forum.svetstripa.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve"

+36
Kumori Myu-Jishan
pedja67
Kit Carson
Bruce Springsteen
Alex
Colt
Axle Munshine
Kapetan Moca
VLADA 96
Svet stripa
Grujah
themico
KOMIKO
azra x.
Snake Plissken
kresha
anto
Elesar
cat claw
lixon
voja
ivo
Rider of the lighting
Gil-galad
manhunter
Morrison
milandj3
deecay
kobra
Woolf
culfis
Lord Vader89
cronos six
Tex Willer
OLYMPIA
Ultras
40 posters

Strana 13 od 14 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Sledeći

Ići dole

Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve" - Page 13 Empty Re: Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve"

Počalji od Snake Plissken Čet 30 Jun 2011, 08:35

Ludnica je kanda otkljucana ostala, prover'te molim vas. happy :P
Snake Plissken
Snake Plissken
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 06.06.2011
Broj poruka : 619

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve" - Page 13 Empty Re: Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve"

Počalji od culfis Čet 30 Jun 2011, 09:56

Snake Plissken ::Ludnica je kanda otkljucana ostala, prover'te molim vas. happy :P

...a i da nije, ograda se lako preskoci! grin wink
culfis
culfis
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 23.12.2010
Broj poruka : 1167

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve" - Page 13 Empty Re: Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve"

Počalji od Snake Plissken Čet 30 Jun 2011, 09:57

Hahah, sve moze kad covek ima motiv dobar. :)
Snake Plissken
Snake Plissken
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 06.06.2011
Broj poruka : 619

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve" - Page 13 Empty Re: Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve"

Počalji od deecay Čet 30 Jun 2011, 10:09

Rick ::Stiglo pre sat vremena iz štamparije! Za novac koji sam dao, dobio sam najbolje što je moglo, i bolje- prijatelj iz štamparije završio hail

Čekaj, to je neka zbirka tekstova koje si radio o Zagoru, ili?

deecay
Obećava
Obećava

Datum upisa : 12.01.2011
Broj poruka : 58

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve" - Page 13 Empty Re: Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve"

Počalji od Bruce Springsteen Čet 30 Jun 2011, 10:44

Samo da se i ovde upišem kao 50 i neki, tj. čini mi se kako stvari stoje kao 60 i neki, ili možda grešim laughing
Bruce Springsteen
Bruce Springsteen
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 11.01.2011
Broj poruka : 250

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve" - Page 13 Empty Re: Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve"

Počalji od culfis Čet 30 Jun 2011, 20:34

Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve" - Page 13 2efusg3
culfis
culfis
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 23.12.2010
Broj poruka : 1167

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve" - Page 13 Empty Re: Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve"

Počalji od Morrison Čet 30 Jun 2011, 22:32

Morrison ::Bitna informacija za sve one koji planiraju da ostanu na festivalu makar do vecere u kafani (dakle, subota oko 21.30h+...).

Za svaki slucaj ponesite nesto s dugim rukavima, s obzirom na to da cemo sedeti u basti...kisa ce nas obici (mislim na meteorolosku pojavu a ne na casopis :)) ali ce biti "sveze za ovo doba godine". wink

Komentare tipa: "hocemo, tetka" i "hvala bako" zadrzite za sebe
tongue

Ignorisite ove lazi :)
Vecera je premestena u zatvoren prostor.
Morrison
Morrison
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 24.12.2010
Broj poruka : 1710

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve" - Page 13 Empty Re: Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve"

Počalji od Rider of the lighting Čet 30 Jun 2011, 23:27

Bravo Rick,to je pravi fan Zagora,mislim da ce Burattini biti odusevljen hail


Btw,sto se tice mog dolaska u KG,ovaj put cete morati da propustite druzenje sa mojom malenkosti.Jbg,svim silama sam se trudio da uspem da dodjem,ali ipak ne mgu da dodjem Isuse No Svejedno zelim vam lep provod,ziveo Svet Stripa,zivela Srpska strip,scena,ziveo Burattini,ziveli forumasi! Cheers
Rider of the lighting
Rider of the lighting
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 20.02.2011
Broj poruka : 187

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve" - Page 13 Empty Re: Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve"

Počalji od Rick Pet 01 Jul 2011, 04:37

Hvala puno svima! Mnogo mi znači što još neko osim mene veruje da će se Buretu dopasto ono što sam pripremio.

Rider, žao mi je što ne dolaziš.

Deecay, reč je o jednom tekstu. Njegova osnova je objavljena i na Stripovi.com- reč je o recenziji "Sindroma", Buretovom vatrenom krštenju. Nije reč o knjizi (niti u u kontekstu štampe, niti obima), ali sam korice odradio kao za strip album approve Nije bilo vremena, niti para za prevod, da celu temu proširim koliko bih želeo.
Rick
Rick
Novajlija
Novajlija

Datum upisa : 17.01.2011
Broj poruka : 47

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve" - Page 13 Empty Re: Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve"

Počalji od Alex Pet 01 Jul 2011, 05:16

Ako me viša sila ne spreči sutra sam u KG! smile
Alex
Alex
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 18.01.2011
Broj poruka : 73

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve" - Page 13 Empty Re: Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve"

Počalji od Bruce Springsteen Pet 01 Jul 2011, 08:42

Rick ::Hvala puno svima! Mnogo mi znači što još neko osim mene veruje da će se Buretu dopasto ono što sam pripremio.

Rider, žao mi je što ne dolaziš.

Deecay, reč je o jednom tekstu. Njegova osnova je objavljena i na Stripovi.com- reč je o recenziji "Sindroma", Buretovom vatrenom krštenju. Nije reč o knjizi (niti u u kontekstu štampe, niti obima), ali sam korice odradio kao za strip album approve Nije bilo vremena, niti para za prevod, da celu temu proširim koliko bih želeo.

Prijatelju biće prilika da se sve to uradi kao si u potpunosti zamislio, ovo za sada kako mogu da zaljučim je fenomenalno, samo se nadam da ću imati prilike da ga uživo vidim pre nego što ode u Buretove ruke laughing
Bruce Springsteen
Bruce Springsteen
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 11.01.2011
Broj poruka : 250

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve" - Page 13 Empty Re: Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve"

Počalji od Ultras Pet 01 Jul 2011, 14:13





AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !

Od ovog može da se rikne happy



Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve" - Page 13 Empty Re: Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve"

Počalji od Lord Vader89 Pet 01 Jul 2011, 23:23

ih, jebes ti takve izvestaje, to i sami znamo tongue
Lord Vader89
Lord Vader89
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 25.12.2010
Broj poruka : 2589

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve" - Page 13 Empty Re: Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve"

Počalji od Morrison Ned 03 Jul 2011, 07:33

Huh.
Pre svega moram istaci zahvalnost ljudima koji su svojim prisustvom omogucili da ovaj festival u povoju apsolutno uspe u onome sto je svima nama bila zelja - masovnoj posecenosti i kvalitetnom programu (unapred se izvinjavam sto ce moja kratka pamet 100% 'ispustiti' nekoga).
Veliki naklon i postovanje 'legendama divljeg zapada', gospodi Plavsicu, Kercu, Obradovicu i Perovicu.
Sadasnjici i buducnosti domaceg stripa: Stojanovicu, Gajicu, Zelicu i Paunovicu.
Vrednim strip poslenicima, Vesovicu, Milenkovicu, Zupanu, Tucicu.
Neumornim i nepokolebljivim 'borcima protiv vetrenjaca': Slobi, Vuku, Bobanu, Igoru,...

Dragim gostima iz Italije - Buratiniju i Nuciju, veoma simpaticnim ljudima i istinskim zaljubljenicima u svoj posao.

I naravno, onima bez kojih ovo ne bi bilo moguce: (carevima) Ultrasu, Coltu, Manhunteru i TE-NEJu.

Mozda i najveca zahvalnost ide na racun svih posetilaca-forumasa iz drugih gradova, regiona, drzava...bilo je zadovoljstvo ugostiti vas.
Na festivalu je bilo i propusta - svesni smo ih, i cvrsto poput Zagorove sekire vam obecavamo da ce dogodine biti ispravljeni. Ziveli!
Morrison
Morrison
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 24.12.2010
Broj poruka : 1710

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve" - Page 13 Empty Re: Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve"

Počalji od Bruce Springsteen Ned 03 Jul 2011, 10:41

Godina prva-proslava 50 godina Zagora- Kragujevac sunny Fenomenalna prezentacija, druženje, provod laughing
Svaka čast Ultrasu, čovek je definitivno SUPER HEROJ, organizator, promoter, bilo ga je svuda notworthy
Takođe hvala Ultrasu na gostoprinsvu i konaku (naročito što nam je omogućio da spavmo u posebne sobe sa cronosm, tako da nisam bio primoran da sulušam njegovu "noćnu melodiju" lol )
Današnji dan je bio fenomenalan najviše zahvaljujući domaćinu Olympiji koji nam je (sawitchu i njegovoj verenici, cronosu i meni) omogućio obilazak Šumarica i jezera, a i jedne poslatičarnice tongue i naravno njegovu firmu "Olympia" sa fenomenalnim "Bodybuilding" klubom notworthy
Provod izvarenan, gosti fenomenalni, Buratini, Nuccio, Kerac, Plavšić, Obradović, Perović... Dobro poznata lica forumaša i prijatelja anto, culfis, DzekDenijels, morrison, Rick, dessa, Grujah... a i ona koje znam sa foruma a sada i lično, naročito DeeCay, manhunter, Collector, azra x, miros, alexts, vlada035... Izdavači Sloba DW, Colt, Ana Marija FP, Vuk Komiko, Zlatko Milenković Strip Vesti, Igor SC...

Evo nešto silka:
Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve" - Page 13 2rqd0g1
azra x, cronos six, dessa

Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve" - Page 13 14aif7k
culfis, ja, anto

Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve" - Page 13 Sqio7k
ja, manhunter

Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve" - Page 13 15hjuc9
culfis, Collector, ja

Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve" - Page 13 2l9sdpg
Toza Obradović, dessa

Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve" - Page 13 2dmcv0p

Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve" - Page 13 Mltq2g
crnos six, Toza Obradović , dessa

Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve" - Page 13 2d00tbr
Kerac, Obradović, ja, Plavšić

Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve" - Page 13 29wwx77

Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve" - Page 13 11bnkfa
Olympia, ja

Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve" - Page 13 Xliiyw
Olympia, cronos

Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve" - Page 13 Nfpiiv
Olympia, Burettini, conos six

Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve" - Page 13 A1pyjq
ja, Burattini, Olympia


Poslednji put izmenio Bruce Springsteen dana Pon 04 Jul 2011, 03:06, izmenio ukupno 2 puta
Bruce Springsteen
Bruce Springsteen
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 11.01.2011
Broj poruka : 250

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve" - Page 13 Empty Re: Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve"

Počalji od Ultras Ned 03 Jul 2011, 13:02

Uh, sabiranje utisaka. Odakle krenuti?
Za par dana ćemo "pretresti" sve detalje coffe

Prvo, veliko hvala svim gostima!
Vi činite ovaj događaj velikim yes

Drugo, veliko hvala mojim saborcima u organizaciji TE-NEJu, manhunteru, Coltu, Morrisonu, Kapetanu Moci, voji, DzekDenijelsu, Pinetu, Nedji, antu...
Uspeli smo!!!

Treće, festivalskom karakteru Međunarodne strip konferencije "Kragujevac godine prve" doprineli su: nvo Millennium, Ministarstvo kulture Republike Srbije, Dom omladine, SKC Kragujevac, vlasnik Hotela Šumarice, gazda pivnice Allectus...
Sledeće godine u (siguran sam) proširenom sastavu, napadamo "Kragujevac, godine druge" naughty



Poslednji izmenio Ultras dana Ned 03 Jul 2011, 13:10, izmenjeno ukupno 1 puta
Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve" - Page 13 Empty Poseta

Počalji od Ultras Ned 03 Jul 2011, 13:09

Ko je ono (od forumaša) beše bio na godini prvoj whistling

manhunter (porodično)
Colt
kobra
cat claw
Darkop
Sloba
no dice
KOMIKO
system comics
Pavle Z.
Morrison
Dzek Denijels
anto
OLYMPIA
torgalgames (porodično)
voja
Kapetan Moca
Stampedo
Ogastus
ZoranM
Boban Indijanac
Nedja
dzoni
Ana-Marija
azra x.
Silni
austin
Snake Plissken
ned_lynx
Grujah
lixon
dessa
Rick
WOOLFb
Elesar
culfis
profesor-inz
Sawitch (sa devojkom)
Kumori Myu-Jishan
Bruce Springsteen
cronos six
vlada035
deeCay
milandj3
DrB
vope
Osim (porodično)
torgal
stripofilija
collector
TE-NEJ
Ultras (porodično)

Na spisku je trenutno 52 članova, ali garantujem da sam nekog (nenamerno) izostavio happy

Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve" - Page 13 Empty Re: Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve"

Počalji od Ultras Ned 03 Jul 2011, 13:12


Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve" - Page 13 270296_2225892453348_1428872280_32602166_6005115_n

Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve" - Page 13 270296_2225892533350_1428872280_32602168_8090239_n
Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve" - Page 13 Empty Re: Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve"

Počalji od torgalgames Ned 03 Jul 2011, 14:10

torgalgames (porodično) da,da,da sa tri zene ,a zamalo da se vratim sa cetri xeeeexeeee ,pozdrav svima koji su uprilicili ovaj neverovatan dogadjaj

torgalgames
Početnik
Početnik

Datum upisa : 16.06.2011
Broj poruka : 7

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve" - Page 13 Empty Re: Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve"

Počalji od Osim Ned 03 Jul 2011, 19:42

Hvala Ultrasu i celoj ekipi za sjasnu organizaciju i druženje, bilo je više nego dobro! Nadam se da se vidimo i naredne godine!

Osim
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 07.04.2011
Broj poruka : 132

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve" - Page 13 Empty Re: Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve"

Počalji od lixon Ned 03 Jul 2011, 21:10

Momci,bilo je odlicno.Organizacija je bila vrhunska!Posavili ste tezak zadatak sebi za sledecu godinu!

lixon
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 05.06.2011
Broj poruka : 115

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve" - Page 13 Empty Re: Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve"

Počalji od VLADA 96 Ned 03 Jul 2011, 21:59

Dobre slike!Znaju li azra x,cronos six i dessa sta je to sto pokazuju?(nemojte pogresno da me shvatite)
VLADA 96
VLADA 96
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 17.06.2011
Broj poruka : 394

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve" - Page 13 Empty Re: Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve"

Počalji od Lord Vader89 Ned 03 Jul 2011, 22:24

naravno da znaju, to je power chord approve
Lord Vader89
Lord Vader89
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 25.12.2010
Broj poruka : 2589

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve" - Page 13 Empty Re: Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve"

Počalji od Snake Plissken Ned 03 Jul 2011, 22:43

Evo kopije posta s DWa, mrzi me da pisem ista novo, to je sustina. :)

Meni je bilo ekstra, ostao sam do zatvaranja festivala, Gruja i ja jedini. Juce je bilo super zezanje, upoznao sam Silnog, Elesara (toliko se uplasio kad me je video da mu se digla kosa na glavi i tako ostala do kraja dana; on ce reci da je to od gela, ali ne verujte happy ), Lixona (ebo te Zagor happy), Vulfa (Buratini fanboy happy), Gruju (lud je ko struja, umreh od smeha s njim), Kovicu (delili smo sobu, ololo ghay ), Collectora (sorreh za crtez :/), Dessu (lici na bivseg decka moje sese, odmah sam ga zgotivio happy), Anta (kolega sportas), Ultrasa i Morisona (jadnike namucene, ubi ih organizacija, svaka im cast ), Manhuntera (isti Predrag Stojadinov, vidi se da je fajter happy) i koga jos sve ne, ako sam nekoga zaboravio, izvinjavam se, bilo je svakako dobro zezanje sa svima super se provedoh.
Kerac i Plavsic su me isto odusevili, ma svi koji si bili tamo, bas je pozitivno sve bilo.

Danas sam se malo vise posvetio festivalu (nije bilo silnih distrakcija ) i docekao Marka Stojanovica, sto mi je bio jedan od glavnih razloga za posetu festivalu. Malo sam ga udavio, izdivanismo malo o njegovom radu i opstim nekim uslovima izdavanja, mnogo je dobar lik.
Sve u svemu : 10/10, samo upucujem mali hejt homerseksualcima koji su bili samo juce i nisu ostali s nama i danas. :P
Snake Plissken
Snake Plissken
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 06.06.2011
Broj poruka : 619

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve" - Page 13 Empty Re: Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve"

Počalji od deecay Pon 04 Jul 2011, 01:44

Evo, i ja ću pejstovati post koji sam ostavio na stripovi.com
Uh, ne znam niti od čega početi, stvarno upoznao gomilu forumaša, izdavača, autora i ostalih stripofila i kolekcionara, pričao i popio skoro sa svima... Žalim što nisamo ponio i fotić pa da ovjekovječim sve te momente! No slikali su drugi pa će se sigurno naći fotki
Svaka čast organizatorima/domaćinima, posebno ultrasu, koji zamalo da se nije rastrgao od svih tih obaveza i navlačenja za rukav, daj ono, daj ovo. Zatim anti, morrisonu, manhunteru, džekdenijelsu, i voditelju programa koji nek mi oprosti što nisam zapamtio ime (jer teško je ostati usredotočen kad si cijele dane ošamućen od puta i pive, i izrakijan od domaće i inozemne rakije)

Zatim ekipi iz Beograda, dessi, grujahu, azri, coltu, andreju, anamariji (najlepši dio Phoenix pressa)

Da vidimo tko još... Zarakijao u subotu s cronosom (anto, čačanka ti je odlična!), obišli rock koncert mladih nada, i kao što cronos kaže, dečki i cure su sviralo odlične stare stvari ko veterani! Pozdrav majstore, nadam se da ćemo se još kojiput naći na rakiji, ali vidim da si ovdje rekao da se nakon ovog ostavljaš alkohola... RIck, Vuk odnosno Marlowe iz kuće KOmiko, Bruce Springsteen, veliki Zagorov fan, Sawitch i njegova cura (mora se istaknuti da je bio jedini papučar na festivalu), vope, drb, sreo i zagorologa Dr_inza, elesara, bio je tu snake, culfis, i mnogi drugi, neka mi oproste koga sam zaboravio spomenuti... Plus ostali autori i izdavači.

Sve u svemu, odlično organizirana manifestacija, prevoditelj i voditelj programa stvarno profesionalni i upućeni u materiju. Bilo je vremena popričati sa svim autorima i izdavačima, što domaćim što stranim, priupitati ih što vas zanima, kupiti nova izdanja ili žicnuti za koji potpis ili crtež. Koga je stvarno interesirao strip i strip kultura, mislim da je zaista mogao uživati. Za prvi put zaista odlično, nadam se da će sljedeći put strip festival ostvariti još veći odaziv gostiju!

Centralna dio festivala su bili Burattini i Nuccio i subotnja proslava kulminirala je rođendanskom tortom Nucciju i evo, nadam se da će prepričavati i ovaj susret kao što to uvijek spominje anegdotu iz Turske. Zagorski dvojac baš druželjubiv, odmah su sjetili momka iz Zagabrije...
happy

deecay
Obećava
Obećava

Datum upisa : 12.01.2011
Broj poruka : 58

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve" - Page 13 Empty Re: Međunarodna strip konferencija "Kragujevac, godine prve"

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 14 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu