forum.svetstripa.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Za sve stripske internet manijake

+4
Jasko
Zlix
neomedjeni
Ultras
8 posters

Ići dole

Za sve stripske internet manijake Empty Za sve stripske internet manijake

Počalji od Ultras Sre 22 Avg 2012, 11:43

Za sve stripske internet manijake men_ani
Direktan povod za ovu temu je ovo:

Za sve stripske internet manijake Mts029

Za sve stripske internet manijake Mmvper

Uvek ulogovan posećujem forume i ovo je podatak koliko sam vremena proveo čitajući/pisajući na Znaku Sagite i Darkwoodu.
Znači, više od 11 dana. Isuse
Mislim da ostali sajtovi nemaju dostupne takve podatke pa prikazujem samo ova dva.
Sreća pa stripovi.com nemaju ovu opciju inače bih od cifre pao u nesvest.

Koliko vas forumi odvajaju od čitanja stripova (naravno ukoliko veliki deo slobodnog vremena posvećen stripu kao hobiju provedete na internetu)?

Ili što bi rekli jezički čistunci: koliko je nolifera? naughty

Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Za sve stripske internet manijake Empty Re: Za sve stripske internet manijake

Počalji od neomedjeni Sre 22 Avg 2012, 18:48

Ja sam juče prekoračio crtu od 2000 postova na DW forumu. Nezvanično su potrebne 4000 da bi stekao noliferski status (inflacija se stvarno uvukla u sve pore našeg života), ali budući da imam gotovo 14 poruka dnevno ( Isuse ), na moje insistiranje dodeljen mi je status nolifera.

Ne usuđujem se da otkrivam statistiku prisutnosti, ali moram da kažem da ja umem da budem ulogovan ceo dan, a da uopšte i ne pratim šta se zbiva. Tako mi komotnije kad mi padne na pamet da pročešljam teme.
neomedjeni
neomedjeni
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 26.06.2012
Broj poruka : 323

Nazad na vrh Ići dole

Za sve stripske internet manijake Empty Re: Za sve stripske internet manijake

Počalji od Zlix Sre 22 Avg 2012, 18:57

Hoho, a šta ja onda da kažem rakijaa

Za sve stripske internet manijake 1af8fcb123334ecfb8b88fb
Zlix
Zlix
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 12.06.2012
Broj poruka : 1293

Nazad na vrh Ići dole

Za sve stripske internet manijake Empty Re: Za sve stripske internet manijake

Počalji od Jasko Sre 22 Avg 2012, 22:17

Mozda bi trebalo okijabokija da pitamo. On je ekspert za nolajfere rakijaa

Taj ne samo sto postavlja dijagnozu, nego ce i fraj da pogleda u salicu i da ti prorekne sudbinu coffe
Jasko
Jasko
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 28.02.2011
Broj poruka : 283

Nazad na vrh Ići dole

Za sve stripske internet manijake Empty Re: Za sve stripske internet manijake

Počalji od Gil-galad Čet 23 Avg 2012, 00:22

O prisutnosti na S.com ne smem ni da mislim... Minuti, sati, dani su odavno postali nedelje, meseci i godine. lol Što forum, što recenzije... No, meni uopšte nije žao tog vremena, jer sam uživao u druženju s ljudima tamo, iako sam sve ređe i ređe nešto pisao... Do jednog trenutka koji se desio ove godine. Sad pratim forum, baš kao i DW (iako manje nego S.com, koji čitam kao i pre), ali ne ostavljam postove više nigde osim ovde. king Razlozi nisu toliko bitni, ali ima i ovoga što je Ultras rekao, a to je da umesto da čitam forum(e), čitam stripove. approve A i život(inj)arim uz to. king
Gil-galad
Gil-galad
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 31.01.2011
Broj poruka : 2104

Nazad na vrh Ići dole

Za sve stripske internet manijake Empty Re: Za sve stripske internet manijake

Počalji od Zlix Čet 23 Avg 2012, 01:23

Ja kad sam na poslu ne mogu da čitam stripove, tako da koristim priliku da čitam forume grin Mada i kući mi komp non-stop radi, pa često bacim pogled kad sam u prolazu
Zlix
Zlix
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 12.06.2012
Broj poruka : 1293

Nazad na vrh Ići dole

Za sve stripske internet manijake Empty Re: Za sve stripske internet manijake

Počalji od Morrison Pet 24 Avg 2012, 05:02

Prisutan sam mnogo vise nego sto bi trebalo...uglavnom preko telefona neulogovan pratim forume (DW, stripovi.com i ovaj), i citam bas dosta.
Postujem slabije, ali i dalje puno vise nego sto realno ima potrebe...spam mostly happy
Inace, doneo sam cvrstu (nadam se) odluku da kompjuter uopste ne kupim...dugo vremena sam se nervirao sto nikako ne mogu da odvojim novce za racunar, a onda sam konacno ukapirao da mi mobilni omogucuje manje-vise sve sto mi treba u vezi interneta.
Takodje se bojim da bi mi racunar u stanu 'pojeo' vreme za citanje stripova i knjiga, i time moj 'noulajf' (jos uvek bolje nego loulajf grin ) doveo na opasno visok nivo.
Morrison
Morrison
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 24.12.2010
Broj poruka : 1710

Nazad na vrh Ići dole

Za sve stripske internet manijake Empty Re: Za sve stripske internet manijake

Počalji od Mr Smith Sub 25 Avg 2012, 01:18

Morrison ::Prisutan sam mnogo vise nego sto bi trebalo...uglavnom preko telefona neulogovan pratim forume (DW, stripovi.com i ovaj), i citam bas dosta.
Postujem slabije, ali i dalje puno vise nego sto realno ima potrebe...spam mostly happy
Inace, doneo sam cvrstu (nadam se) odluku da kompjuter uopste ne kupim...dugo vremena sam se nervirao sto nikako ne mogu da odvojim novce za racunar, a onda sam konacno ukapirao da mi mobilni omogucuje manje-vise sve sto mi treba u vezi interneta.
Takodje se bojim da bi mi racunar u stanu 'pojeo' vreme za citanje stripova i knjiga, i time moj 'noulajf' (jos uvek bolje nego loulajf grin ) doveo na opasno visok nivo.

Ti sve ovo sto radis, radis bez kompjutera!?!
Moram priznati da sam zadivljen. hail hail
Mr Smith
Mr Smith
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 21.12.2011
Broj poruka : 238

http://zagorijana.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Za sve stripske internet manijake Empty Re: Za sve stripske internet manijake

Počalji od Morrison Sub 25 Avg 2012, 04:51

Uspravi te smajlije tongue
Koristim i komp u Internet kafeu...lakse je pustati linkove i slike tako, a i kucati duze postove je jednostavnije...mobilni ume da proguta poruku ako je duze kuckas.
Morrison
Morrison
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 24.12.2010
Broj poruka : 1710

Nazad na vrh Ići dole

Za sve stripske internet manijake Empty Re: Za sve stripske internet manijake

Počalji od manhunter Sub 25 Avg 2012, 06:28

Hehehehe, šta ja da kažem???? Isuse
Na scom sam od 2004. i u proseku sam provodio bar dva sata dnevno. Do pre nekih godinu-dve. Od tada mi interesovanje za forume opada konstantno, to jest, ne pišem više, ali svakodnevno posećujemo određene stranice.
Ovde i na scom sam više puta dnevno, dw posećujem možda jednom sedmično, možda i ređe. Mislim da mi je tamo ukupno vreme koliko sam bio ulogovan 1 dan i pra sati.
U 95% slučajeva se kačim preko mobilnog, valjda sam zato i prestao da pišem po forumima, barem ne radim to u onoj meri kao do pre par godina. embarassed
Ali tu sam, samo vas gledam. tongue
manhunter
manhunter
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 20.12.2010
Broj poruka : 1318

Nazad na vrh Ići dole

Za sve stripske internet manijake Empty Re: Za sve stripske internet manijake

Počalji od Ultras Sub 01 Sep 2012, 11:32

neomedjeni ::... moram da kažem da ja umem da budem ulogovan ceo dan, a da uopšte i ne pratim šta se zbiva. Tako mi komotnije kad mi padne na pamet da pročešljam teme.
Ja tako radim već 4 godine (od početka forumskog bitisanja na netu) - kompjuter uključen, a struja se troši nemilice. happy Da sam gasio komp kada nisam bio prisutan na netu do sada bi uštedeo za neki luksuzni komplet stripova. yes

Zlix ::Ja kad sam na poslu ne mogu da čitam stripove, tako da koristim priliku da čitam forume grin
Kod mene obrnuto, ja na poslu čitam stripove, a net ne pipam twisted evil twisted evil twisted evil

Jasko ::Mozda bi trebalo okijabokija da pitamo. On je ekspert za nolajfere rakijaa
Taj ne samo sto postavlja dijagnozu, nego ce i fraj da pogleda u salicu i da ti prorekne sudbinu coffe
Eh, nemoj tako, Oki se trudi da sazna kojim se sve urotama služi Zvezda protiv Partizana pa je zbog toga non-stop online santa
A i obožava da se dopisuje sa tobom i Dragančetom laugh

Nexus ::O prisutnosti na S.com ne smem ni da mislim... Minuti, sati, dani su odavno postali nedelje, meseci i godine. lol Što forum, što recenzije... No, meni uopšte nije žao tog vremena, jer sam uživao u druženju s ljudima tamo, iako sam sve ređe i ređe nešto pisao... Do jednog trenutka koji se desio ove godine. Sad pratim forum, baš kao i DW (iako manje nego S.com, koji čitam kao i pre), ali ne ostavljam postove više nigde osim ovde. king Razlozi nisu toliko bitni, ali ima i ovoga što je Ultras rekao, a to je da umesto da čitam forum(e), čitam stripove. approve A i život(inj)arim uz to. king
JBT-e ovo isto kao i ja!!! hail wub

Morrison ::Inace, doneo sam cvrstu (nadam se) odluku da kompjuter uopste ne kupim...dugo vremena sam se nervirao sto nikako ne mogu da odvojim novce za racunar, a onda sam konacno ukapirao da mi mobilni omogucuje manje-vise sve sto mi treba u vezi interneta.
Takodje se bojim da bi mi racunar u stanu 'pojeo' vreme za citanje stripova i knjiga, i time moj 'noulajf' (jos uvek bolje nego loulajf grin ) doveo na opasno visok nivo.
Nije ti to loša ideja. approve Podržavam!!!
Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Za sve stripske internet manijake Empty Re: Za sve stripske internet manijake

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu