forum.svetstripa.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

+44
Kapetan Moca
Kit Carson
neomedjeni
logossun
Colt
Zlix
lixon
Dzontra
TE-NEJ
Desuparez Aporez
Osim
tenay
RIOT
Batta
themico
Kumori Myu-Jishan
kobra
Alex
Mr Smith
dessa
marinac
anto
Rick
perikle
BornToRun
voja
Jasko
crow
wele
Силни
Snake Plissken
Grujah
Makarije
Sneaksie Thiefsie
Imrahil
Bruce Springsteen
Elesar
Morrison
Lord Vader89
manhunter
VLADA 96
cronos six
Woolf
Ultras
48 posters

Strana 8 od 23 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 23  Sledeći

Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 8 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od cronos six Sre 28 Mar 2012, 06:09

crow ::evo ja ću prva da priložim ali ako se nadje i nešto za poštovace tamnog nektara ( tj crnog piva tongue )

mislim,bravo!
ultrase reaguj,evo i prve dame rock"n"rolla. hail smile : basketball
cronos six
cronos six
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 11.01.2011
Broj poruka : 225

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 8 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Ultras Sre 28 Mar 2012, 06:14


tongue

Cheers

tongue

Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 8 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Mr Smith Sre 28 Mar 2012, 09:34

crow ::evo ja ću prva da priložim ali ako se nadje i nešto za poštovace tamnog nektara ( tj crnog piva tongue )
Thumbup Thumbup
Podrzavam
Mr Smith
Mr Smith
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 21.12.2011
Broj poruka : 238

http://zagorijana.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 8 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Alex Sre 28 Mar 2012, 10:36

Plaćam uskoro!
Alex
Alex
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 18.01.2011
Broj poruka : 73

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 8 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od crow Sre 28 Mar 2012, 18:54

oćemo li to na isti račun samo pod svrha plaćanja navesti "burence " Cheers
crow
crow
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 05.11.2011
Broj poruka : 959

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 8 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Силни Sre 28 Mar 2012, 21:35

crow ::evo ja ću prva da priložim ali ako se nadje i nešto za poštovace tamnog nektara ( tj crnog piva tongue )

Зар постоји нека друга врста? coffe laughing
Силни
Силни
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 19.02.2011
Broj poruka : 376

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 8 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od crow Sre 28 Mar 2012, 23:19

happy
Cheers
Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 8 Guinness181345t

crow
crow
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 05.11.2011
Broj poruka : 959

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 8 Empty Burence

Počalji od Силни Sre 28 Mar 2012, 23:28

crow :: happy
Cheers
Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 8 Guinness181345t


wub

Cheers Cheers Cheers

Силни
Силни
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 19.02.2011
Broj poruka : 376

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 8 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od kobra Pet 20 Apr 2012, 10:56

[quote="perikle"]Pa pretpostavljam da će u Kragujevcu da najviše reči bude o Zagoru kao i prošle godine pa sam ga zato uporedio sa Ozijem koga takođe poštujem ali ipak manje od duha sa sekirom! wink




Ako i ove godine Kragujevac bude u znaku Zagora ne dolazim! Dosta tog manijaka sa sekirom! Što je mnogo, mnogo je!
kobra
kobra
Special guest star
Special guest star

Datum upisa : 25.02.2011
Broj poruka : 339

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 8 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Bruce Springsteen Pet 20 Apr 2012, 11:06

[quote="kobra"]
perikle ::Pa pretpostavljam da će u Kragujevcu da najviše reči bude o Zagoru kao i prošle godine pa sam ga zato uporedio sa Ozijem koga takođe poštujem ali ipak manje od duha sa sekirom! wink




Ako i ove godine Kragujevac bude u znaku Zagora ne dolazim! Dosta tog manijaka sa sekirom! Što je mnogo, mnogo je!

Kako shocked Pa gde ima većeg manijaka od onog Dilana _cry wink
Bruce Springsteen
Bruce Springsteen
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 11.01.2011
Broj poruka : 250

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 8 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od kobra Pet 20 Apr 2012, 11:17

U pravu su ali Dilan nije bio prošle godina glavni lik u Kragujevcu! Zagor jeste! čak mu se i rođendan slavio!
Uzgred, nisam ni za Dilana, ni Mr Noa, ni Dampira ni za jednog Bonelijevog junaka! Sada će me Bonelijevci mrzeti zbog ovog što ću reći ali neka me mrze: "Dosta Grand Parade na srpskoj strip sceni"!
kobra
kobra
Special guest star
Special guest star

Datum upisa : 25.02.2011
Broj poruka : 339

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 8 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Bruce Springsteen Pet 20 Apr 2012, 22:17

kobra ::U pravu su ali Dilan nije bio prošle godina glavni lik u Kragujevcu! Zagor jeste! čak mu se i rođendan slavio!
Uzgred, nisam ni za Dilana, ni Mr Noa, ni Dampira ni za jednog Bonelijevog junaka! Sada će me Bonelijevci mrzeti zbog ovog što ću reći ali neka me mrze: "Dosta Grand Parade na srpskoj strip sceni"!

Evo ja te ne mrzim happy Inače grand parada je harala devedesetih, a tada nije bilo (izuzev onih priatskih pokušaja) Blonelli stripova u Srbiji wink Lično bi voleo da dođe neko iz Natanovog staffa, kad je već krenuo Srbski Natan yes
Bruce Springsteen
Bruce Springsteen
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 11.01.2011
Broj poruka : 250

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 8 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Ultras Sub 21 Apr 2012, 11:57

Ma Toza se zeza happy
Zna on da ovoliko domaćih autora na jednom mestu i ovaj broj promocija domaćih izdanja imaju samo Angulem i San Dijego. happy

S tim u vezi evo premijerno najave albuma Iv Rokatanski autora Dragana Lazarevića i Lazara Odanovića koji će biti promovisan na konferenciji.
Urađen je totalno u maniru BD škole. Iv Rokatanski je taksista, slovenskog porekla koji živi u Parizu

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 8 66epn5
Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 8 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od manhunter Ned 22 Apr 2012, 04:24

kobra ::U pravu su ali Dilan nije bio prošle godina glavni lik u Kragujevcu! Zagor jeste! čak mu se i rođendan slavio!
Uzgred, nisam ni za Dilana, ni Mr Noa, ni Dampira ni za jednog Bonelijevog junaka! Sada će me Bonelijevci mrzeti zbog ovog što ću reći ali neka me mrze: "Dosta Grand Parade na srpskoj strip sceni"!

I ja mrzim Grand, kad smo već kod toga... tongue

Ali: mi smo jedan mali festival, kome će ove godine biti tek drugi rođendan, ako ne računamo onu godinu nultu. Mi smo takoreći još uvek na samom početku!
S obzirom da čitav festival i organizacija istog leže na suvom entuzijazmu i dobroj volji, a manje na finansijama Fur , trudimo se da iz godine u godinu budemo sve bolji i da ne izneverimo ljubitelje stripa, kao i da pokrijemo većinu ukusa koji su kod nas najrasprostranjeniji.
Izgleda da smo prošle godine bili mnogo dobri kad se od nas ove godine očekuje nešto što mnogo stariji i renomiraniji festivale ne nude. tongue approve
Meni lično to godi, pošto je to dokaz da smo na pravom putu. Ja bih najviše voleo da dovedem Van Hammea i Rosinskog, pa onda Ennisa, Bilala, Serpierija, Alana Moorea i druge...Ove godine niko od njih neće doći, to je sigurno, ali sledeće... wicked
A opet, ne bih nikako izbacio ni Bonelli autore, ima i tu više nego veliki broj kvalitetnih crtača i scenarista, ljudi ih vole, tako da je neka mešavina stilova najbolje moguće rešenje.

Kako god, mislim da će i ove godine biti više nego zadovoljavajuće što se tiče gostiju kao i propratnih dešavanja,a svaka kritika je dobrodošla. Samo tako možemo da postanemo još bolji.
manhunter
manhunter
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 20.12.2010
Broj poruka : 1318

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 8 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od crow Ned 22 Apr 2012, 05:24

Ja glasam za Rosinskog dogodine happy
crow
crow
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 05.11.2011
Broj poruka : 959

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 8 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od manhunter Pon 30 Apr 2012, 20:41

Uskoro...

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 8 11gucqv
manhunter
manhunter
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 20.12.2010
Broj poruka : 1318

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 8 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Snake Plissken Pon 30 Apr 2012, 22:38

Je l' to Ultras insistira na Spajdiju? happy
Snake Plissken
Snake Plissken
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 06.06.2011
Broj poruka : 619

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 8 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od manhunter Pon 30 Apr 2012, 23:55

Ma da. Kaže: "Ako ne može Zagor, onda mora Spajdi!"
A ja moram da slušam šefa... whistling
manhunter
manhunter
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 20.12.2010
Broj poruka : 1318

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 8 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Snake Plissken Uto 01 Maj 2012, 03:11

Jos samo da ubaci i Cigane u pricu i gotovo. happy
Snake Plissken
Snake Plissken
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 06.06.2011
Broj poruka : 619

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 8 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Alex Sre 02 Maj 2012, 10:16

Ko objavljuje Rokatanskog? On je bio u planu Dečijim Novinama još za stari Biser strip.
Alex
Alex
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 18.01.2011
Broj poruka : 73

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 8 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Ultras Sre 02 Maj 2012, 10:31

crow ::Ja glasam za Rosinskog dogodine happy
Može happy
Snake Plissken ::Je l' to Ultras insistira na Spajdiju? happy
Hehehe da ne veruješ ali ne. grin
Nego, kod nas ima i pritajenih fanova twisted evil
Snake Plissken ::Jos samo da ubaci i Cigane u pricu i gotovo. happy
K'o Kusta laugh laugh laugh
Bez šale, Kusta voli strip - možda ga vrbujemo za neko naredno okupljanje _specool
Alex ::Ko objavljuje Rokatanskog? On je bio u planu Dečijim Novinama još za stari Biser strip.
Izdavač za sada ne želi da se oglašava.
Do kraja godine u planu im je da objave još jedan album domaćih autora.

Ono što je sigurno - nije vronski/informacija u pitanju. happy

Rokatanskog sam čitao u Oskaru (mislim da je broj 1). Da li je izlazio još negde?

Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 8 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Kumori Myu-Jishan Sub 12 Maj 2012, 09:45

crow :: happy
Cheers
Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 8 Guinness181345t


Udaj se za mene.

Odmah, sada.

:P

Inache, ne znam da li cu biti u KGu kad se sve bude odvijalo [mozda 29-og, not sure], ali potrudicu se.
Kumori Myu-Jishan
Kumori Myu-Jishan
Novajlija
Novajlija

Datum upisa : 20.02.2011
Broj poruka : 38

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 8 Empty Zagrevanje

Počalji od Ultras Ned 20 Maj 2012, 02:22

Idemo lagano sa najavama stripskog ludila koje nas očekuje u Kragujevcu za nekih 40 dana sunny
MOLBA: ne prenosite ništa na druge forume jer ćemo večeras posle 20.00 (kada se zatvore biračka mesta naughty ) otvoriti odgovarajuće topike na svim mogućim sajtovima.
Hvala na razumevanju.

Prvi plakat već možete videti. Rad našeg starog poznanika Marka Somborca.

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 8 345h446

Evo nekih informacija za početak, a inače: ovaj topik će biti mesto gde ćete moći da dobijete odgovore na sva pitanja koja vas interesuju u vezi konferencije.


Četvrtak 28. jun 2012.
Mesto: Dom omladine, Kragujevac
Vreme: 19.00
Otvaranje izložbe fotografija Miloša Ignjatovića
50 najuspešnijih fotki sa prošle konferencije

Petak 29. jun 2012.
Mesto: SKC, Kragujevac
Vreme:
16.00 - 19.00 "Strip radionica za mlade autore" predavač Vlada Vesović
19.00 Promocija programa konferencije i predstavljanje gostiju


Dešavanja u subotu i nedelju su na prostoru Doma omladine.


Lista gostiju još nije potpuna ali udovoljićemo znatiželji mnogih i otkriti neke (po abecednom redu):
Domaće snage: Čolak Mirko, Đukić M. Bojan, Gajić Aleksa, Janjetov Zoran, Kerac Bane, Marić Miroslav, Obradović Svetozar, Pahek Željko, Perović Darko, Savić Dragan, Somborac Marko, Stefanović Zoran, Stojanović Marko, Tadić Vladimir, Tovladijac Rade, Vesović Vlada.
Gosti iz regiona: Dimitrovski Mihajlo, Šunjić Marko.
Gosti iz inostranstva: Barbato Paola, Celoni Fabio, Meda Mikaele.

Izdavačke kuće (po abecednom redu):
Alan Ford, Arkona, Beli Put, Čarobna knjiga, Darkwood, Fibra, Komiko, Lavirint, Marketprint, Phoenix Press, System Comics, Veseli četvrtak.


coffe


Organizatori:

Udruženje ljubitelja devete umetnosti Svet stripa i NGO MilenniuM

Festival je pod pokroviteljstvom Ministarstva kulture Republike Srbije.

Ulaz na sve događaje u okviru konferencije je slobodan.


thanx
Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 8 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od crow Ned 20 Maj 2012, 02:38

jao, kiša oko Kragujevca Thumbup nice touch
crow
crow
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 05.11.2011
Broj poruka : 959

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 8 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Jasko Ned 20 Maj 2012, 03:35

Ne lazi da je Somborac gost! happy

SpekAtakAl! rakijaa

Svasta nesto ce bude coffe
Jasko
Jasko
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 28.02.2011
Broj poruka : 283

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 8 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 23 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 23  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu