embarassed happy
crow
crow
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 05.11.2011
Broj poruka : 959

Nazad na vrh Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 9 Empty Re: Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od Ultras Pon 20 Feb 2012, 04:05

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 9 4gky0z

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 9 34fe904

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 9 Keuoih

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 9 20qkrir

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 9 Ds27u
Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 9 Empty Re: Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od Morrison Pon 20 Feb 2012, 07:32

crow ::Kuj je ko na slici , ako smemo da znamo embarassed happy

Te-nay, Ultras
Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 9 1z1fh40

Morrison, Komiko, Marko, Colt, Misa
Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 9 160aib5

Tex Willer, Cronos six
Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 9 W12n20

E sad, za ove grupne slike je malo teze happy
Morrison
Morrison
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 24.12.2010
Broj poruka : 1710

Nazad na vrh Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 9 Empty Re: Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od perikle Pon 20 Feb 2012, 07:40

Bio izgleda lud provod u Kg...
thumbsup

perikle
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 15.02.2012
Broj poruka : 268

Nazad na vrh Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 9 Empty Re: Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od Elesar Pon 20 Feb 2012, 07:55

Jes da su forke amaterske twisted evil tongue ali moze da se vidi da je druzenje i atmosfera bila profi!
Bravo!
Zao mi je sto sam morao da omasim po prvi put jedno okupljanje, ali sve nadoknadjujemo na leto!

Domacinima kao i uvek svaka cast, da moze bolje to bi bilo u Raju!

approve
Elesar
Elesar
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 14.01.2011
Broj poruka : 475

Nazad na vrh Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 9 Empty Re: Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od Woolf Pon 20 Feb 2012, 08:02

Odlično je bilo izgleda , puno stripova i dosta piva ...
No doći će i leto brzo. rockdevil
Woolf
Woolf
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 11.02.2011
Broj poruka : 396

Nazad na vrh Ići dole

Snežni Samit Stripadžija Srbije - Page 9 Empty Re: Snežni Samit Stripadžija Srbije

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu