forum.svetstripa.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

+44
Kapetan Moca
Kit Carson
neomedjeni
logossun
Colt
Zlix
lixon
Dzontra
TE-NEJ
Desuparez Aporez
Osim
tenay
RIOT
Batta
themico
Kumori Myu-Jishan
kobra
Alex
Mr Smith
dessa
marinac
anto
Rick
perikle
BornToRun
voja
Jasko
crow
wele
Силни
Snake Plissken
Grujah
Makarije
Sneaksie Thiefsie
Imrahil
Bruce Springsteen
Elesar
Morrison
Lord Vader89
manhunter
VLADA 96
cronos six
Woolf
Ultras
48 posters

Strana 19 od 23 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Sledeći

Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 19 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od neomedjeni Pet 29 Jun 2012, 02:08

Po programu, ima tribinu u 16 h u subotu.
neomedjeni
neomedjeni
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 26.06.2012
Broj poruka : 323

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 19 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od lixon Pet 29 Jun 2012, 05:35

neomedjeni ::
Ultras ::
neomedjeni ::Ah, pitam se je li stigla i kako je putovala, je li umorna, možda spava... whistling
Stigla, dobro putovala i spava approve

Ja zadovoljan, više mi i ne treba.

@Lixon
Znači, kasniš na prozivku. Ima to da se pretvori u kaos bez čvrste ruke bonelijanske...

Necu zakasniti! :tex:

lixon
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 05.06.2011
Broj poruka : 115

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 19 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od BornToRun Pet 29 Jun 2012, 05:45

neomedjeni ::Po programu, ima tribinu u 16 h u subotu.

lepo

BornToRun
Novajlija
Novajlija

Datum upisa : 04.02.2011
Broj poruka : 30

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 19 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Alex Pet 29 Jun 2012, 08:15

Jel Dom Omladine blizu nečeg poznatog? Centra (Krsta), pošte, suda, nekog hotela...?

Sutra dolazim. smile
Alex
Alex
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 18.01.2011
Broj poruka : 73

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 19 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od manhunter Pet 29 Jun 2012, 08:19

Preko puta Gimnazije. wink
manhunter
manhunter
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 20.12.2010
Broj poruka : 1318

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 19 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Alex Pet 29 Jun 2012, 11:38

Dobro, to je referentna tačka.
Alex
Alex
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 18.01.2011
Broj poruka : 73

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 19 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Ultras Pet 29 Jun 2012, 12:39

Alex ::Jel Dom Omladine blizu nečeg poznatog? Centra (Krsta), pošte, suda, nekog hotela...
Pa bio si prošle godine happy
Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 19 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Ultras Pet 29 Jun 2012, 12:56

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 19 1zus8n

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 19 34e24n8
Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 19 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Kit Carson Pet 29 Jun 2012, 14:52

hail hail hail
Kit Carson
Kit Carson
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 08.01.2011
Broj poruka : 39

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 19 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Alex Pet 29 Jun 2012, 14:52

Ultras ::
Alex ::Jel Dom Omladine blizu nečeg poznatog? Centra (Krsta), pošte, suda, nekog hotela...
Pa bio si prošle godine happy

Vidi stvarno, ja mislio ono bio SKC.

Utoliko bolje. laughing
Alex
Alex
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 18.01.2011
Broj poruka : 73

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 19 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Ultras Sub 30 Jun 2012, 08:25

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 19 2ur199v
Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 19 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od manhunter Sub 30 Jun 2012, 11:53

Ma dobro to, nego kad će izveštaj, video zapisi, kompromitujuće fotke i sl?. tongue
manhunter
manhunter
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 20.12.2010
Broj poruka : 1318

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 19 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Ultras Sub 30 Jun 2012, 20:07

manhunter ::Ma dobro to, nego kad će izveštaj, video zapisi, kompromitujuće fotke i sl?. tongue
Polako bre, prvo slika sa ženom happy

Krećem na poslednji blok programa.
Pričaćemo uveče sunny
Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 19 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Силни Sub 30 Jun 2012, 21:08

Шта рећи за ову годину а не поновити хвалоспеве од прошле?

Дочек и домаћини сјајни, као и увек до сада, фантастично позитивна атмосфера и огромна количина позитивне енергије, доста људи, неких (јако лепих и занимљивих) нових лица, неких старих (и мање лепих и занимљивих laughing )...
Гости дружељубиви и више него предусретљиви, стрпљиво су цртали, потписивали, одговарали на којекаква питања... Чак и када је програм малкице каснио због ненормалне навале заинтересованих за цртеже и аутограме нису (од)устајали, и смирено су завршавали започето. Заиста најбољи утисак који су могли да оставе.

Нашло се времена и за причу и дружење, и за картање (Морисон и даље суверено на трону hail ), и за обилазак Крагујевца, и за обилазак кафана по Крагујевцу (Морисоне дугујемо ти за ово откриће, биће нам част да узвратимо, ако не пре, у септембру yes ), и за стрипове.

Неколико људи нам је недостајало, но добро, шта је ту је, има дана за мегдана. Остаје жал и за трибином Дарка Перовића, али без обзира било је довољно занимљивих дешавања, за сваког понешто. Са сигурношћу можемо рећи да је Дарквудова трибина (поред наравно главног догађаја, трибине о Дилану, где је башта била скоро премала да прими све који су желели да јој пристуствују) била трибина са највише аплауза. И највише севања блицева. Уосталом видећете све то, кад се дежурни фотограф пробуди...

Све у свему, сваке године све боље и све пријатније. Цитираћу сам себе, као и увек када сте међу пријатељима.
Силни
Силни
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 19.02.2011
Broj poruka : 376

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 19 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od neomedjeni Ned 01 Jul 2012, 01:13

Da prijavim povratak u pretoplo porodično gnezdo i izrazim svoje oduševljenje trudom i energijom koji su organizatori uložili u događaj. Uprkos što su se neki gosti koje sam želeo da vidim i čujem otkazali, super sam se proveo. Dan mi je bio baš ispunjen, bilo je tu malo priče o stripu, pa malo obilaženja grada, malo priče o stripu, pa opet malo obilaženja grada (Oduševljen sam akvarijumom, zadržao sam se unutra skoro čitav sat sa društvom, šteta što se ne uloži još neki dinar u onu prelepu zbirku), i tako u krug.

Kupio sam četvrti Bluberijev integral i Životinjsku karmu istog broja, Družinu Dardaneli, Spajdermena Čarobne knjige, Dilan Doga br. 200 (Paoli sam ustupio svoje mesto u loži i treći od nje dobio autogram, tako da što se mene tiče, Morrison može da je štiti va vjeki vjekov grin ). Već sam na putu za Beograd u busu počeo da uživam u Šarlijeovim i Žiroovim bravurama na Bluberiju.

Upoznao sam Anta, Morrisona, Lixona, gdina Kobru... nisam našao Đoleta, ali nije ni Silni našao mene, pa je valjda Kosmos u ravnoteži (šalu na stranu, oduševljen sam prevodom ŽK i jedva čekam da pročitam četvorku).

Na žalost, otišao sam pred kraj razgovora sa gostima, jer je drugar koji vozi morao jutros rano da krene za Sarajevo. A i malo su nas smorili problemi sa prevodom. Šteta što se prevodilac nije bolje snašao, bilo je problema i pri prevođenju odgovora italijanskih gostiju, a i pri prevođenju naših pitanja. Moj prijatelj je postavio jedno od najzanimljivijih pitanja prošle večeri, ali ga je prevodilac intepretirao tako da je dobilo sasvim drugo značenje.

Svejedno, skup je bio sjajan kao i provod. Siguran sam da će naredna godina da bude još bolja. Bravo za Kragujevac!
neomedjeni
neomedjeni
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 26.06.2012
Broj poruka : 323

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 19 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Alex Ned 01 Jul 2012, 01:34

Što se subote popodne tiče, a ja sam bio do početka Darkvudovog izlaganja (baš me zanima zašto su dobili aplauz, ima li konkretizovanja starih i novih najava?) bilo je super (čak sam družeći se sa gostima, autorima, slušajući tribine i razgledajući i kupujući stripove zaboravio da pojedem nešto ceo dan).

Nadam se da je bilo posetilaca i u petak i nedelju? Festival je uspeo i očekujem kad se završi i kratke izveštaje za sve koji nisu mogli da budu tamo sva 3 dana.
Alex
Alex
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 18.01.2011
Broj poruka : 73

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 19 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od crow Ned 01 Jul 2012, 04:28

Tek sam se vratila i malo više ću pisati kad se odmorim ...ali upoznala sam sjajne ljude ( hvala društvu iz BG što me je sačekalo na stanici smile ) i prezadovoljna sam kako je sve prošlo approve
Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 19 Img0075bt


Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 19 Img0084nk


Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 19 Img0068oc


crow
crow
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 05.11.2011
Broj poruka : 959

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 19 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Mr Smith Ned 01 Jul 2012, 05:07

Prvi put sam bio na jednom ovakvom dogadjaju i mogu reci da je bilo veoma prijatno. Samo da je bila manja vrucina. Veoma mi je drago da sam konacno upoznao Ultrasa, Morrisona, Elesara, Silnog, Galada i jos neke ljude.
Mr Smith
Mr Smith
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 21.12.2011
Broj poruka : 238

http://zagorijana.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 19 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Elesar Ned 01 Jul 2012, 05:10

Dao bih se nacelno sloziti sa bratom, zaista fenomenalan docek i azurnost malobrojnog organizatora (oni vec sada zasluzuju beneficirani staz) hail hail

Ubilo je pretoplo vreme (lane je upravo tih 5-6 stepeni cinilo ogromnu razliku), ali je uprkos tome sve proteklo kako treba.

Nacelno, znate i sami da slike govore vise od hiljadu reci, "dezurni" je fotograf budan odavno ranting , ali je imao problem sa ruterom, te slike kao sto ste i navikli, slede uskoro, nadam se do veceras.

Izuzetni gosti, svi koji su se odazvali, kruna je naravno bila sa DD stafom, sat i po je proletelo, gomila neobicnih, zabavnih pitanja, puno mladog sveta koje nije iz naseg miljea (a ocito cita Dylana).
Klopa maksimalna, druzenje maksimalno, sve maksimalno!

Uz fotke ce uslediti i kratki opisi iz kojih ce vam biti jasnije kako je to izgledalo.
Elesar
Elesar
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 14.01.2011
Broj poruka : 475

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 19 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Ultras Ned 01 Jul 2012, 05:31

Hvala ocu, hvala majci! happy tongue

Jel tako ide ono čuveno zahvaljivanje? naughty
Bez zezanja - hvala svima koji su se zaputili u Letnju baštu Doma omladine i sa nama proveli koji minut, sat, dan...

A mi?
Eh, mi doveli Paolu, Medu, Ćelonija, Marka Somborca, Vladu Vesovića, Baneta Kerca, Dejana Stojiljkovića, Zorana Tucića, Dragana Savića, Marka Šelića, Tozu Obradovića, TheMica, Pavla Zelića, Radeta Tovladijca, Lazara Odanovića, Dragana Kovačevića, Zlatka Milenkovića, Bobana Kneževića....

Izlagači:
- Darkwood: Marko M. Sara Bujak, i zaboravio sam ime trećem članu ekipe
- Alan Ford: Marko (takođe) M. sa suprugom
- System Comics: Igor Marković
- Komiko: Vuk Marković
- Phoenix Press: Colt i AnaMarija Zaklan
- Rosencrantz: Osim
- Klub ljubitelja stripa: Miša
- Higher Ground: Denis Pajtak
- Makondo: Bojan Bosnić
- Čarobna knjiga: Bora Pantić sa supugom

Ono što bih posebno naglasio (a nije bilo moguće izvesti prošle godine) je gostovanje glavnog urednika Veselog četvrtka Duleta Dušmana Mladenovića. Mi ovu izdavačku kuću uvažavamo kao i sve ostale i pozdravljamo odluku vlasnika da VČ bude u zvaničnom programu konferencije. Treba pomenuti da je Veseli četvrtak bio sponzor nagrade za najbolji kratki strip u kategoriji do 15 godina - mladi lavovi. Kesa kojom smo obradovali trinaestogodišnjeg Mateju Jovanovića iz Jagodine sadržala je širok izbor edicija Veselog četvrtka. Stripadžijski i finansijski gledano rekao bih veoma vredan poklon.

Doniranje stripova za Đački Parlament i Dečije odeljenje gradske biblioteke nije moglo da prođe bez veelike uloge Veselog četvrtka i Duleta Mladenovića, Vuka (KOMIKO), Colta (Phoenix press), Denisa Pajtaka (HIGHER GROUND COMICS) i pojedinačnih doniranja forumaša (Anto prednjačio).

Darko Combatrock je uradio nešto što zaslužuje pohvalu na sva zvona toot
Delija je sa svojim drugarom došao u petak iz Velike Plane u Kragujevac samo da bi ostavio gomilu pića za nas koji smo tu Cheers
Onda se vratio za Planu - nije stigao ni sok da popije. Koliko je pića doneo neka parametar bude u tome što mi prvi dan (tek je u subotu uveće ponestalo piva) nismo uspeli sve da popijemo!
Pivo, kisela voda, voćni sokovi... - prepun auto. Hvala ti brate, avanti stella rossa!

Premoren sam ali kada god uhvatim vremena za neki koristan info onima koji nisu bili - šaljem!
Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 19 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Lord Vader89 Ned 01 Jul 2012, 06:31

na primer, meni _cry happy


kako ovo sve sjajno zvuci
ne mogu da docekam te fotke hail
Lord Vader89
Lord Vader89
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 25.12.2010
Broj poruka : 2589

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 19 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Lord Vader89 Ned 01 Jul 2012, 06:32

i naravno

jedan hail za domacine
jedan hail za goste
i jedan hail za posetioce


approve
Lord Vader89
Lord Vader89
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 25.12.2010
Broj poruka : 2589

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 19 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Ultras Ned 01 Jul 2012, 07:54

Lord Vader89 ::i naravno

jedan hail za domacine
jedan hail za goste
i jedan hail za posetioce

approve

Najveći hail za ovu godinu - Dušica Stevanović!
Ubedljivo!

SLIKE:
Susret dvojice visokotiražnih!!!
Znaš li ti Vejderu da se Kiša i Blic dnevno prodaju zajedno u preko 150 hiljada primeraka?!
Ej, brate 150.000 primeraka!

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 19 34rj3g7

laugh laugh laugh

Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 19 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Zlix Ned 01 Jul 2012, 08:15

Eh što mi drago kad čitam ovako pozitivne utiske, i krivo što nisam bio.

hail za sve, pogotovo za VČ koji je obradovao mladog Mateju, kao i za organizaciju hail
Zlix
Zlix
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 12.06.2012
Broj poruka : 1293

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 19 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od lixon Ned 01 Jul 2012, 09:26

Alex ::Što se subote popodne tiče, a ja sam bio do početka Darkvudovog izlaganja (baš me zanima zašto su dobili aplauz, ima li konkretizovanja starih i novih najava?) bilo je super (čak sam družeći se sa gostima, autorima, slušajući tribine i razgledajući i kupujući stripove zaboravio da pojedem nešto ceo dan).

Nadam se da je bilo posetilaca i u petak i nedelju? Festival je uspeo i očekujem kad se završi i kratke izveštaje za sve koji nisu mogli da budu tamo sva 3 dana.
Pa ja bih Sari aplaudirao i da nije nista rekla! naughty

lixon
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 05.06.2011
Broj poruka : 115

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 19 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 23 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu