forum.svetstripa.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Everybody Loves Raymond

+7
Jasko
Desuparez Aporez
Snake Plissken
Morrison
manhunter
crow
Mhejl
11 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Everybody Loves Raymond - Page 2 Empty Re: Everybody Loves Raymond

Počalji od Jasko Sub 09 Jun 2012, 00:44

Nadam se da sitkomi nece biti nista vise do zabava od pola sata.

Odlicna serija, nasmeje me. Sasvim dovoljno (to i trazim).
Jasko
Jasko
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 28.02.2011
Broj poruka : 283

Nazad na vrh Ići dole

Everybody Loves Raymond - Page 2 Empty Re: Everybody Loves Raymond

Počalji od Snake Plissken Sub 09 Jun 2012, 04:21

@Poreznicar
O cemu govoris kada kazes goveda? Nije valjda da insinuiras da ta imenica ima samo mnozinu?

crow ::Imam dve mladje sestre, jedna je osam godina mladja od mene, kad je pošla u prvi razred čekala sam je posle časova, vodila na folklorne probe, peglala joj šta će sutra obući u školi, spremala bar 2 - 3 puta nedeljno užinu za školu i to nisam doživljavala kao teret jer kad nekog VOLIŠ to ne možeš tako doživeti.
Naravno da ne dozivljavas kao teret, kada opeglas par komada odece sestrici za skolu, spremis nekoliko puta sendvice i odvedes je na probu. Realno, Debra 'ladi jaja, ti se razbijas. No, ono za sta se mora replicirati ipak :

I još nešto , time što kuvanje , uključivanje veš mašine i spremanje smatraš baukom zapravo pokazuje da vrlo retko radiš išta od toga
Ovo je neverovatno, ali neverovatno. Usudjujes se da pretpostavis sta ja radim kod kuce i kako se ponasam u svom domacinstvu? I to zato sto smatram da je infantilnost jednog partnera stvar koja se ne bi smela tolerisati od strane drugog.

First things first. Moje radno vreme je najcesce ne krace od deset sati, i veci deo svoje smene se bavim teskim fizickim poslom. U poslednje vreme, posto mi je dodeljeno jos stosta, najcesce sam na poslu u 06h, a kuci krecem (kao danas npr.) u 16h.
Moja devojka isto radi po ceo dan, a oboje istovremeno i studiramo, neko manje, neko vise uspesno. Na drzavnom fakultetu, ne onim privatnim govnima.
I uvek gledamo kada ko moze da pokupi nesto, sredi nesto, ja sredim sudove, ona pusti masinu ili prostre ves i obrnuto. Slobodne dane imamo jednom nedeljno, uglavnom ne istog dana. Jedva se skrpimo s vremenom da odemo u kupovinu jednom nedeljno do Tempa.

U takvoj situaciji, potpuno bi neprihvatljivo bilo (i za mene i za nju) da se bilo ko izvlaci. Ja takodje kuvam od svoje 13. godine, a kolace spremam od srednje skole. Neretko se desi da radim desetak sati, a onda spremim rucak za sutra, pa sutra devojka i tako u krug, ko kada moze. Kada radis puno radno vreme (i vikende) stan od tri sobe nije laganica za odrzavanje, jednostavno jer se jedva stize i jer vec budemo umorni kada stignemo kuci. A u stanu uvek ima nesto da se radi, to zna svako ko je stanovao privatno, il' sredjivanje, ili da se igras sa vodovodnim cevima, da zamazujes tamo gde prokisnjava, da namestas stari prozor i igras se sa silikonom jer ti ulaze strsljeni u kupatilo. All in all, nije to veliki teret, ali je solidna obaveza i svako ko kaze da nije ili zivi kod svojih, ili se na poslu odmara a dodje kuci cio, vedar i odmoran.

Na kraju, sta drugo reci no - ne pricaj o necemu o cemu pojma nemas. Nemas mogucnost niti pravo da uopste pokusas da ocenis kako se ja ponasam u svom domacinstvu koje vodim sa svojom devojkom. Svoje pausalne procene koje zasnivas na tome sto ja pozivam na ravnopravnost u domu mozes slobodno da zadrzis za sebe.

Snake Plissken
Snake Plissken
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 06.06.2011
Broj poruka : 619

Nazad na vrh Ići dole

Everybody Loves Raymond - Page 2 Empty Re: Everybody Loves Raymond

Počalji od manhunter Sub 09 Jun 2012, 04:58

Snake, a kada bi ti radio neki fin posao, pa makar i 10h dnevno, zaradjivao nekih 800€ mesečno i imao 3 deteta, da li bi situacija bila malkice drugačija?
manhunter
manhunter
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 20.12.2010
Broj poruka : 1318

Nazad na vrh Ići dole

Everybody Loves Raymond - Page 2 Empty Re: Everybody Loves Raymond

Počalji od Snake Plissken Sub 09 Jun 2012, 05:37

Ne bi, jer moj otac nije bio trut nikad. On i keva su se menjali na kuvanju rucka, secam se, vikendom zajedno sredjuju stan, on uzme usisivac, ona krpu za prasinu, cak su i tepihe zajedno prali. Oboje su radili, uzgred.

Fin posao bi mi omogucio neke stvari za koje sad nemam vremena, i ne bih morao da se napnem da bih uvece odradio trening. Sto se dece tice, potpuno sam svestan koliko velika obaveza i muka mogu da budu, a bas sam sa sitnom decom (aka Rejevi blizanci) imao jako puno posla poslednjih par godina. U smislu da budem po mesec-dva godisnje oko te dece i to ne na pola sata, nego solidan paket tipa, igraj se sa njime, daj mu da jede, uspavaj ga i sve to.

Situacija ne bi bila drugacije jer bi se i dalje sve delilo jer u svoju vezu ulazim ravnopravno. Za razliku od Poreznicara, koji kaze da bi mu odgovaralo da ga neko dvori, ja nisam navikao i ne dozvoljavam da neko cisti za mnom.
Od srednje skole roditelji u moju sobu nisu ulazili, sam sam prao i cistio sve, keva je jedino pustala masinu. Nisam navikao, jer ja to smatram pogresnim, to je sve. Da se moja keva pitala, dobijao bih sve na tacni i ziveo jos sa njima.

EDIT
Uzgred, imam brata i sestru, sesa je godinu dana starija od nas dvojice. Slicno kao kod Reja, troje male dece koji se motaju oko nogu. happy
Snake Plissken
Snake Plissken
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 06.06.2011
Broj poruka : 619

Nazad na vrh Ići dole

Everybody Loves Raymond - Page 2 Empty Re: Everybody Loves Raymond

Počalji od crow Sub 09 Jun 2012, 07:31

Moje repliciranje ne bi bilo toliko grubo niti bi sadržalo pretpostavke da ti nisi post pre pitao " da li sam imala troje dece" ? A nije ni ni upola grubo koliko je tvoj stav na ovoj temi - zaboga nismo te pitali da pri brakorazvodnoj parnici doneseš dokaze o infantilnosti jednog partnera već se radi o seriji sa FIKTIVNIM likovima. Niko od nas ovde ne vredja ni tebe, ni tvoju devojku, svaka čast tvojim roditeljima na skladnom braku ali šta je loše u tome ako smo primetili da smo u REALNOM životu često sretali takve kombinacije kao iz serije ?
crow
crow
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 05.11.2011
Broj poruka : 959

Nazad na vrh Ići dole

Everybody Loves Raymond - Page 2 Empty Re: Everybody Loves Raymond

Počalji od Snake Plissken Sub 09 Jun 2012, 07:48

Naravno da sam pitao, posto konkretno o Debri pricamo.

Ako vec nisi htela ozbiljnu raspravu, zasto si se ukljucivala, kada pricamo o seriji u kojoj se radi o fiktivnim likovima? Sto samo nisi rekla "ma jeb'o to, to je samo sitkom", mesto sto si obrazlagala kako si sestru spremala za skolu?

Uostalom, nije poenta da li toga ima u stvarnom zivotu, moj stav je da ne valja i ne razumem kako neko moze da napise da je okej da jedan clan bude trut, a drugi da rinta. Ne zivim ja u Diznilendu pa da ne vidim oko sebe, ali to sto je nesto takvo kakvo je, uopste ne znaci da je dobro. Oko toga mozemo suceljavati misljenja, kao sto Poreznicar i smo tu na suprotnim stranama i nikom nista.

Drugo je sto ljudi ne postuju jedni druge, pa ce uvek proci "ko ga jebe, sto bih ja, nek se jebe neko drugi" pa makar to bila i supruga ili suprug. Opet, to vise govori o odnosu prema drugima nego ista drugo, ali to bi tek bilo razvlacenje teme.

Grub stav? Ja sam odmah rekao kako ja dozivljavam Rejev lik i njegov odnos sa Debrom, ako ti smeta, ko te je tukao po usima da odgovaras, opet ne razumem.

Moje je pravo da izrazim svoje vidjenje serije, kome se to ne svidja moze slobodno da preskoci post, mesto da pravi pausalne procene o necemu o cemu ne bi smeo, niti realno moze a da ne napise glupost.


Snake Plissken
Snake Plissken
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 06.06.2011
Broj poruka : 619

Nazad na vrh Ići dole

Everybody Loves Raymond - Page 2 Empty Re: Everybody Loves Raymond

Počalji od Desuparez Aporez Ned 10 Jun 2012, 00:10


Ovo je neverovatno, ali neverovatno

Nije neverovatno Snake.Ti konstantno vodiš rasprave na takav način,pa ti drugi članovi (i moderatori) tolerišu takav način diskusije(stvarno ne znam zašto?).Da sam moderator ja bih tako nešto "sekao" u korenu.
Desuparez Aporez
Desuparez Aporez
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 04.01.2012
Broj poruka : 273

Nazad na vrh Ići dole

Everybody Loves Raymond - Page 2 Empty Re: Everybody Loves Raymond

Počalji od Desuparez Aporez Ned 10 Jun 2012, 00:15

Ako vec nisi htela ozbiljnu raspravu, zasto si se ukljucivala, kada pricamo o seriji u kojoj se radi o fiktivnim likovima? Sto samo nisi rekla "ma jeb'o to, to je samo sitkom", mesto sto si obrazlagala kako si sestru spremala za skolu?

Upravo,ovako nešto reći tokom "ozbiljne rasprave" je neozbiljno,neproduktivno(a reći tokom "neozbiljne rasprave",nekulturno i nepristojno).
Desuparez Aporez
Desuparez Aporez
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 04.01.2012
Broj poruka : 273

Nazad na vrh Ići dole

Everybody Loves Raymond - Page 2 Empty Re: Everybody Loves Raymond

Počalji od Snake Plissken Ned 10 Jun 2012, 22:56

Desuparez Aporez ::
Ovo je neverovatno, ali neverovatno

Nije neverovatno Snake.Ti konstantno vodiš rasprave na takav način,pa ti drugi članovi (i moderatori) tolerišu takav način diskusije(stvarno ne znam zašto?).Da sam moderator ja bih tako nešto "sekao" u korenu.
Sreca pa niko iole priseban ne bi tebi dao mesta moda na bilo kom normalnom forumu, niti mari sta bi ti sekao.

A ako se tolerise tvoje postovanje gde vodis razgovore sam sa sobom i trazis da se prica o tebi na DWu, ja otprilike mogu da se izvucem sa ubistvom bilo gde.
Snake Plissken
Snake Plissken
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 06.06.2011
Broj poruka : 619

Nazad na vrh Ići dole

Everybody Loves Raymond - Page 2 Empty Re: Everybody Loves Raymond

Počalji od Desuparez Aporez Ned 10 Jun 2012, 23:12

Snake Plissken ::
Desuparez Aporez ::
Ovo je neverovatno, ali neverovatno

Nije neverovatno Snake.Ti konstantno vodiš rasprave na takav način,pa ti drugi članovi (i moderatori) tolerišu takav način diskusije(stvarno ne znam zašto?).Da sam moderator ja bih tako nešto "sekao" u korenu.
Sreca pa niko iole priseban ne bi tebi dao mesta moda na bilo kom normalnom forumu, niti mari sta bi ti sekao.

A ako se tolerise tvoje postovanje gde vodis razgovore sam sa sobom i trazis da se prica o tebi na DWu, ja otprilike mogu da se izvucem sa ubistvom bilo gde.

Evo,upravo o ovome govorim.

Pričaš o poštovanju sagovornika,bračnog druga,nekim uzvišenim vrednostima,a ponašaš se potpuno suprotno,od toga.

Ali to je tvoj problem.Moraš sam da se suočiš sa tim.
Desuparez Aporez
Desuparez Aporez
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 04.01.2012
Broj poruka : 273

Nazad na vrh Ići dole

Everybody Loves Raymond - Page 2 Empty Re: Everybody Loves Raymond

Počalji od Snake Plissken Pon 11 Jun 2012, 00:03

Svako ko zasluzuje postovanje, dobice ga.

A ti govoris o svemu, i nicemu. To je tvoj problem.
Snake Plissken
Snake Plissken
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 06.06.2011
Broj poruka : 619

Nazad na vrh Ići dole

Everybody Loves Raymond - Page 2 Empty Re: Everybody Loves Raymond

Počalji od Desuparez Aporez Pon 11 Jun 2012, 00:27

Svako ko zasluzuje postovanje, dobice ga.

Sa takvim razmišljanjem sebe stavljaš u istu kategoriju sa onima koje ne poštuješ.Ali,kao što rekoh,tvoj problem.

A ti govoris o svemu, i nicemu. To je tvoj problem.

Tačno je da ja govorim o svemu,bez pardona ali i bez vredjanja,nipodaštavanja i diskreditovanja.Ali,ti to,očigledno: ne želiš da razumeš/praviš se da ne razumeš/stvarno ne razumeš?
Opet kažem-tvoj problem.
Desuparez Aporez
Desuparez Aporez
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 04.01.2012
Broj poruka : 273

Nazad na vrh Ići dole

Everybody Loves Raymond - Page 2 Empty Re: Everybody Loves Raymond

Počalji od Snake Plissken Pon 11 Jun 2012, 00:37

Ne, ne, nismo se razumeli.

Ti govoris o svemu, stalno, mnogo, spojenim recima, sa gomilom zareza, pises nasiroko i nadugacko, rastavljas u sitna crevca, a opet ne kazes nista.

Eventualno uvijas u oblande ukraseno gomilama retardiranih smajlija, kao onomad kad si meni (i jos nekolicini) uputio da je sreca sto se ne bavis proucavanjem psiholoskih profila forumasa. Vidis, to je uvreda, ali onako sitno uvijena, da mozes da kazes da nije, a da opet ispadne da si nesto rekao.

I to je odlika tvojih postova, mnogo reci, mnogo interpunkcije, sve uvijeno, zamotano zakukuljeno i na kraju kao slag na tortu smajli nakon vecine recenice. To sto pises dva pasusa kao odgovor ne znaci da je u tim pasusima nesto zaista i receno.
Snake Plissken
Snake Plissken
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 06.06.2011
Broj poruka : 619

Nazad na vrh Ići dole

Everybody Loves Raymond - Page 2 Empty Re: Everybody Loves Raymond

Počalji od Desuparez Aporez Pon 11 Jun 2012, 00:49

Možemo da se ovako "natežemo" do sutra.Dobro ne baš do sutra,pošto imam neka posla u medjuvremenu(da sam zloban kao što insinuiraš rekao bih ti da imam život i van foruma za razliku od nekih,ali ja to ipak neću reći).

Ti govoris o svemu, stalno, mnogo, spojenim recima, sa gomilom zareza, pises nasiroko i nadugacko, rastavljas u sitna crevca, a opet ne kazes nista.

I to je odlika tvojih postova, mnogo reci, mnogo interpunkcije, sve uvijeno, zamotano zakukuljeno i na kraju kao slag na tortu smajli nakon vecine recenice. To sto pises dva pasusa kao odgovor ne znaci da je u tim pasusima nesto zaista i receno.

To što ti ne razumeš nekoga,ne znači da on ništa nije rekao.

Eventualno uvijas u oblande ukraseno gomilama retardiranih smajlija, kao onomad kad si meni (i jos nekolicini) uputio da je sreca sto se ne bavis proucavanjem psiholoskih profila forumasa. Vidis, to je uvreda, ali onako sitno uvijena, da mozes da kazes da nije, a da opet ispadne da si nesto rekao.

Znači ipak boli?
Hajde sada budi dosledan kao što tvrdiš da jesi i reci,kvotuj(pošto ja ne mogu,jer sam sa DW-a šutnut kao poslednja protuva)šta je(i ko je)prethodio tom mom postu?Sada se pokaži...Jesi ili nisi...
Ako ti to ne budeš uradio,uradiću ja pošto se odlično sećam tog dela diskusije.
Desuparez Aporez
Desuparez Aporez
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 04.01.2012
Broj poruka : 273

Nazad na vrh Ići dole

Everybody Loves Raymond - Page 2 Empty Re: Everybody Loves Raymond

Počalji od Jasko Pon 11 Jun 2012, 01:59

Desuparez Aporez ::Možemo da se ovako "natežemo" do sutra.Dobro ne baš do sutra,pošto imam neka posla u medjuvremenu(da sam zloban kao što insinuiraš rekao bih ti da imam život i van foruma za razliku od nekih,ali ja to ipak neću reći).

laugh rakijaa
Jasko
Jasko
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 28.02.2011
Broj poruka : 283

Nazad na vrh Ići dole

Everybody Loves Raymond - Page 2 Empty Re: Everybody Loves Raymond

Počalji od Gil-galad Pon 11 Jun 2012, 02:24

Desuparez Aporez ::...kvotuj(pošto ja ne mogu,jer sam sa DW-a šutnut kao poslednja protuva)šta je(i ko je)prethodio tom mom postu?Sada se pokaži...Jesi ili nisi...
Ako ti to ne budeš uradio,uradiću ja pošto se odlično sećam tog dela diskusije.

Nisam čitao diskusiju, zbog ovakvih gluposti kvalitetni forumaši i napuštaju stripske forume... No, to nije bitno.

Bacio pogled da vidim šta se to za kratko vreme nakupilo o seriji Svi vole Rejmonda, a ova poslednja rečenica mi je upala u oči... Ono što sam hteo da kažem je da na OVOM forumu nije bilo i neće ni biti (s)ličnih prepucavanja. Imate PM, mejlove, Skype, pa završite preko toga šta imate, a posebno nećemo da se spuštamo na taj nivo da sa drugih foruma prenosimo ovde ono što nema veze sa stripovima.

hunter, ključ, molim te.

Diskusije da, uvek, ali o svemu normalnom o čemu već i postoje odgovarajući podforumi.
Gil-galad
Gil-galad
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 31.01.2011
Broj poruka : 2104

Nazad na vrh Ići dole

Everybody Loves Raymond - Page 2 Empty Re: Everybody Loves Raymond

Počalji od manhunter Pon 11 Jun 2012, 08:01

Idemo sa jednom opomenom za sad.

Diskutujte o seriji, razmirice sa drugih foruma neka ostanu tamo.
manhunter
manhunter
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 20.12.2010
Broj poruka : 1318

Nazad na vrh Ići dole

Everybody Loves Raymond - Page 2 Empty Re: Everybody Loves Raymond

Počalji od Desuparez Aporez Pon 11 Jun 2012, 22:06

Nisam čitao diskusiju.

Zašto nisi i sa kojim pravom onda komentarišeš bilo šta?

zbog ovakvih gluposti kvalitetni forumaši i napuštaju stripske forume... No, to nije bitno.

Ne.Kvalitetni forumaši napuštaju forume,zbog nepristojnih,nekulturnih članova koji svojim postovima napadaju i provociraju ostale forumaše koji bi da normalno komuniciraju.Da si pročitao diskusiju kao što nisi video bi da se ovde reagovalo na neprimereno i grubo obraćanje forumaša Snake Plissken forumašu Crow,što inače nije da se prvi put dešava(isti se na takav način obraća i drugima).Naprotiv takav "manir" forumaša Snake Plissken je odavno svima poznat.Umesto da reaguješ zbog toga,tebi "upada u oči"moj poslednji post.Napuštaće i dalje normalni forumaši forume baš zbog ovakvih primera i onih koji minimalizuju,relativizuju i opravdavaju ovakve postupke.Ako vama to nije bitno,meni lično bitno je još manje...

Ono što sam hteo da kažem je da na OVOM forumu nije bilo i neće ni biti (s)ličnih prepucavanja.

Nije.Ali s obzirom da sam ja banovan na DW forumu,odjednom su se stvorili članovi tog foruma i ovde(mada ih nije bilo nedeljama).Ako to tebi ništa ne govori,meni ipak govori...

Imate PM, mejlove, Skype,


Bolje da ništa ne kažem...

a posebno nećemo da se spuštamo na taj nivo da sa drugih foruma prenosimo ovde ono što nema veze sa stripovima.

Ja zaista nisam siguran da li zaista ne shvatate/ne želite da shvatite/pravite se da ne shvatate?
Spuštanje na takav nivo je manir pojedinih članova koji svojim grubim obraćanjem,provokativnim postovima,nereagovanjem(ćutanjem) ostalih članova i moderatora "prolaze" sa takvim ponašanjem(vrati se par postova unazad i videćeš šta je jedan od njih izjavio(decidno je potvrdio ovaj moj navod)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Inače,pošto Snake nije uradio ono što sam tražio od njega URADIĆU JA.

Naime,Snake.Mom postu koji je tebe tako pogodio i uvredio prethodio je tvoj post u kome sam ja sa ostalim članovima DW foruma vodio normalnu diskusiju na temi o Zagoru u boji.Ti si se ubacio i rekao meni da je moj motiv za istraživanje tog stripa,parafraziraću:gomila gluposti,s...a i sl. na engleskom jeziku i da bi bilo bolje da istražim logout opciju.
Sa kojim pravom ti bilo kome odredjuješ da li će on da bude prisutan,aktivan na bilo kom forumu,da li su njegovi motivi pravi ili ne?Ponekada pomislim da ti u stvari ne bi imao sa kim da razgovaraš na bilo kom forumu da se ne ubacuješ,ne provociraš i ne vredjaš druge članove i na taj način izazoveš reakciju.Koji su tvoji motivi za to?Da li želiš da izazoveš pažnju,da li želiš popularnost,da se priča o tebi.Možda tome u prilog govori i činjenica da si na s.com izabran za guštera,pardon forumaša početnika godine.Na ovakav način?Svaka čast tebi i onima koji su te izabrali.
Ako sada nisi razumeo neke stvari,nećeš-nikada.

@Manhunter,Ultras

Vama kao moderatorima se izvinjavam što sam dozvolio da budem isprovociran i što sam izašao iz okvira teme.

Što se mene tiče ova diskusija je završena i ja više neću učestvovati u njoj.(pod uslovom da nema novih replika na ovaj post)

P.S.

Zamolio bih moderatore da ne brišu,ne cenzurišu(guše) ovaj moj odgovor(kao pojedini moderatori na drugim forumima)i da daju priliku i nama koji se ne služimo onakvim načinom komunikacije da se čuje i naš glas.














Desuparez Aporez
Desuparez Aporez
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 04.01.2012
Broj poruka : 273

Nazad na vrh Ići dole

Everybody Loves Raymond - Page 2 Empty Re: Everybody Loves Raymond

Počalji od Lord Vader89 Pon 11 Jun 2012, 22:20

sad ces jos i da krenes sa pricom da i Gil Galad ucestvuje u sveopstoj globalnoj zaveri protiv tvoje licnosti

poput nas moderatora sa drugih foruma
koji ti cenzurisemo i prekrajamo odgovore
i sta sve jos ne

we might also be tempering with your bodily fluids


jbt
koji je haos zapravo citati ove tvoje rasprave sve lol lol



i
PS
nemas ti pojma zasto su kvalitetni forumasi mahom svi uhvatili maglu
posto su uglavnom svi otisli davno pre nego sto si se ti manifestovao
Lord Vader89
Lord Vader89
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 25.12.2010
Broj poruka : 2589

Nazad na vrh Ići dole

Everybody Loves Raymond - Page 2 Empty Re: Everybody Loves Raymond

Počalji od Jasko Pon 11 Jun 2012, 22:31

coece
nekog radi i na suvo rakijaa
Jasko
Jasko
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 28.02.2011
Broj poruka : 283

Nazad na vrh Ići dole

Everybody Loves Raymond - Page 2 Empty Re: Everybody Loves Raymond

Počalji od Desuparez Aporez Pon 11 Jun 2012, 22:41

Lord Vader89 ::sad ces jos i da krenes sa pricom da i Gil Galad ucestvuje u sveopstoj globalnoj zaveri protiv tvoje licnosti

poput nas moderatora sa drugih foruma
koji ti cenzurisemo i prekrajamo odgovore
i sta sve jos ne

we might also be tempering with your bodily fluids


jbt
koji je haos zapravo citati ove tvoje rasprave sve lol lol



i
PS
nemas ti pojma zasto su kvalitetni forumasi mahom svi uhvatili maglu
posto su uglavnom svi otisli davno pre nego sto si se ti manifestovao

Vader-u,

Kao prvo ovde nemaš čvarke,pa možeš samo da "podbadaš".

Kao drugo,s obzirom da si moderator na jednom drugom forumu,trebalo bi da pristupiš sa malo više takta i poštovanja prema sagovorniku.

Kao treće ne uvlači na perfidan na čin Gileta u sve ovo(bez obzira što ste prisni drugari i van foruma)

Kao četvrto,zar nemaš neka posla na "svom" forumu npr.da izaberete neku drugu žrtvu i nastavite lov na veštice?

P.S.

Pametnom je sasvim jasno zašto su drugi normalni forumaši napustili forume,pre,kako ti kažeš,moje"manifestacije".Došli divlji i oterali pitome.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I na kraju ću ja opet da budem banovan,ali nema veze...


Poslednji izmenio Desuparez Aporez dana Pon 11 Jun 2012, 22:52, izmenjeno ukupno 1 puta
Desuparez Aporez
Desuparez Aporez
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 04.01.2012
Broj poruka : 273

Nazad na vrh Ići dole

Everybody Loves Raymond - Page 2 Empty Re: Everybody Loves Raymond

Počalji od crow Pon 11 Jun 2012, 22:51

Ovako, ovo je prvi forum posvećen stripu čiji sam član i mislim da je bolje da pokušate da ne prenosite rasprave sa drugih foruma ovde. Izvinjavam se ako sam nekim svojim komentarima podstakla toliku raspravu.
crow
crow
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 05.11.2011
Broj poruka : 959

Nazad na vrh Ići dole

Everybody Loves Raymond - Page 2 Empty Re: Everybody Loves Raymond

Počalji od Силни Pon 11 Jun 2012, 23:00

crow ::Ovako, ovo je prvi forum posvećen stripu čiji sam član i mislim da je bolje da pokušate da ne prenosite rasprave sa drugih foruma ovde. Izvinjavam se ako sam nekim svojim komentarima podstakla toliku raspravu.

Не узбуђуј се, ово најмање има везе са тобом wink
Силни
Силни
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 19.02.2011
Broj poruka : 376

Nazad na vrh Ići dole

Everybody Loves Raymond - Page 2 Empty Re: Everybody Loves Raymond

Počalji od Lord Vader89 Pon 11 Jun 2012, 23:09

Desuparez Aporez ::Vader-u,

Kao prvo ovde nemaš čvarke,pa možeš samo da "podbadaš".

kakvi sad cvarci?


Kao drugo,s obzirom da si moderator na jednom drugom forumu,trebalo bi da pristupiš sa malo više takta i poštovanja prema sagovorniku.

blah
ne znam odakle ti to?


Kao treće ne uvlači na perfidan na čin Gileta u sve ovo(bez obzira što ste prisni drugari i van foruma)

Gileta ja ne uvlacim, Gileta si ti "uvukao", nagovestavajuci da je i on clan nas "ljudi u crnom" koji te proganjamo gde god stignemo; evo, cak i ovde na svetu stripa, nakon sto si krvnicki banovan sa darkwooda

i.e. "Ja zaista nisam siguran da li zaista ne shvatate/ne želite da shvatite/pravite se da ne shvatate?"
koristis mnozinu, evidentno ukljucujes i njega u sve

tako da, mani me igre recima


Kao četvrto,zar nemaš neka posla na "svom" forumu npr.da izaberete neku drugu žrtvu i nastavite lov na veštice?

kao cetvrto, kao sto ti je poznato, nije to moj forum
i jedino si ti zrtva, samoprozvana, i to moze da potvrdi citav niz clanova
al ko ce se vise baviti time....


Pametnom je sasvim jasno zašto su drugi normalni forumaši napustili forume,pre,kako ti kažeš,moje"manifestacije".Došli divlji i oterali pitome.

pa otprilike, da
samo sto ima tu jos mnogo nijansi, o kojima mozes samo da spekulises (posto, kao sto sam ti rekao, ne znas; i to je potpuno OK)


I na kraju ću ja opet da budem banovan,ali nema veze...

ma evo samo sto nisi
Lord Vader89
Lord Vader89
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 25.12.2010
Broj poruka : 2589

Nazad na vrh Ići dole

Everybody Loves Raymond - Page 2 Empty Re: Everybody Loves Raymond

Počalji od Gil-galad Pon 11 Jun 2012, 23:12

Porezničaru, opomenut si (i to dva puta) isključivo zbog pokušaja da preneseš raspravu sa drugog foruma ovde, a ne zbog onoga šta je Snake rekao crow, crow rekla Snakeu, Snake tebi, ti njemu. To je rasprava koja me stvarno ne zanima, tako da niti sam, niti ću da čitam. I nije to problem, s tim ste mogli do sutra ujutru, bez dlake na jeziku, problem je što ono što je bilo na DW, isto kao nešto što je moglo da bude na S.com, Libellusu, ZS... To je tamo, nije ovde, a neće ni da bude ovde.

Ljudi se preko godinu dana trude da naprave jedno zdravo, normalno web mesto, a tako će, rekoh već, i da ostane. Ko hoće da bude deo Sveta stripa i ponaša se normalno, dobrodošao je, a ko neće - putuj, igumane. Videli smo u šta se pretvore forumi kada bi svako tako isterivao svoj neki hir...

Silni, Sale, hajde ovde da stanemo, može?
Gil-galad
Gil-galad
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 31.01.2011
Broj poruka : 2104

Nazad na vrh Ići dole

Everybody Loves Raymond - Page 2 Empty Re: Everybody Loves Raymond

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu