forum.svetstripa.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DILAN DOG, razgovori o pricama;

+12
Kapetanovo lice
Gil-galad
VLADA 96
drakulloni
dessa
Rogan
Woolf
ducko
Ultras
Lord Vader89
manhunter
Morrison
16 posters

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Ići dole

DILAN DOG, razgovori o pricama; - Page 4 Empty Re: DILAN DOG, razgovori o pricama;

Počalji od Gil-galad Sub 23 Feb 2013, 13:16

Tu je stvarno podbacio, ali posle toga ide onaj stilski Prattu blizak crtež, koji je meni eye candy, naročito u Ubici veštica i Sve Saline ljubavi... happy Nastaviću sa ovime svakako...
Gil-galad
Gil-galad
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 31.01.2011
Broj poruka : 2104

Nazad na vrh Ići dole

DILAN DOG, razgovori o pricama; - Page 4 Empty Re: DILAN DOG, razgovori o pricama;

Počalji od Zlix Čet 30 Maj 2013, 03:43

Dylan Dog Superbook 23: Užas iz nekog drugog kad - Mrzi me da pišem nešto opširnije. Ona najduža priča mi je najbolja, dobra fora skroz. One manje priče kako koja, ima boljih i lošijih. Kad se sve posmatra kao celina, vidi se da nas je Bog oblikovao po sebi -- on možda izgleda čudovišno, ali ljudi su pravi monstrumi u duši. Azazel interesantan lik. Crtež mi se baš nešto i ne sviđa.
Zlix
Zlix
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 12.06.2012
Broj poruka : 1293

Nazad na vrh Ići dole

DILAN DOG, razgovori o pricama; - Page 4 Empty Re: DILAN DOG, razgovori o pricama;

Počalji od crow Pon 10 Jun 2013, 09:51

Pročitala sam epizodu "Ubice" - Sclavi, crtež Luca Dell"Uomo - Prilično mi se dopala happy Ima taj element teorije zavere koju mi Srbi toliko volimo tongue sviđa mi se kako se provukla ideja koliko je malo potrebno da drušvo dođe u stanje kolektivnog ludila i Dilanov način finiširanja priče ( u "belim rukavicama" i sa stilom ) je odlično zaokružio priču.
Epizoda "Demonska lepota" ( crtež Gustavo Trigo) mi je tokom čitanja ulila žmarce(mada nema nekih naročitih čudovišta wink)
Priča ne bi ni upola bila tako dobra da nema specifičnu strukturu i pomalo, pa recimo, neuobičajenu romantičnu notu. Na neki način sam se osećala kao da sam odgledala "Kazablanku" smile mada je prilično čudno poređenje...zanimljive misli o paklu...u svakom slučaju - čista desetka yes
crow
crow
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 05.11.2011
Broj poruka : 959

Nazad na vrh Ići dole

DILAN DOG, razgovori o pricama; - Page 4 Empty Re: DILAN DOG, razgovori o pricama;

Počalji od Zlix Sub 27 Jul 2013, 06:09

Neću ništa razvlačiti, samo ukratko. Dakle pročitao KIDD knjigu 4 pre desetak dana.

Dylan Dog 10: Iza ogledala - Odlična priča, najbolja u četvrtoj knjizi Biblioteke DD. Ali zato mi crtež nije ništa posebno, moglo je to bolje.

Dylan Dog 11: Veliki Dijabolo - Vrlo zanimljiva priča, iako malo predvidljiva. Mada, kraj te natera da se malo zamisliš u vezi svega. Crtež mi se sviđa.

Dylan Dog 12: Ubica - Nije loša priča, malo me podseća na Terminatora onaj krupni lik. ;D I ovde su neke stvari predvidljive, nije teško povezati ono Hund što krupajlija izgovara sa Dilanom i starim proročanstvom. Crtež mi se dopao.
Zlix
Zlix
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 12.06.2012
Broj poruka : 1293

Nazad na vrh Ići dole

DILAN DOG, razgovori o pricama; - Page 4 Empty Re: DILAN DOG, razgovori o pricama;

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu