forum.svetstripa.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toza Obradović, ultimativni intervju, bibliografija i biografija

4 posters

Ići dole

Toza Obradović, ultimativni intervju, bibliografija i biografija Empty Toza Obradović, ultimativni intervju, bibliografija i biografija

Počalji od Osim Pet 21 Okt 2011, 01:02

Sa velikim zadovoljstvom vas pozivam da pročitate opširan intervju sa najproduktivnijim scenaristom svih vremena na našim prostorima - gospodinom Svetozarom Obradovićem.
Takođe iskoristite priliku da se upoznate sa njegovom kratkom biografijom, ali i sa impresivnom bibiografijom.
http://www.vojvodjanskistrip.com/index.php?option=com_content&view=article&id=12:intervju-sa-svetozarom-obradoviem&catid=1:intervjui&Itemid=5

Sve ovo dostupno je na sajtu: www.vojvodjanskistrip.com na kome uskoro možete očekivati puno zanimljivog materijala.

Pozivamo sve vas da doprinesete razvoju ovog sajta vašim prilozima, podacima, tekstovima. Želja nam je da sajt postane iscrpna resursna baza podataka za sve ljubitelje stripa, čitaoce i profesionalce.


Poslednji izmenio Osim dana Sub 22 Okt 2011, 21:12, izmenjeno ukupno 1 puta

Osim
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 07.04.2011
Broj poruka : 132

Nazad na vrh Ići dole

Toza Obradović, ultimativni intervju, bibliografija i biografija Empty Re: Toza Obradović, ultimativni intervju, bibliografija i biografija

Počalji od culfis Pet 21 Okt 2011, 09:11

Hvala.

Sjajan materijal. smile
culfis
culfis
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 23.12.2010
Broj poruka : 1167

Nazad na vrh Ići dole

Toza Obradović, ultimativni intervju, bibliografija i biografija Empty Re: Toza Obradović, ultimativni intervju, bibliografija i biografija

Počalji od Lord Vader89 Pet 21 Okt 2011, 10:03

Osim ::Sa velikim zadovoljstvom vas pozivam da pročitate opširan intervju sa najproduktivnijim scenaristom svih vremena na našim prostorima - gospodinom Svetozarom Obradovićem.
Takođe iskoristite priliku da se upoznate sa njegovom kratkom biografijom, ali i sa impresivnom bibiografijom.

Sve ovo dostupno je na sajtu: www.vojvodjanskistrip.com, na kome uskoro možete očekivati puno zanimljivog materijala.

Pozivamo sve vas da doprinesete razvoju ovog sajta vašim prilozima, podacima, tekstovima. Želja nam je da sajt postane iscrpna resursna baza podataka za sve ljubitelje stripa, čitaoce i profesionalce.


Svaka cast na prikazanom materijalu o Tozi Obradovicu, a svaka cast i na projektu uopste!!!!!!! Sa radoscu cu da pratim razvoj stranice, koja ce mi, nadam se, biti odlican vodic u upoznavanju domaceg stripa, sto mi je i dalje slaba tacka :(


(If I may, potkrala se greskica koju sam primetio:

"Koliko su stripovi koje ste čitali uticali na Vas?

Malo, vrlo malo. Sa izuzetkom Dardevila i Osvetnika (Daredevil, Ravengers), ja sam američki strip vrlo malo čitao. Uglavnom sam bio orijentisan na francusko-belgijski strip i nešto malo italijanski. Crtani romani ipak predstavljaju jedno posebno poglavlje. Iako su nastali za englesku firmu, ipak su to bili italijanski i južnoamerički autori, koji su na mene značajno uticali."

ovo R vam je suvisno :) )


Svu srecu u daljem radu zelim!!!! :)
Lord Vader89
Lord Vader89
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 25.12.2010
Broj poruka : 2589

Nazad na vrh Ići dole

Toza Obradović, ultimativni intervju, bibliografija i biografija Empty Re: Toza Obradović, ultimativni intervju, bibliografija i biografija

Počalji od Osim Pet 21 Okt 2011, 18:29

Hvala na lepim komentarima! LordVader89, hvala na ukazivanju na R - sve sugestije i ubuduće su dobrodošle!

Osim
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 07.04.2011
Broj poruka : 132

Nazad na vrh Ići dole

Toza Obradović, ultimativni intervju, bibliografija i biografija Empty Re: Toza Obradović, ultimativni intervju, bibliografija i biografija

Počalji od Osim Sub 22 Okt 2011, 21:05

Ukoliko neko poseduje podatke, koji nedostaju u Tozinoj bibliografiji, biću mu zahvalan ako ih pošalje!

Osim
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 07.04.2011
Broj poruka : 132

Nazad na vrh Ići dole

Toza Obradović, ultimativni intervju, bibliografija i biografija Empty Re: Toza Obradović, ultimativni intervju, bibliografija i biografija

Počalji od Ultras Sub 22 Okt 2011, 23:23

Osime, fantastičan posao si napravio!
Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Toza Obradović, ultimativni intervju, bibliografija i biografija Empty Re: Toza Obradović, ultimativni intervju, bibliografija i biografija

Počalji od Osim Sub 22 Okt 2011, 23:51

Ultras ::Osime, fantastičan posao si napravio!

Hvala smile

Osim
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 07.04.2011
Broj poruka : 132

Nazad na vrh Ići dole

Toza Obradović, ultimativni intervju, bibliografija i biografija Empty Re: Toza Obradović, ultimativni intervju, bibliografija i biografija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu