forum.svetstripa.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5;

+16
crow
Jasko
culfis
Силни
Snake Plissken
Gil-galad
Elesar
Lord Vader89
Ultras
manhunter
Woolf
Sakem
Ultex035
milandj3
kobra
Morrison
20 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

"SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5; - Page 2 Empty Re: "SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5;

Počalji od Lord Vader89 Uto 15 Nov 2011, 06:56

ma laganeza
to tek kada budem krenuo to continuity-related pregledavanje happy
Lord Vader89
Lord Vader89
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 25.12.2010
Broj poruka : 2589

Nazad na vrh Ići dole

"SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5; - Page 2 Empty Re: "SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5;

Počalji od manhunter Uto 15 Nov 2011, 07:05

Snake Plissken ::Cuti bre Vejderu, vidis da je ludom Hanteru ispao Black Adder zbog Malkoma. happy

Black Adder postaje usiljen posle par epizoda. Nisam baš ljubitelj britanskog humora, većina toga mi je kao vicevi o Muju i Hasu- čuli smo ih sto puta i nekako su svi isti. shocked



I Hanteru, ono Ellen nije valjda sa Elen Dedzeneris? :/

Čim kažeš "nije valjda" znam koliko je sati. happy
Jeste valjda i to je jedna od najinteligentnijih sitkom koje sam gledao. Odličan humor, sa gomilom povezivanja i oslanjanja na neke stvari. Ellen je genije. yes
manhunter
manhunter
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 20.12.2010
Broj poruka : 1318

Nazad na vrh Ići dole

"SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5; - Page 2 Empty Re: "SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5;

Počalji od manhunter Uto 15 Nov 2011, 07:12

Što se X Files tiče, meni su upravo te stand-alone epizode nešto nenadjebivo u tom serijalu. Početak onog glavnog story linea je još i dobar, ali vremenom postane preglomazan. Jose Chungs from outer space, D.P.O., Calusari, Ice, Home, Our town, Clyde Bruckman's Final Repose, Humburg, Teso Dos Bichos...sve do jedne fenomenalne epizode.

Verujte mi na reč. Cool
manhunter
manhunter
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 20.12.2010
Broj poruka : 1318

Nazad na vrh Ići dole

"SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5; - Page 2 Empty Re: "SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5;

Počalji od Lord Vader89 Uto 15 Nov 2011, 07:21

ma jesu one super
ali kad se nakupi njih trideset za redom, onda bas slavno ispizdim, jer zaboravim koja je poenta serije i iz kojih pobuda sam uopste poceo da je gledam Sleep



sto se Crne Guje tice
jbg, uvatio se ja ko pijan plota, but still

tebi je omiljena britanska komedija Alo Alo
a kod Crne Guje ti smeta usiljenost nakon par epizoda

you must be kiddin' me, indeed _specool
Lord Vader89
Lord Vader89
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 25.12.2010
Broj poruka : 2589

Nazad na vrh Ići dole

"SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5; - Page 2 Empty Re: "SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5;

Počalji od Gil-galad Uto 15 Nov 2011, 13:20

Lord Vader89 ::ma laganeza
to tek kada budem krenuo to continuity-related pregledavanje happy

Dogovorićemo se, pa ćemo zajedno, da razvijemo posle diskusiju. smile Ima vremena...
Gil-galad
Gil-galad
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 31.01.2011
Broj poruka : 2104

Nazad na vrh Ići dole

"SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5; - Page 2 Empty Re: "SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5;

Počalji od Силни Uto 15 Nov 2011, 20:27

Јако ми је тешко да одаберем само пет, али ево, ако баш мора, редослед није много битан:
Фајерфлај
Спрнчрл
Монти Пајтон
Мућке/МЕШ (М.А.Ѕ.Н.)
Биг Бенг...

Заааашто само пет? _cry _cry _cry
Силни
Силни
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 19.02.2011
Broj poruka : 376

Nazad na vrh Ići dole

"SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5; - Page 2 Empty Re: "SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5;

Počalji od Snake Plissken Uto 15 Nov 2011, 20:34

Elen Dedzeneris je idiot, zao mi je Hanteru. happy
Snake Plissken
Snake Plissken
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 06.06.2011
Broj poruka : 619

Nazad na vrh Ići dole

"SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5; - Page 2 Empty Re: "SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5;

Počalji od culfis Uto 15 Nov 2011, 21:45

1. Mucke
2. Pozoriste u kuci
3. Alo, alo
4. Serlok Holms
5. Poaro
culfis
culfis
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 23.12.2010
Broj poruka : 1167

Nazad na vrh Ići dole

"SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5; - Page 2 Empty Re: "SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5;

Počalji od Lord Vader89 Uto 15 Nov 2011, 22:19

uuuuu, dadadadada, Serlok Holms, ohyeah
Lord Vader89
Lord Vader89
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 25.12.2010
Broj poruka : 2589

Nazad na vrh Ići dole

"SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5; - Page 2 Empty Re: "SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5;

Počalji od Snake Plissken Uto 15 Nov 2011, 22:28

Neko je vec naveo Holmsa. :) Inace taj Holms je razlog sto u sobi imam uramljenu sliku Dzeremija Breta. :)

Sto se tice mojih top 5, to iz glave tesko da mogu, morao bih da konsultujem spisak onoga sto imam, jer za sada ima ili trenutno skidam sve sto mi je dobro.

Ali u top 5 ce svakako ici Mucke, Black Adder i Holms sa Bretom. Mozda i genijalna Filadelfija. :) Iznesem spisak za neki dan. :)
Snake Plissken
Snake Plissken
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 06.06.2011
Broj poruka : 619

Nazad na vrh Ići dole

"SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5; - Page 2 Empty Re: "SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5;

Počalji od manhunter Uto 15 Nov 2011, 23:54

Snake Plissken ::Elen Dedzeneris je idiot, zao mi je Hanteru. happy


Molio bih argumentaciju, ako je moguće. whistling
manhunter
manhunter
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 20.12.2010
Broj poruka : 1318

Nazad na vrh Ići dole

"SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5; - Page 2 Empty Re: "SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5;

Počalji od Snake Plissken Sre 16 Nov 2011, 00:11

Pa nema, ono ultimate argumentacije, licno probadanje sake hemijskom olovkom smatram manje mucnim od njenih emisija. Gledao sam onaj the Ellen show i cak i pet-sest onih njenih talk-show emisija, i sve mi je bilo uzasno neduhovito. :/

Naravno, humor se razlikuje od coveka do coveka, ovo je samo moj licni dojam. wink A prvi put cujem da se ona nekome dopada, pa sam iznenadjen (neprijatno, ako se igde sretnemo, ne poznajem te :P happy).
Snake Plissken
Snake Plissken
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 06.06.2011
Broj poruka : 619

Nazad na vrh Ići dole

"SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5; - Page 2 Empty Re: "SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5;

Počalji od Jasko Sre 16 Nov 2011, 06:24

Uh, di me nadjoste basketball

Ja to jedino i gledam na TV-u (sa sport basketball )

Daklem, uglavnom pratim humoristicke

Do sada izdvajam:

Bil Kozbi (njega obozavam happy)
Nepristojni ljudi (kakvi su to idioti happy)
Mucke (jedni i jedini basket )
Svi vole Rejmonda (happy)
Crna guja (obozavam britanski humor. I ne, nema to veze sa Muju i Hasu :P)
Leteci cirkus Montija Pajtona (humor apsurda. Neponovljivi happy)
South park i Simpsonovi
U poslednje vreme se odusevljavam i pomno pratim How i met your mother happy

A inace, tu su jos i pokoja epizoda Darme i Grega, Vila i Grejs, Prijatelja, Veselih 70. (prvih par sezona, dok se nije razvodnila)

A od nasih, jedini i neponovljivi
Vruc vetar
Slozna braca i

Top lista nadrealista freechicken

sto posto sam nesto izostavio scratch

A da, od nehumoristickih, odgledam pokoji put Red i zakon, a od Agate Kristi, Poaroa i Mis Marpl, pratim filmovi. Dobar bese i Serlok svojevremeno rakijaa

I... Tvin Piks bese dobar u svoje vreme whistling


Poslednji put izmenio Jasko dana Sre 16 Nov 2011, 06:31, izmenio ukupno 2 puta
Jasko
Jasko
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 28.02.2011
Broj poruka : 283

Nazad na vrh Ići dole

"SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5; - Page 2 Empty Re: "SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5;

Počalji od Jasko Sre 16 Nov 2011, 06:29

manhunter ::
Snake Plissken ::Cuti bre Vejderu, vidis da je ludom Hanteru ispao Black Adder zbog Malkoma. happy

Black Adder postaje usiljen posle par epizoda. Nisam baš ljubitelj britanskog humora, većina toga mi je kao vicevi o Muju i Hasu- čuli smo ih sto puta i nekako su svi isti. shocked



I Hanteru, ono Ellen nije valjda sa Elen Dedzeneris? :/

Čim kažeš "nije valjda" znam koliko je sati. happy
Jeste valjda i to je jedna od najinteligentnijih sitkom koje sam gledao. Odličan humor, sa gomilom povezivanja i oslanjanja na neke stvari. Ellen je genije. yes

Ali... Zar je moguce hanteru da imas Alo alo u listi, a ovo pises? rakijaa
Jasko
Jasko
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 28.02.2011
Broj poruka : 283

Nazad na vrh Ići dole

"SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5; - Page 2 Empty Re: "SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5;

Počalji od Lord Vader89 Sre 16 Nov 2011, 06:51

hehehehehehehe laughing
Lord Vader89
Lord Vader89
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 25.12.2010
Broj poruka : 2589

Nazad na vrh Ići dole

"SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5; - Page 2 Empty Re: "SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5;

Počalji od manhunter Sre 16 Nov 2011, 07:08

Ne razumem?
manhunter
manhunter
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 20.12.2010
Broj poruka : 1318

Nazad na vrh Ići dole

"SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5; - Page 2 Empty Re: "SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5;

Počalji od Jasko Sre 16 Nov 2011, 08:06

manhunter ::Ne razumem?

Alo alo prica jedan isti vic 120 puta rakijaa
Jasko
Jasko
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 28.02.2011
Broj poruka : 283

Nazad na vrh Ići dole

"SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5; - Page 2 Empty Re: "SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5;

Počalji od Lord Vader89 Sre 16 Nov 2011, 08:10

trebao si da mu kazes

listen very carefully, I shal say this only once - Alo, Alo prica jedan isti vic 120 puta rakijaa



hihihih
Lord Vader89
Lord Vader89
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 25.12.2010
Broj poruka : 2589

Nazad na vrh Ići dole

"SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5; - Page 2 Empty Re: "SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5;

Počalji od manhunter Sre 16 Nov 2011, 08:22

Pa sad...ne bih se složio. Ali dobro, o (ne)ukusima ne vredi raspravljati. Ja nešto ne ljubim britanski humor, vidi se po listi koju sam gore ostavio, sve sami jenkiji.
Allo allo mi je zabavan, zbog igre rečima, različitih naglasaka, načinu na koji je sniman. Naravno da i tu ima dosta "trulih" stvari i viceva, ali mnogo manje nego u Mućkama, na primer. Jednostavno mi takve stvari ne leže. Kod Allo allo ima "nečeg" što me je privuklo odmah i tu seriju mogu da gledam stalno.
Skoro sam probao da gledam i Mućke i Guju, posle više godina i strašno sam se razočarao. Nekako mi deluje "poluamaterski", kao da gledam Nadrealiste* (valjda sam zato i povezao sa vicevima o M&H).








*O da, ni njih ne volim. grin
manhunter
manhunter
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 20.12.2010
Broj poruka : 1318

Nazad na vrh Ići dole

"SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5; - Page 2 Empty Re: "SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5;

Počalji od Jasko Sre 16 Nov 2011, 08:26

manhunter ::Pa sad...ne bih se složio. Ali dobro, o (ne)ukusima ne vredi raspravljati. Ja nešto ne ljubim britanski humor, vidi se po listi koju sam gore ostavio, sve sami jenkiji.
Allo allo mi je zabavan, zbog igre rečima, različitih naglasaka, načinu na koji je sniman. Naravno da i tu ima dosta "trulih" stvari i viceva, ali mnogo manje nego u Mućkama, na primer. Jednostavno mi takve stvari ne leže. Kod Allo allo ima "nečeg" što me je privuklo odmah i tu seriju mogu da gledam stalno.
Skoro sam probao da gledam i Mućke i Guju, posle više godina i strašno sam se razočarao. Nekako mi deluje "poluamaterski", kao da gledam Nadrealiste* (valjda sam zato i povezao sa vicevima o M&H).








*O da, ni njih ne volim. grin

Lele!

Au Svicarsko, sta ucini od coveka?!

Pa kako onda varis Alana (da prostis)?

rakijaa
Jasko
Jasko
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 28.02.2011
Broj poruka : 283

Nazad na vrh Ići dole

"SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5; - Page 2 Empty Re: "SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5;

Počalji od manhunter Sre 16 Nov 2011, 08:30

Alana? Forda misliš? Kakve veze to ima? AF je fenomenalan strip.

I ne, nema veze to sa Švajcarskom, svoj ukus sam ipak malo ranije izgradio, a sad sam već u godinama kad se teže podleže uticajima sa strane.

Domaći humor mi je isto malo diskutabilan. Najbolja naša serija mi je Otvorena vrata, a Složnu braću, Našu malu kliniku, Navika panika i sl sa pogledao najviše po jednu epizodu.
manhunter
manhunter
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 20.12.2010
Broj poruka : 1318

Nazad na vrh Ići dole

"SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5; - Page 2 Empty Re: "SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5;

Počalji od Jasko Sre 16 Nov 2011, 08:37

manhunter ::Alana? Forda misliš? Kakve veze to ima? AF je fenomenalan strip.
I ne, nema veze to sa Švajcarskom, svoj ukus sam ipak malo ranije izgradio, a sad sam već u godinama kad se teže podleže uticajima sa strane.

Domaći humor mi je isto malo diskutabilan. Najbolja naša serija mi je Otvorena vrata, a Složnu braću, Našu malu kliniku, Navika panika i sl sa pogledao najviše po jednu epizodu.

Ako negde postoji paralela izmedju igranih serija i Alana Forda, to su upravo Mucke rakijaa

Jeste, medju najboljima je, to stoji (nju sam zaboravio da metnem scratch )

Ali ove tri ostale serije nikako nemaju tematski i zanrovski veze sas vezu whistling
(a ta navika panika je smesna serija... a i Seljko Nacrtic da napravi nesto)

rakijaa
Jasko
Jasko
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 28.02.2011
Broj poruka : 283

Nazad na vrh Ići dole

"SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5; - Page 2 Empty Re: "SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5;

Počalji od Lord Vader89 Sre 16 Nov 2011, 08:40

manhunter ::Pa sad...ne bih se složio. Ali dobro, o (ne)ukusima ne vredi raspravljati. Ja nešto ne ljubim britanski humor, vidi se po listi koju sam gore ostavio, sve sami jenkiji.
Allo allo mi je zabavan, zbog igre rečima, različitih naglasaka, načinu na koji je sniman. Naravno da i tu ima dosta "trulih" stvari i viceva, ali mnogo manje nego u Mućkama, na primer. Jednostavno mi takve stvari ne leže. Kod Allo allo ima "nečeg" što me je privuklo odmah i tu seriju mogu da gledam stalno.

basically, mogu i ja da gledam Alo Alo stalno, nije meni ta serija losa, pupu

i mislim da je bas fazon u ispranim forama (pored zilion drugih fora, i ovih koje si nabrojao), na tome se najvise i bazira serija grin
al jbg brate, dosadi i bogu i narodu grin


skoro sam za mucke cuo od jednog drugara (30 godina ima) - "nikad nisam mogao da gledam mucke, dovoljno mi je bilo moje situacije, jos sam trebao da gledam i njihovu" happy
a ja mu kazem "pa jbt, u tome je i fora, zato se serija primila najbolje na ex-yu podrucju happy "

Mucke imaju isprane fore, naravno, al serija nije nikako povrsna, dapace



i jbt
kako neko moze da ne voli britanski humor, tuga _cry _cry _cry _cry _cry



laugh hail
Lord Vader89
Lord Vader89
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 25.12.2010
Broj poruka : 2589

Nazad na vrh Ići dole

"SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5; - Page 2 Empty Re: "SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5;

Počalji od manhunter Sre 16 Nov 2011, 08:44

Jasko ::
Ako negde postoji paralela izmedju igranih serija i Alana Forda, to su upravo Mucke rakijaa



Nije tačno. AF se dešava u NYC a već sam spomenuo svoju emotivnu vezu sa amerima. smile

Zezam se, AF je zdravocrnohumoran a Mućke su jednostavno dosadne. approve
manhunter
manhunter
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 20.12.2010
Broj poruka : 1318

Nazad na vrh Ići dole

"SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5; - Page 2 Empty Re: "SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5;

Počalji od Jasko Sre 16 Nov 2011, 08:49

manhunter ::
Jasko ::
Ako negde postoji paralela izmedju igranih serija i Alana Forda, to su upravo Mucke rakijaa



Nije tačno. AF se dešava u NYC a već sam spomenuo svoju emotivnu vezu sa amerima. smile

Zezam se, AF je zdravocrnohumoran a Mućke su jednostavno dosadne. approve

Ma nema sanse coffe


freechicken
Jasko
Jasko
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 28.02.2011
Broj poruka : 283

Nazad na vrh Ići dole

"SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5; - Page 2 Empty Re: "SERIJSKI PROGRAM" - vasih Top 5;

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu