forum.svetstripa.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

X-Men: Days of Future Past

Ići dole

X-Men: Days of Future Past Empty X-Men: Days of Future Past

Počalji od Zlix Pon 03 Dec 2012, 07:31

Ovde možemo pisati sve o filmu X-Men: Days of Future Past, stavljati linkove, trejlere...

X-Men: Days of Future Past X_Men___Days_of_Future_Past_by_wobblyone

Film je planiran za 2014. godinu, reditelj će biti Brajan Singer, kojeg možemo povezati i sa filmovima X-Men, X2, Superman Returns, X-Men: First Class.

Znamo da se Ian Mekelen i Patrik Stjuart vraćaju ulogama Magnetoa i Profesora X, kao i da će se vratiti glumci iz Prve klase: Džejms Mekavoj, Majkl Fasbender, Dženifer Laurens i Nikolas Hult, koji će glumiti Magnetoa, Profesora X, Mistik i Zver (tim redom).

PS: Ne znam da li sam dobro napisao njihova imena, al' nebitno.

Dakle, pošto imamo dva puta likove Magnetoa i Profesora, film će najverovatnije uključivati putovanje kroz vreme. To nije ništa čudno, s obzirom da je film rađen po stripu u kojem su mutanti u budućnosti pred istrebljenjem, i um Kiti Prajd je vraćen kroz vreme u njeno mlađe telo kako bi upozorila X-ekipu o opasnosti koja sledi i kako bi je sprečili. (Valjda sam pogodio.)

Pregovara se i sa Džekmenom da se vrati ulozi Logana/Vulverina (iliti Žderavca geek ), a s obzirom da Vulviša (od milja tako nazvan) stari sporije nego ostali ljudi i mutanti, Džekmen bi mogao da glumi i u prošlosti i u budućnosti (za sadašnjost podrazumevam događaje iz prva tri filma).
Zlix
Zlix
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 12.06.2012
Broj poruka : 1293

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu