forum.svetstripa.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoćemo Diznija

+14
Raoul Duke
Desuparez Aporez
kenan92
cronos six
Jasko
dessa
Rider of the lighting
manhunter
Morrison
Alex
Kit Carson
Ultras
Lord Vader89
Tex Willer
18 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Hoćemo Diznija - Page 2 Empty Re: Hoćemo Diznija

Počalji od Lord Vader89 Sub 09 Apr 2011, 09:54

Tex Willer ::Zovem ga u ponedeljak, necu da ga ometam za vikend. Ne zezam se.


ali, samo me zanima - sta ces da ga pitas? laughing

inace, kad ga vec zoves, pozdravi ga laughing

Samo ako mi se zena ne porodi u narednih par dana pa se pogubim skroz naskroz happy

Hoćemo Diznija - Page 2 46949805

freechicken yay banana clapping clap kicking Thumbup punk Cheers dzamp
Lord Vader89
Lord Vader89
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 25.12.2010
Broj poruka : 2589

Nazad na vrh Ići dole

Hoćemo Diznija - Page 2 Empty Re: Hoćemo Diznija

Počalji od Tex Willer Sre 13 Apr 2011, 13:06

Evo da probam ukratko da prenesem ono sto sam nacuo iz prilicno neobavestenih i nepouzdanih izvora.
Ako ih pomenem mozda ce mi ovo biti poslednji post na bilo kom forumu, tako da...bez imena wink

Otprilike se prica svodi na to da su prava i uslovi za Diznijeve stripove i Asteriksa toliko idiotski i naduvani da je pitanje da li cemo to da vidimo uopste.
Za Asteriksa je kruzila prica za VC koji ima mnostvo izdanja iza sebe i mozda i realnu sansu da to pokrenu u neko skorije vreme.
Za Diznija nista po tom pitanju.
Dzaba pritisak na izdavace, problem je sa vlasnicima prava.
Ali najmanje sto mozemo je da ne krijemo da volimo Mikija, Paju, Silju... pa mozda i bude nesto od toga ako se vidi da nas ima.
Tex Willer
Tex Willer
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 18.01.2011
Broj poruka : 138

Nazad na vrh Ići dole

Hoćemo Diznija - Page 2 Empty Re: Hoćemo Diznija

Počalji od Lord Vader89 Sre 13 Apr 2011, 21:19

Tex otkrio rupu na saksiji Thumbup clap happy

sorry, morao sam happy laughing


nego, ako cemo o nezvanicnim pricama, ja sam cuo da VC merka Diznija odavno, ali ih koce ta prava, koja su nedostupna....

BTW, opet glede nezvanicnih informacija, prema onome sto sam ja cuo, nesto drugo koci VC da izda Asteriksa, a ne naduvana prava ....



heh, zanimljiv piece of info (ovaj put provereno, zvanicno, iz prve ruke tongue ) - u danskoj je urednistvo odlucilo da prekine sa produkcijom/stampom svega Diznijevog sto nisu kiosk izdanja (magazini, pocket knjige....)!
I to, you're gonna love this, ne zbog lose prodaje, nego iz nekog potpuno levog razloga, cefnulo im se tako.... rolling eyes

dakle, govorimo onda o sankcionisanju Don Rosa kolekcije, "Hall of fame" kolekcija (koje su sakupljale odabrana dela znacajnih autora), hronoloske reprinte Diznijevih nedeljnika, itditd....zamislite.
i sad ce morati da nabavljaju iz Norveske, Svedske, Nemacke.... dobro, norveska izdanja nisu problem za Dance, al zamislite da vam izdavacka kuca napravi takav paprikas odjednom, usred kolekcije, a, nicim izazvana....
Lord Vader89
Lord Vader89
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 25.12.2010
Broj poruka : 2589

Nazad na vrh Ići dole

Hoćemo Diznija - Page 2 Empty Re: Hoćemo Diznija

Počalji od Tex Willer Čet 14 Apr 2011, 01:28

Lord Vader89 ::Tex otkrio rupu na saksiji Thumbup clap happy

sorry, morao sam happy laughing

Pa jbg, za Asteriksa sam odavno cuo (ne u vezi VC, vec uopste) da su preterano zahtevni i to ne samo finansijski vec da se mesaju u sve zivo.
Ali u staroj Jugi nije bilo tih problema.
A za Diznija nisam ocekivao da toliko tupe kao i za Asteriksa. Bas me razocarala informacija. Mislio sam da to niko nece da radi jer ne veruje u to da bi proslo, kad ono medjutim Fur

A kad vec podjebavas, eno ti Mikija u izdanju Ludensa. Ako si vec propustio Bleka i Marka na vreme kreni s Mikijem blll blll blll
Tex Willer
Tex Willer
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 18.01.2011
Broj poruka : 138

Nazad na vrh Ići dole

Hoćemo Diznija - Page 2 Empty Re: Hoćemo Diznija

Počalji od Lord Vader89 Čet 14 Apr 2011, 01:39

Meni prevashodno treba Paja, ali, cenim trud tongue

Gle, to sto sam napisao je glasina, ne mora da bude tacna.

Uostalom, aj sad razumno, da se nadovezem na ovo tvoje - da li zaista mislis da izdavaci ne bi radili Diznija zato sto misle da se ne isplati? Vrlo tesko, cak smatram da bi ga Politika i dan danas itekako gurala, da nije bilo svih sranja i gluposti....jbn ratovi i sukobi i politika i ekonomija, u pakao sve....

Cak sam i spreman da se kladim da bi Mikijev zabavnik isao bolje od Zagora, a, Zagor je danas u strip izdavastvu pojam za siguran bizMis :)
Lord Vader89
Lord Vader89
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 25.12.2010
Broj poruka : 2589

Nazad na vrh Ići dole

Hoćemo Diznija - Page 2 Empty Re: Hoćemo Diznija

Počalji od dessa Čet 14 Apr 2011, 05:22

I ja se pridružujem, da budemo još jači. twisted evil

Verovatno nikad nisam čitao stripove tog Rose i ostalih koje spominjete, ali Diznijeve junake volim iz M. zabavnika i, naročito, M. almanaha, tako da, što reče manhunter, nešto kao Mikijev almanah bi bilo fantazija.
Je l' se sećate one priče kada Paja kupi onaj talisman sreće i onda mu sve dobro krene, ali zato ostalima krene loše? sunny E, ta mi je bila omiljena. happy

I naravno, ovi stripovi bi trebali da idu na kioske u velikim tiražima i sa popularnim cenama. Tu mislim i na specijalna izdanja, te albume i ostalo. Ovi bi stripovi mogli i trebali da budu odlična stvar za navlačenje dece na strip, kao što je bio slučaj i sa većinom od nas pretpostavljam, tako da Diznija nikako ne bi trebalo svesti na luksuzna kolekcionarska izdanja za trocifren broj ljudi.
dessa
dessa
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 23.01.2011
Broj poruka : 243

Nazad na vrh Ići dole

Hoćemo Diznija - Page 2 Empty Re: Hoćemo Diznija

Počalji od Lord Vader89 Čet 14 Apr 2011, 05:42

dessa ::I ja se pridružujem, da budemo još jači. twisted evil

oho dessimire, i ti ovde? grin

Verovatno nikad nisam čitao stripove tog Rose i ostalih koje spominjete, ali Diznijeve junake volim iz M. zabavnika i, naročito, M. almanaha, tako da, što reče manhunter, nešto kao Mikijev almanah bi bilo fantazija.
Je l' se sećate one priče kada Paja kupi onaj talisman sreće i onda mu sve dobro krene, ali zato ostalima krene loše? sunny E, ta mi je bila omiljena. happy

zvuci mi vala poznato, al ebes ga, ne mogu sad da se setim Sleep

zanimljivo je to da je Rosa tako dobar autor, da sam njegove price raspoznavao jos dok sam bio klinac i nisam znao ko je on toot
isto to mi je potvrdilo i dosta drugih domacih Diznijevaca toot

dakle, sta cekamo freechicken

Mikijev almanah Cheers banana yay

I naravno, ovi stripovi bi trebali da idu na kioske u velikim tiražima i sa popularnim cenama. Tu mislim i na specijalna izdanja, te albume i ostalo. Ovi bi stripovi mogli i trebali da budu odlična stvar za navlačenje dece na strip, kao što je bio slučaj i sa većinom od nas pretpostavljam, tako da Diznija nikako ne bi trebalo svesti na luksuzna kolekcionarska izdanja za trocifren broj ljudi.

apsolutno je tako, samo, moras razgraniciti - veliki tirazi i popularne cene su a must za siroku publiku, za priblizavanje svima - od klinaca do baba, od strip fanova do slucajnih prolaznika, to je Mikijev zabavnik, kupuje ga svako.

Diznija ne treba "svesti" na luksotrocifrenotirazna izdanja, ni slucajno, ali takva neka izdanja treba imati u pozadini, pa makar obicne kolekcije, ne mora to da bude luxuzno, onako kako smo mi to navikli zadnjih dana....

upravo sam juce preporucio jedno SC izdanje, koje je po meni 30 puta superiornije u odnosu na novo HC, sto se kao vodi kao luxuzno....tako da, ne mora happy ali, ebi ga, ako ces da pravis biblioteke ovoga ili onoga autora, ili junaka, itd....morao bi neku ograniceniju varijantu da napravis, ako neces da ides u propas' :)

uostalom, haj priznaj, ti kao ne bi ovo:

Hoćemo Diznija - Page 2 Bilde1x
Hoćemo Diznija - Page 2 Bilde4
Hoćemo Diznija - Page 2 Bilde3v
Hoćemo Diznija - Page 2 Bilde5


naughty naughty
Lord Vader89
Lord Vader89
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 25.12.2010
Broj poruka : 2589

Nazad na vrh Ići dole

Hoćemo Diznija - Page 2 Empty Re: Hoćemo Diznija

Počalji od Jasko Čet 14 Apr 2011, 06:28

dessa ::


Je l' se sećate one priče kada Paja kupi onaj talisman sreće i onda mu sve dobro krene, ali zato ostalima krene loše? sunny E, ta mi je bila omiljena. happy


https://www.youtube.com/watch?v=b2evxdEM85M - 0.11

"Ja sam cito" rakijaa
Jasko
Jasko
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 28.02.2011
Broj poruka : 283

Nazad na vrh Ići dole

Hoćemo Diznija - Page 2 Empty Re: Hoćemo Diznija

Počalji od Tex Willer Čet 14 Apr 2011, 06:56

Lord Vader89 ::Meni prevashodno treba Paja, ali, cenim trud tongue

Gle, to sto sam napisao je glasina, ne mora da bude tacna.

Uostalom, aj sad razumno, da se nadovezem na ovo tvoje - da li zaista mislis da izdavaci ne bi radili Diznija zato sto misle da se ne isplati? Vrlo tesko, cak smatram da bi ga Politika i dan danas itekako gurala, da nije bilo svih sranja i gluposti....jbn ratovi i sukobi i politika i ekonomija, u pakao sve....

Cak sam i spreman da se kladim da bi Mikijev zabavnik isao bolje od Zagora, a, Zagor je danas u strip izdavastvu pojam za siguran bizMis :)

Pa posteno, do pre par dana sam mislio da je mozda zbog neisplativosti, nisam se raspitivao uopste. Ono sto sam u medjuvremenu cuo me je jos vise razocaralo jer su zbog toga sanse jos manje.
A to je bas to o cemu pricamo, jebe se njima za nase banana drzavice. Jedino neki zajednicki poduhvat vise izdavaca iz Ex-YU.

Paja je i meni najdrazi, ali bih voleo sve sto moze od Diznija.
Ajde, bice valjda i to jednog dana.
Moze prvo Asteriks za zagrevanje tongue
Tex Willer
Tex Willer
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 18.01.2011
Broj poruka : 138

Nazad na vrh Ići dole

Hoćemo Diznija - Page 2 Empty Re: Hoćemo Diznija

Počalji od Lord Vader89 Čet 14 Apr 2011, 07:15

Tex Willer ::
Lord Vader89 ::Meni prevashodno treba Paja, ali, cenim trud tongue

Gle, to sto sam napisao je glasina, ne mora da bude tacna.

Uostalom, aj sad razumno, da se nadovezem na ovo tvoje - da li zaista mislis da izdavaci ne bi radili Diznija zato sto misle da se ne isplati? Vrlo tesko, cak smatram da bi ga Politika i dan danas itekako gurala, da nije bilo svih sranja i gluposti....jbn ratovi i sukobi i politika i ekonomija, u pakao sve....

Cak sam i spreman da se kladim da bi Mikijev zabavnik isao bolje od Zagora, a, Zagor je danas u strip izdavastvu pojam za siguran bizMis :)

Pa posteno, do pre par dana sam mislio da je mozda zbog neisplativosti, nisam se raspitivao uopste. Ono sto sam u medjuvremenu cuo me je jos vise razocaralo jer su zbog toga sanse jos manje.
A to je bas to o cemu pricamo, jebe se njima za nase banana drzavice. Jedino neki zajednicki poduhvat vise izdavaca iz Ex-YU.

Paja je i meni najdrazi, ali bih voleo sve sto moze od Diznija.
Ajde, bice valjda i to jednog dana.
Moze prvo Asteriks za zagrevanje tongue

nego tongue


gle, da ne bude nekih nesporazuma, vrlo je tesko reci "jebe se "njima"", jer, oni su dali prava firmi, i to je to, the job's finished as far as they're concerned. to sto nosilac prava evidentno nije zainteresovan da radi, to je vec unutrasnji problem. (drugo bi bilo da se Egmont otvoreno izjasni kako ih ne zanima da rade nista vise od "Miki Mausa", pa da onda skupljamo potpise po Srbiji, da saljemo u Walt Disney company u SAD, da trazimo da oduzmu Egmontu prava laugh laugh lol )

da se razumemo, ne bih ja imao nista protiv da Egmont radi sve ovo sto bismo mi hteli da vidimo, ili makar nesto od toga, ali daj samo neka radi, i neka pruzi zadovoljavajuci kvalitet!!!
Lord Vader89
Lord Vader89
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 25.12.2010
Broj poruka : 2589

Nazad na vrh Ići dole

Hoćemo Diznija - Page 2 Empty Re: Hoćemo Diznija

Počalji od dessa Čet 14 Apr 2011, 07:19

Baš je do sexa ovom mom Windowsu nešto juče i danas. destroy

Jasko ::
https://www.youtube.com/watch?v=b2evxdEM85M - 0.11

"Ja sam cito" rakijaa

Thumbup Thumbup Cheers

Lord Vader89 ::

uostalom, haj priznaj, ti kao ne bi ovo:
naughty naughty

A dobro sad, nema toga tongue
Priznajem, bilo bi lepo imati to u kolekciji.

Evo, baš sada skidam neke Barksove stripove na Hrvatskom. Paško Patak laugh
dessa
dessa
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 23.01.2011
Broj poruka : 243

Nazad na vrh Ići dole

Hoćemo Diznija - Page 2 Empty Re: Hoćemo Diznija

Počalji od Lord Vader89 Čet 14 Apr 2011, 07:25

dessa ::Baš je do sexa ovom mom Windowsu nešto juče i danas. destroy

promeni avatar onda destroy izgleda da ne kapira tvoj komp da je u pitanju strip-adaptacija, misli covek neka p*njava tongue

Lord Vader89 ::uostalom, haj priznaj, ti kao ne bi ovo:
naughty naughty
A dobro sad, nema toga tongue
Priznajem, bilo bi lepo imati to u kolekciji.

pa normalno Cool grin javicu ti se u julu mesecu, da ti kazem kakav je osecaj whistling grin bounce

Evo, baš sada skidam neke Barksove stripove na Hrvatskom. Paško Patak laugh

Hoćemo Diznija - Page 2 Cb1tHoćemo Diznija - Page 2 Cb2w ?


fina edicija, iako je smotano odradjena....
steta sto bar to nije nastavljeno....
Lord Vader89
Lord Vader89
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 25.12.2010
Broj poruka : 2589

Nazad na vrh Ići dole

Hoćemo Diznija - Page 2 Empty Re: Hoćemo Diznija

Počalji od dessa Čet 14 Apr 2011, 07:43

Da, to je to. Mada, mislim da ću pre pročitati neke stare almanahe. Upravo sam našao moju omiljenu priču (u stvari je ova, a ne ona) kad Paja zvekne glavu u beton pa postane mnogo pametan i takav ostane dokle god mu ne nestane čvoruga sa glave. :-D

Što se tiče kompa, baš me briga šta misli o mom avataru, samo neka kara nekog drugog. :-P


dessa
dessa
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 23.01.2011
Broj poruka : 243

Nazad na vrh Ići dole

Hoćemo Diznija - Page 2 Empty Re: Hoćemo Diznija

Počalji od Lord Vader89 Čet 14 Apr 2011, 07:57

Sta imas od tih stripova u posedu?
Lord Vader89
Lord Vader89
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 25.12.2010
Broj poruka : 2589

Nazad na vrh Ići dole

Hoćemo Diznija - Page 2 Empty Re: Hoćemo Diznija

Počalji od dessa Čet 14 Apr 2011, 08:15

Nemam nešto mnogo.

Precizan odgovor ću moći da ti dam tek kada budem išao kući. Ove almanahe što sada spominjem su skenovi, a mislim da ih još uvek imam i u papiru.
dessa
dessa
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 23.01.2011
Broj poruka : 243

Nazad na vrh Ići dole

Hoćemo Diznija - Page 2 Empty Re: Hoćemo Diznija

Počalji od cronos six Čet 14 Apr 2011, 21:37

evo,i ja bi uzimao diznija! approve ne pamtim autore,ali sam za to ako je ikako moguce,da se krene od pocetka,hronoloski.a gde je pocetak??
uvek sam zamisljao da budem bogat i skrt ko baja patak. lol

lorde,ajd otvori temu-istorijat diznija,kako bismo saznali,koliko je izdanja izaslo do sad!bas me zanima kako je to radjeno kod amera za razliku od nas.p.s-bitna je hronologija,pod obavezno! thumbsup
cronos six
cronos six
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 11.01.2011
Broj poruka : 225

Nazad na vrh Ići dole

Hoćemo Diznija - Page 2 Empty Re: Hoćemo Diznija

Počalji od Lord Vader89 Čet 14 Apr 2011, 21:53

tema "istorija Dizni stripova u Srbiji (Jugoslaviji)" je u izradi vec neko vreme wink

inace, "hronoloski", "od pocetka", nema to bas previse smisla u kontextu sa Diznijem, jedino ako govorimo o radovima odredjenih autora :)
Lord Vader89
Lord Vader89
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 25.12.2010
Broj poruka : 2589

Nazad na vrh Ići dole

Hoćemo Diznija - Page 2 Empty Re: Hoćemo Diznija

Počalji od Lord Vader89 Čet 21 Apr 2011, 06:21

sta je ovo, vise niko nije zainteresovan?!!? crying or very sad
Lord Vader89
Lord Vader89
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 25.12.2010
Broj poruka : 2589

Nazad na vrh Ići dole

Hoćemo Diznija - Page 2 Empty Re: Hoćemo Diznija

Počalji od Rider of the lighting Čet 21 Apr 2011, 06:38

Lord Vader89 ::sta je ovo, vise niko nije zainteresovan?!!? crying or very sad
Ja sam zaintesesovan!Btw,nadam se da niko nije jos pisao o ovome ali danas sam bio u mogucnosti da prelistam Mali Zabavnik i na zadnjoj korici je strip sa Pajom iz 1952. gore pise kolekcija Karla Barksa,meni se ovaj one-pager bas svideo!
Rider of the lighting
Rider of the lighting
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 20.02.2011
Broj poruka : 187

Nazad na vrh Ići dole

Hoćemo Diznija - Page 2 Empty Re: Hoćemo Diznija

Počalji od Lord Vader89 Čet 21 Apr 2011, 08:34

najvise me intrigira to "Kolekcija Karla Barksa"... :hmmmm:

inace, raspitao sam se, saznali smo da je u pitanju ovaj strip:

Hoćemo Diznija - Page 2 78837010
Lord Vader89
Lord Vader89
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 25.12.2010
Broj poruka : 2589

Nazad na vrh Ići dole

Hoćemo Diznija - Page 2 Empty Re: Hoćemo Diznija

Počalji od Rider of the lighting Čet 21 Apr 2011, 08:57

Da taj je strip.Pa mozda ce objavljivati samo one-pagere od Barksa i to su nazvali kolekcijom.I sad sam jos vise ubedjen da neko treba da krene da izdaje na dobar nacin Diznija.Mogla bi npr. neka prava kolekcija Karla Barksa,A4 format,SC.Hronoloski od pocetka objavljivanja njegovih radova.Ja sada mislim da je vrlo tesko navuci decu na neka kiosk izdanja,jer tesko da bi taj hipoteticki 'Mikijev almanah' bio u vecem tirazu od Egmontovog izdanja.Roditelji koji kupuju maloj deci ce izabrati jeftinije,nije njima vazno da li je to nekakva kolekcija.Starija deca ne uzimaju Diznija.Moglo bi nesto sto npr. radi Darkwood kao sa Tarzanm.Velikog formata,lepo uradjena knjiga sa hronoloskim redom stripova,tekstovima,ilustracijama itd. po normalnoj ceni.naravno,ja sad verovatno ovde nesto lupam ,jer nemam blage veze sa izdavanjem,ja bih naravno pre uzimao taj hipoteticki almanah,ali sta je tu je.Ja bih najvise voleo Dizni nedeljnik,ali je to neizvodljivo.
Rider of the lighting
Rider of the lighting
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 20.02.2011
Broj poruka : 187

Nazad na vrh Ići dole

Hoćemo Diznija - Page 2 Empty Re: Hoćemo Diznija

Počalji od kenan92 Ned 24 Apr 2011, 03:08

evo samo da se javim da sam i ja zainteresovan. Disney stripovi su me uvijek zanimali.... happy
kenan92
kenan92
Početnik
Početnik

Datum upisa : 23.04.2011
Broj poruka : 3

https://www.facebook.com/profile.php?id=1042656694

Nazad na vrh Ići dole

Hoćemo Diznija - Page 2 Empty Re: Hoćemo Diznija

Počalji od Lord Vader89 Pon 25 Apr 2011, 09:10

informisite se o Life and times of Scrooge McDuck (by Don Rosa)

https://sklub.forumieren.org/t268-life-and-times-of-scrooge-mcduck#3729

approve
Lord Vader89
Lord Vader89
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 25.12.2010
Broj poruka : 2589

Nazad na vrh Ići dole

Hoćemo Diznija - Page 2 Empty Re: Hoćemo Diznija

Počalji od Desuparez Aporez Sub 14 Apr 2012, 07:36

Re: Hoćemo Diznija

Hvala,ne treba vise... destroy Fur
Desuparez Aporez
Desuparez Aporez
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 04.01.2012
Broj poruka : 273

Nazad na vrh Ići dole

Hoćemo Diznija - Page 2 Empty Re: Hoćemo Diznija

Počalji od Raoul Duke Sub 14 Apr 2012, 09:16

Mene sad mrzi da pišem nesto mnogo, al' čisto da znate da sam sa vama braćo i da svečano izjavljujem da ću da kupim bilo koje (smisleno i suvislo) Diznijevo čedo koje se objavi u Srbiji (dakle ne onog nesrećnog Mikija koji trenutno ide, mada sam i tu bio u iskušenju, ali sam ipak prvo prelistao ...).

Volim ja stranska izdanja, mnogo volem i ovaj Fantagrafiks, ama za srpski jezik bi doplatio ako treba. Pa još ako metu ћирилицу i da se zovu junaci sa naškim imenima (Paja, Baja, Raja, Gaja, Vlaja i sl.) radosti nikad kraja. Seriously!
Raoul Duke
Raoul Duke
Novajlija
Novajlija

Datum upisa : 18.07.2011
Broj poruka : 47

Nazad na vrh Ići dole

Hoćemo Diznija - Page 2 Empty Re: Hoćemo Diznija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu