forum.svetstripa.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magazin "Vodič za život"

4 posters

Ići dole

Magazin "Vodič za život" Empty Magazin "Vodič za život"

Počalji od crow Sub 24 Mar 2012, 02:19

Ovako, na samom početku želim svima da preporučim odličan tekst o Konanu u martovskom broju - autor teksta je MarkoTanasković . Ako se pre niste sretali sa ovim časopisom možda ga je najlakše opisati kao politikin zabavnik za odrasle. Mada to nije dobro poredjenje...jednostavno, ako želite da se stvarno opustite ovo je prava stvar - nije toliko naučan kao politik zabavnik, nije žuta štampa..već stvarno mali vodič smile
https://www.facebook.com/pages/Magazin-Vodic-za-zivot/157942440897198
počela samo da kupujem te novine zbog kolumni Ivana Tokina i zarazila se......a ima lepih slikica preko cele str. koje možete veoma kulturno iseći i koristiti kao poster whistling
crow
crow
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 05.11.2011
Broj poruka : 959

Nazad na vrh Ići dole

Magazin "Vodič za život" Empty Re: Magazin "Vodič za život"

Počalji od Gil-galad Ned 29 Apr 2012, 07:32

crow ::Ovako, na samom početku želim svima da preporučim odličan tekst o Konanu u martovskom broju - autor teksta je MarkoTanasković . Ako se pre niste sretali sa ovim časopisom možda ga je najlakše opisati kao politikin zabavnik za odrasle. Mada to nije dobro poredjenje...jednostavno, ako želite da se stvarno opustite ovo je prava stvar - nije toliko naučan kao politik zabavnik, nije žuta štampa..već stvarno mali vodič smile
https://www.facebook.com/pages/Magazin-Vodic-za-zivot/157942440897198
počela samo da kupujem te novine zbog kolumni Ivana Tokina i zarazila se......a ima lepih slikica preko cele str. koje možete veoma kulturno iseći i koristiti kao poster whistling

Na tvoju preporuku sam kupio ovaj broj. happy

Inače, Dragoslav Bokan uređuje i The Men, jedan od retkih magazina koje, uz Playboy, ponekad kupim. I koji pročitam od korice do korice. Posebno se u vezi Playboya ljudi smeju, ali dobro... Ko ne veruje, neka nabavi i posveti mu pažnju. approve

Vodič nije baš na tom nivou, ali je svejedno jako zanimljiv i kvalitetan magazin. Tekst o Conanu i ovako i onako, ali se i meni jako dopao Tokin. On piše kraću kolumnu za City magazin, odakle znam za njega, ali u Vodiču ima mnogo više prostora, koji uspeva sjajno da popuni, ako je suditi po ovom jednom broju.

Ima blogerski stil pisanja, a uz to obožavam priče o određenim trenucima, kada neko uspe da ih zabeleži - rečima. Proza kakvu i sam volim ponekad da pišem... Hvala ti na preporuci, Vrano! smile
Gil-galad
Gil-galad
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 31.01.2011
Broj poruka : 2104

Nazad na vrh Ići dole

Magazin "Vodič za život" Empty Re: Magazin "Vodič za život"

Počalji od dessa Ned 29 Apr 2012, 10:39

I ja sam počeo da ga prelistavam. happy

I samo da kažem da u aktulenom broju u sklopu ženskog jelovnika za duh preporučuju Zabavu za celu porodicu. Za muškarce je Ajznerov Ugovor s Bogom.
A ima i jedan članak o Krambu.
dessa
dessa
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 23.01.2011
Broj poruka : 243

Nazad na vrh Ići dole

Magazin "Vodič za život" Empty Re: Magazin "Vodič za život"

Počalji od crow Ned 29 Apr 2012, 21:59

Tokinove kolumne sam i ja prvo zapazila u City magazinu pa sam tek onda prešla na Vodič smile I dopao mi se jer neverovatno opušta ( kad uzmem npr. Zabavnik često preskočim pola broja ako ima mnogo tekstova o tehničkim dostignućima, spravicama..ovde toga za sada nema happy )
U maju će biti godinu dana kako manje- više redovno kupujem Vodič - a svima koji su do sada propustili prethodne brojeve, predlžem da prate malo bolje kioske : često naprave letnju akciju pa prodaju 5 brojeva vodiča u kopletu po ceni od oko 500 din sunny wink
crow
crow
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 05.11.2011
Broj poruka : 959

Nazad na vrh Ići dole

Magazin "Vodič za život" Empty Re: Magazin "Vodič za život"

Počalji od Ultras Uto 12 Jun 2012, 09:30

crow ::Tokinove kolumne sam i ja prvo zapazila u City magazinu pa sam tek onda prešla na Vodič smile I dopao mi se jer neverovatno opušta ( kad uzmem npr. Zabavnik često preskočim pola broja ako ima mnogo tekstova o tehničkim dostignućima, spravicama..ovde toga za sada nema happy )
U maju će biti godinu dana kako manje- više redovno kupujem Vodič - a svima koji su do sada propustili prethodne brojeve, predlžem da prate malo bolje kioske : često naprave letnju akciju pa prodaju 5 brojeva vodiča u kopletu po ceni od oko 500 din sunny wink
I ja postao fan City magazina i Vodiča happy
Dobar je Vodič. Pravi časopis za opuštanje; razmišljanje u puno pravaca i disanje punim plućima.
A City je za razbribrigu - prelistavanje. Plus i za njega.
Besplatan je ali za sada nisam našao način kako da se redovno njime snabdevam Suspect
Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Magazin "Vodič za život" Empty Re: Magazin "Vodič za život"

Počalji od Gil-galad Uto 12 Jun 2012, 10:50

Ultras ::A City je za razbribrigu - prelistavanje. Plus i za njega.
Besplatan je ali za sada nisam našao način kako da se redovno njime snabdevam Suspect

http://www.citymagazine.rs/page.php?id=140

king

Naravno, ubuduće mogu da ti čuvam te magazine, uglavnom ih redovno pokupim negde u gradu. Ivan Bevc urednik je i izdavačke kuće Booka, pomenuh jedan zanimljiv roman koji će uskoro objaviti na temi Strah od čitanja... smile

Bacite pogled:
http://www.booka.in/
Gil-galad
Gil-galad
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 31.01.2011
Broj poruka : 2104

Nazad na vrh Ići dole

Magazin "Vodič za život" Empty Re: Magazin "Vodič za život"

Počalji od crow Pet 13 Jul 2012, 08:34

crow
crow
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 05.11.2011
Broj poruka : 959

Nazad na vrh Ići dole

Magazin "Vodič za život" Empty Re: Magazin "Vodič za život"

Počalji od Ultras Pet 13 Jul 2012, 09:53

Hvala crow notworthy (mada je los sken) crying or very sad

Inace, ko zeli da procita City magazin u Kragujevcu moze otici do knjizare EuroGiunti po svoj (besplatan) primerak.
Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Magazin "Vodič za život" Empty Re: Magazin "Vodič za život"

Počalji od crow Sre 22 Avg 2012, 22:44

Konačno na kioscima novi broj happy ( bez Tokina shocked ) ali sa finim tekstom o Robertu Krambu, pohvale autorki ( Tatjana Mlađen )
crow
crow
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 05.11.2011
Broj poruka : 959

Nazad na vrh Ići dole

Magazin "Vodič za život" Empty Re: Magazin "Vodič za život"

Počalji od crow Pon 15 Okt 2012, 21:26

Vodič u zadnje vreme ostavlja pristojan prostor člancima o stripovima i u zadnjem broju ( od jutros na kioscima ) pristojan ( i pomalo nostalgičan ) prilog o Dilan Dogu, autor Stanko Stamenković smile
crow
crow
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 05.11.2011
Broj poruka : 959

Nazad na vrh Ići dole

Magazin "Vodič za život" Empty Re: Magazin "Vodič za život"

Počalji od Ultras Sub 12 Jan 2013, 13:19

Kupio sam novi broj. Preporuke, naravno thumbsup
Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Magazin "Vodič za život" Empty Re: Magazin "Vodič za život"

Počalji od crow Pet 25 Jan 2013, 23:32

Sjajan prilog o Tihomiru Čelanoviću u zadnjem broju thumbsup
crow
crow
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 05.11.2011
Broj poruka : 959

Nazad na vrh Ići dole

Magazin "Vodič za život" Empty Re: Magazin "Vodič za život"

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu