forum.svetstripa.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2

+13
azra x.
wele
BornToRun
Alex
Rider of the lighting
Rogan
regar
KOMIKO
Woolf
Lord Vader89
manhunter
Snake Plissken
Ultras
17 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2 Empty Kiša 2

Počalji od Ultras Sub 24 Sep 2011, 13:09

Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2 2v7vz2r
Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2 Empty Re: Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2

Počalji od Snake Plissken Ned 25 Sep 2011, 01:21

Kad? Hoce li cenjeni Ultras doneti koju na Salon? happy
Snake Plissken
Snake Plissken
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 06.06.2011
Broj poruka : 619

Nazad na vrh Ići dole

Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2 Empty Re: Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2

Počalji od manhunter Ned 25 Sep 2011, 01:43

Cenjeni Ultras će doneti Reviju na Salon, pa makar ja morao da mu pretim fizičkim nasiljem... naughty happy
manhunter
manhunter
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 20.12.2010
Broj poruka : 1318

Nazad na vrh Ići dole

Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2 Empty Re: Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2

Počalji od Lord Vader89 Ned 25 Sep 2011, 01:53

yes


bice posecen lightsaberom ako ne donese yes
Lord Vader89
Lord Vader89
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 25.12.2010
Broj poruka : 2589

Nazad na vrh Ići dole

Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2 Empty Re: Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2

Počalji od Snake Plissken Ned 25 Sep 2011, 02:15

Dobro, da spremimo pare. happy
Snake Plissken
Snake Plissken
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 06.06.2011
Broj poruka : 619

Nazad na vrh Ići dole

Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2 Empty Re: Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2

Počalji od Lord Vader89 Ned 25 Sep 2011, 02:30

u svakom slucaju ce biti u obavezi da donese barem jedan primerak za tebe, da prvi uzivas u Vader-free issue tongue
Lord Vader89
Lord Vader89
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 25.12.2010
Broj poruka : 2589

Nazad na vrh Ići dole

Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2 Empty Re: Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2

Počalji od Snake Plissken Ned 25 Sep 2011, 02:37

Dobro je, od onog teksta o Peanutsima mi samo voda posla na usta, a pocecu da ih skupljam na sveto nikad. :/

Salu na stranu, jedva cekam novu Kisu, i ne smeta mi da svi pisete. :P
Snake Plissken
Snake Plissken
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 06.06.2011
Broj poruka : 619

Nazad na vrh Ići dole

Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2 Empty Re: Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2

Počalji od Lord Vader89 Ned 25 Sep 2011, 02:44

<3
Lord Vader89
Lord Vader89
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 25.12.2010
Broj poruka : 2589

Nazad na vrh Ići dole

Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2 Empty Re: Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2

Počalji od Woolf Ned 25 Sep 2011, 07:26

Odlično jedva čekam da pogledam i unutra. smile
Ultrase čuo si šta trebaš da uradiš. grin
Woolf
Woolf
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 11.02.2011
Broj poruka : 396

Nazad na vrh Ići dole

Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2 Empty Re: Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2

Počalji od Lord Vader89 Ned 25 Sep 2011, 07:43

nije valjda da podigne na rapidshare? :/
Lord Vader89
Lord Vader89
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 25.12.2010
Broj poruka : 2589

Nazad na vrh Ići dole

Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2 Empty Re: Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2

Počalji od Ultras Uto 27 Sep 2011, 10:08

Knjižara Laguna u centru Kragujevca.
Kiša među knjigama


Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2 290vlo7

Urađene korice drugog broja yes

Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2 2irb5ep
Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2 Empty Re: Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2

Počalji od KOMIKO Uto 27 Sep 2011, 10:42

Super izgleda, jedva cekam da citam na Salonu. Uz pivce, za standom... Uzivancija.

KOMIKO
Izdavačka kuća
Izdavačka kuća

Datum upisa : 07.03.2011
Broj poruka : 140

Nazad na vrh Ići dole

Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2 Empty Re: Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2

Počalji od regar Pon 03 Okt 2011, 00:33

LJudi juce sam na Salonu uzeo drugi broj i procitao (prvi jos nisam, ali prvom posetom Darkvudu uzimam), ovo je neverovatno. Tako kvalitetan tematski caspopis je retkost danas na kioscima (jest da se Kisa ne prodaje na kioscima ali nema veze). Ovo ne govorim o casopisima koji se bave stripom (njih realno maltene i nema), nego uopste.

Intervjui su odradjeni na neverovatan nacin. Posebno bi istakao intervju sa Buratinijem koji je bas atraktivan, i gde se je na dve strane covek rekao skoro sve sto nas zanima.

Ovo isticem gledajuci tu novinarsku stranu, jer sam citao ranije intervju Marka Selica (Marcela) sa Paolom Barbato u jednom od KI Dilana Doga. To je upravo primer kako ne treba raditi intervju. To je primer kako da od atraktivnog sagovornika (tacnije sagovornice) ne izvuces nista, ili da izvuces jako malo.

Ovaj sa Buratinijem je pravi primer sjajno postavljenih pitanja koji su od sagovornika izvukli izuzetne odgovore.

Ljudi svaka vam cast zaista za ovako nesto, ovo je jedno od kvalitetnijih stvari koje je izaslo. Nadam se da ce i u buduce kvalitet (ne samo stranica vec pre svega tekstova) biti bar na ovom nivou.

Da ne zvuci pretenciozno, ali ako se ova revija odrzi, i ako pre svega odrzi kvalitet, mogla bi jednog dana da postane kultna. Jeate da je izaslo tek dva broja, ali jasno se vidi da je ovo ozbiljan casopis, to je bar neki moj utisak.


regar
Novajlija
Novajlija

Datum upisa : 15.01.2011
Broj poruka : 15

Nazad na vrh Ići dole

Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2 Empty Re: Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2

Počalji od Ultras Uto 04 Okt 2011, 12:21

regar ::LJudi juce sam na Salonu uzeo drugi broj i procitao (prvi jos nisam, ali prvom posetom Darkvudu uzimam), ovo je neverovatno. Tako kvalitetan tematski caspopis je retkost danas na kioscima (jest da se Kisa ne prodaje na kioscima ali nema veze). Ovo ne govorim o casopisima koji se bave stripom (njih realno maltene i nema), nego uopste.

Intervjui su odradjeni na neverovatan nacin. Posebno bi istakao intervju sa Buratinijem koji je bas atraktivan, i gde se je na dve strane covek rekao skoro sve sto nas zanima.

Ovo isticem gledajuci tu novinarsku stranu, jer sam citao ranije intervju Marka Selica (Marcela) sa Paolom Barbato u jednom od KI Dilana Doga. To je upravo primer kako ne treba raditi intervju. To je primer kako da od atraktivnog sagovornika (tacnije sagovornice) ne izvuces nista, ili da izvuces jako malo.

Ovaj sa Buratinijem je pravi primer sjajno postavljenih pitanja koji su od sagovornika izvukli izuzetne odgovore.

Ljudi svaka vam cast zaista za ovako nesto, ovo je jedno od kvalitetnijih stvari koje je izaslo. Nadam se da ce i u buduce kvalitet (ne samo stranica vec pre svega tekstova) biti bar na ovom nivou.

Da ne zvuci pretenciozno, ali ako se ova revija odrzi, i ako pre svega odrzi kvalitet, mogla bi jednog dana da postane kultna. Jeate da je izaslo tek dva broja, ali jasno se vidi da je ovo ozbiljan casopis, to je bar neki moj utisak.



Najjači post ikada hail hail hail
Regar, brate, iskopiraj ti ovo pa prosledi na ostale forume. Bolja reklama nam ne treba approve happy

Šteta što smo se videli samo na kratko - morali smo kući ...
Za Sajam knjiga obavezno da se organizujemo bar za po pivo wink Tema imamo koliko hoćeš happy
Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2 Empty Re: Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2

Počalji od regar Sre 05 Okt 2011, 05:08

Prosledicu post. Naravno, nisam ga napisao da bi nekog lazno hvalio, zaista mislim tako.

I meni je veoma zao syo nisam imao vise vremena. Propustio sam previse druzenja sa ljudima sa foruma zbog posla, i mnogo mi je krivo zbog toga. Najvise mi je zao sto sam propustio druzenje u Kraguejvcu, to ne mogu sebi da oprostim. Nadam se da cu bar na sajmu nadoknaditi deo propustenog.

regar
Novajlija
Novajlija

Datum upisa : 15.01.2011
Broj poruka : 15

Nazad na vrh Ići dole

Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2 Empty Re: Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2

Počalji od Ultras Sre 05 Okt 2011, 06:07

regar ::Prosledicu post. Naravno, nisam ga napisao da bi nekog lazno hvalio, zaista mislim tako.

I meni je veoma zao syo nisam imao vise vremena. Propustio sam previse druzenja sa ljudima sa foruma zbog posla, i mnogo mi je krivo zbog toga. Najvise mi je zao sto sam propustio druzenje u Kraguejvcu, to ne mogu sebi da oprostim. Nadam se da cu bar na sajmu nadoknaditi deo propustenog.

Na Sajmu knjiga ćemo imati zvanično predstavljanje udruženja. Biće to subota a termin biće oko 13 ili 14 časova. Obavestiće nas organizator approve

Ovo je poziv svima da ne propuste Sajam knjiga smile
Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2 Empty Re: Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2

Počalji od Rogan Sre 05 Okt 2011, 06:09

Subota 29.10. 2011, u 13h, samo mi dajte shibnite na priv/mejl/fejs imena/titule učesnika.
Rogan
Rogan
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 06.01.2011
Broj poruka : 387

Nazad na vrh Ići dole

Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2 Empty Re: Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2

Počalji od manhunter Sre 05 Okt 2011, 06:19

regar ::LJudi juce sam na Salonu uzeo drugi broj i procitao (prvi jos nisam, ali prvom posetom Darkvudu uzimam), ovo je neverovatno. Tako kvalitetan tematski caspopis je retkost danas na kioscima (jest da se Kisa ne prodaje na kioscima ali nema veze). Ovo ne govorim o casopisima koji se bave stripom (njih realno maltene i nema), nego uopste.

Intervjui su odradjeni na neverovatan nacin. Posebno bi istakao intervju sa Buratinijem koji je bas atraktivan, i gde se je na dve strane covek rekao skoro sve sto nas zanima.

Ovo isticem gledajuci tu novinarsku stranu, jer sam citao ranije intervju Marka Selica (Marcela) sa Paolom Barbato u jednom od KI Dilana Doga. To je upravo primer kako ne treba raditi intervju. To je primer kako da od atraktivnog sagovornika (tacnije sagovornice) ne izvuces nista, ili da izvuces jako malo.

Ovaj sa Buratinijem je pravi primer sjajno postavljenih pitanja koji su od sagovornika izvukli izuzetne odgovore.

Ljudi svaka vam cast zaista za ovako nesto, ovo je jedno od kvalitetnijih stvari koje je izaslo. Nadam se da ce i u buduce kvalitet (ne samo stranica vec pre svega tekstova) biti bar na ovom nivou.

Da ne zvuci pretenciozno, ali ako se ova revija odrzi, i ako pre svega odrzi kvalitet, mogla bi jednog dana da postane kultna. Jeate da je izaslo tek dva broja, ali jasno se vidi da je ovo ozbiljan casopis, to je bar neki moj utisak.



Hvala na podršci! hail hail

Mislim da ovo svima uključenim u stvaranje revije mnogo znači. happy
manhunter
manhunter
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 20.12.2010
Broj poruka : 1318

Nazad na vrh Ići dole

Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2 Empty Re: Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2

Počalji od manhunter Sre 05 Okt 2011, 06:22

Ultras ::
regar ::Prosledicu post. Naravno, nisam ga napisao da bi nekog lazno hvalio, zaista mislim tako.

I meni je veoma zao syo nisam imao vise vremena. Propustio sam previse druzenja sa ljudima sa foruma zbog posla, i mnogo mi je krivo zbog toga. Najvise mi je zao sto sam propustio druzenje u Kraguejvcu, to ne mogu sebi da oprostim. Nadam se da cu bar na sajmu nadoknaditi deo propustenog.

Na Sajmu knjiga ćemo imati zvanično predstavljanje udruženja. Biće to subota a termin biće oko 13 ili 14 časova. Obavestiće nas organizator approve

Ovo je poziv svima da ne propuste Sajam knjiga smile


Ja oćem uživo praćenje preko nekog video linka. I uključenje u program, naravno. wink
I da se zahvalim porodici na podršci, ženi zato što se još uvek nije razvela od mene i...u stvari ovo je scenario za dodelu Oskara... Isuse whistling whistling santa
manhunter
manhunter
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 20.12.2010
Broj poruka : 1318

Nazad na vrh Ići dole

Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2 Empty Re: Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2

Počalji od Snake Plissken Sre 05 Okt 2011, 08:04

Fock it, nema sanse da u subotu budem pre 14-15h na Sajmu zbog posla. :/
Snake Plissken
Snake Plissken
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 06.06.2011
Broj poruka : 619

Nazad na vrh Ići dole

Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2 Empty Re: Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2

Počalji od Ultras Sre 05 Okt 2011, 08:20

Snake Plissken ::Fock it, nema sanse da u subotu budem pre 14-15h na Sajmu zbog posla. :/

Сто му громова !!! Какав изговор !!!
Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2 Empty Re: Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2

Počalji od Rider of the lighting Pet 07 Okt 2011, 04:48

Danas sam procitao u jednom dahu oba broja Kise.Mogu reci da je ova revija najbolji strip-poduhvat jos od Veselog cetvrtka.
Fenomenalna revija,bas ono sto sam zeleo.Oba broja su predobra,ali meni se ipak malo vise svidjao 2. broj.Od tekstova,najvise mi se dopao tekst o Charlie- Brown-u koji je sa bloga(sad se secam da sam ja davno rekao negde na forumu da je valjda bas taj tekst toliko dobar da bi trebalo i da izadje u nekoj buducoj reviji Sveta stripa).Intervjui su predobri.Siguran sam da se autor tih intervjua krije pod nekim nick-om ovde.
Jedino mi je u potpunom uzivanju malo smetalo to sto je na prvom broju na koricama ispucala plastifiikacija,ali nije toliko vazno.

Ziveo Svet Stripa!Zivela Kisa!
Rider of the lighting
Rider of the lighting
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 20.02.2011
Broj poruka : 187

Nazad na vrh Ići dole

Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2 Empty Re: Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2

Počalji od manhunter Pet 07 Okt 2011, 04:54

Rider of the lighting ::Danas sam procitao u jednom dahu oba broja Kise.Mogu reci da je ova revija najbolji strip-poduhvat jos od Veselog cetvrtka.
Fenomenalna revija,bas ono sto sam zeleo.Oba broja su predobra,ali meni se ipak malo vise svidjao 2. broj.Od tekstova,najvise mi se dopao tekst o Charlie- Brown-u koji je sa bloga(sad se secam da sam ja davno rekao negde na forumu da je valjda bas taj tekst toliko dobar da bi trebalo i da izadje u nekoj buducoj reviji Sveta stripa).Intervjui su predobri.Siguran sam da se autor tih intervjua krije pod nekim nick-om ovde.
Jedino mi je u potpunom uzivanju malo smetalo to sto je na prvom broju na koricama ispucala plastifiikacija,ali nije toliko vazno.

Ziveo Svet Stripa!Zivela Kisa!


Hvala na pohvalama!!! hail hail hail

To sa plastifikacijom smo primetili odmah posle štampanja (ne baš odmah, možda 10-ak dana kasnije), pa smo se odlučili da drugi broj drugačije odradimo. Nadamo se da je sad bolje. wink
manhunter
manhunter
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 20.12.2010
Broj poruka : 1318

Nazad na vrh Ići dole

Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2 Empty Re: Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2

Počalji od Alex Pet 07 Okt 2011, 08:51

Tehnički, drugi broj je savršen. Kad sam ja maštao o pokretanju strip revije (e da...), zamišljao sam je baš sa ovakvim kvalitetom papira i korica. Tu ne treba više ništa menjati, jer je ovako najbolje!

(Kamo sreće kad bi i Stripoteka...)
Alex
Alex
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 18.01.2011
Broj poruka : 73

Nazad na vrh Ići dole

Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2 Empty Re: Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2

Počalji od Lord Vader89 Pet 07 Okt 2011, 09:19

hvala ljudi :)

i hvala Rideru happy wink
Lord Vader89
Lord Vader89
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 25.12.2010
Broj poruka : 2589

Nazad na vrh Ići dole

Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2 Empty Re: Revija KIŠA dobrog stripa - broj 2

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu