forum.svetstripa.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FREE COMIC BOOK DAY (7.5.2011.)

2 posters

Ići dole

FREE COMIC BOOK DAY (7.5.2011.) Empty FREE COMIC BOOK DAY (7.5.2011.)

Počalji od Lord Vader89 Sub 23 Apr 2011, 05:05

FREE COMIC BOOK DAY (7.5.2011.) Fcbdf


I ove godine, dan besplatnih stripova se odrzava prve subote u maju! heart
Osim besplatnih svezaka, od striparnica ocekujem i promotivne cene approve Prosle godine nisam stigao da odem, pa sam sada bas happy, sa secanjem od pre dve godine, kada sam ubrao dosta simpaticnih stvari (izmedju ostalog, i onog Kalvina koga Gruja toliko voli whistling upola cene whistling )

Izbor stripova se moze videti ovde:

http://freecomicbookday.com/comics.asp

Dve kategorije - Gold i Silver....pretpostavljam da se radi o vise i manje prodavanim naslovima happy

Videcemo....ono sto je krsh, makar ovde, ne znam da li je tako i u ostatku sveta, je to da jedna osoba moze da pokupi 4/5 stripa, ne vise od toga.... mada, potreban je samo dasak vetra, lahor.... happy

Ne znam ni sta bih uzeo od svega ovoga.... Svakako uzimam ovu svesku sa Gotfredsonovim Miki Mausom (dobra reklama, hehe) Cool

Atomic robo, Strumpfovi, onaj Summer fun izgleda zabavno, videcemo.... ne bih voleo da zaglavim samo na poznatim naslovima, what's the point onda? ali iz ove gomile, ne izgleda mi mnogo njih bas privlacno.... :/


BTW, trebalo bi da svi stripovi budu dostupni za download tog dana, tako da svi mogu da prelistaju, makar i u digitalnom formatu :)


BTW2, ima li nekih preporuka? Nesto manje poznato, a poznato vama, sto biste preporucili?
Lord Vader89
Lord Vader89
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 25.12.2010
Broj poruka : 2589

Nazad na vrh Ići dole

FREE COMIC BOOK DAY (7.5.2011.) Empty Re: FREE COMIC BOOK DAY (7.5.2011.)

Počalji od Ultras Sub 23 Apr 2011, 05:10

Dzabe affraid affraid affraid

Super happy

Odličan link. Odgledao sam par privjua Spajdermena thanks
Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

FREE COMIC BOOK DAY (7.5.2011.) Empty Re: FREE COMIC BOOK DAY (7.5.2011.)

Počalji od Lord Vader89 Sub 23 Apr 2011, 05:16

ma da, nije to nikakva planina stripova, samo sveske sa po 20-ak strana....zavisi kako koji izdavac. (jos dok u to udju reklame, ovo ono) to je vise promotivan materijal, nego neki konkretni stirpovi; ipak, dovoljno da te zainteresuje, a i da te natera da probas nesto novo :)

ali, dobar nacin za promociju stripova, dobra finansijska injekcija i za same izdavace, a i za radnje :)

steta sto kod nas nema tih americkih stripova, bilo bi i ovoga....mada, ko zna sta vreme nosi
Lord Vader89
Lord Vader89
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 25.12.2010
Broj poruka : 2589

Nazad na vrh Ići dole

FREE COMIC BOOK DAY (7.5.2011.) Empty Re: FREE COMIC BOOK DAY (7.5.2011.)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu