forum.svetstripa.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

+44
Kapetan Moca
Kit Carson
neomedjeni
logossun
Colt
Zlix
lixon
Dzontra
TE-NEJ
Desuparez Aporez
Osim
tenay
RIOT
Batta
themico
Kumori Myu-Jishan
kobra
Alex
Mr Smith
dessa
marinac
anto
Rick
perikle
BornToRun
voja
Jasko
crow
wele
Силни
Snake Plissken
Grujah
Makarije
Sneaksie Thiefsie
Imrahil
Bruce Springsteen
Elesar
Morrison
Lord Vader89
manhunter
VLADA 96
cronos six
Woolf
Ultras
48 posters

Strana 9 od 23 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 23  Sledeći

Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 9 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Lord Vader89 Ned 20 Maj 2012, 03:39

Ludnica ove godine ima da bidne approve
Najbolje bi bilo kad bi bilo nekih gostiju sa severa, ne znam da li je Ultras planirao takve bahanalije tongue
Lord Vader89
Lord Vader89
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 25.12.2010
Broj poruka : 2589

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 9 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od manhunter Ned 20 Maj 2012, 03:44

Jasko ::Ne lazi da je Somborac gost! happy

SpekAtakAl! rakijaa


yes yes yes yes
Nema na cemu i drugi put. tongue
manhunter
manhunter
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 20.12.2010
Broj poruka : 1318

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 9 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od manhunter Ned 20 Maj 2012, 03:46

Lord Vader89 ::
Najbolje bi bilo kad bi bilo nekih gostiju sa severa, ne znam da li je Ultras planirao takve bahanalije tongue

Ako pod "gosti sa severa" mislis na navijace Zvezde, misliim da ce se Ultras teska srca sloziti. Mada ne znam koliko je raspolozen za bahanalije sa njima?

Ili mislis na neke Svedjanke mozda? clown
manhunter
manhunter
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 20.12.2010
Broj poruka : 1318

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 9 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Lord Vader89 Ned 20 Maj 2012, 03:49

manhunter ::
Lord Vader89 ::Najbolje bi bilo kad bi bilo nekih gostiju sa severa, ne znam da li je Ultras planirao takve bahanalije tongue

Ako pod "gosti sa severa" mislis na navijace Zvezde, misliim da ce se Ultras teska srca sloziti. Mada ne znam koliko je raspolozen za bahanalije sa njima?

Ili mislis na neke Svedjanke mozda? clown

domaci izdajnici, strani placenici tongue

ako vec oces relativne pojmove - i svajcarska je severno od italije, o africi tek da ne govorim tongue tongue tongue tongue
Lord Vader89
Lord Vader89
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 25.12.2010
Broj poruka : 2589

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 9 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od manhunter Ned 20 Maj 2012, 04:10

Lord Vader89 ::

domaci izdajnici, strani placenici tongue

ako vec oces relativne pojmove - i svajcarska je severno od italije, o africi tek da ne govorim tongue tongue tongue tongue

Ja mislim ipak da Ultras preferira Svedjanke. grin tongue
manhunter
manhunter
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 20.12.2010
Broj poruka : 1318

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 9 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Lord Vader89 Ned 20 Maj 2012, 04:48

i ja preferiram, al ko mene pita grin
Lord Vader89
Lord Vader89
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 25.12.2010
Broj poruka : 2589

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 9 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od themico Ned 20 Maj 2012, 08:18

Vidimo se :)
themico
themico
Special guest star
Special guest star

Datum upisa : 26.01.2011
Broj poruka : 10

http://www.themicos.blogspot.com

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 9 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Batta Ned 20 Maj 2012, 08:28

Pozdrav drugari! happy
Batta
Batta
Novajlija
Novajlija

Datum upisa : 20.05.2012
Broj poruka : 24

http://corbaatilaart.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 9 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Ultras Ned 20 Maj 2012, 10:46

themico ::Vidimo se :)
yes

Batta :: Pozdrav drugari! happy
Pozdrav! Dobrodošao! smile

Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 9 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Imrahil Ned 20 Maj 2012, 12:36

potrudiću se da dođem :)
Imrahil
Imrahil
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 02.03.2011
Broj poruka : 312

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 9 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od RIOT Ned 20 Maj 2012, 13:26

Prosle godine jesam ali ove planiram da ne propustim...
RIOT
RIOT
Početnik
Početnik

Datum upisa : 24.01.2012
Broj poruka : 7

http://subicstevan.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 9 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od tenay Pon 21 Maj 2012, 00:21

Fantastično! clapping Voleo bih da dodjem, samo kada bih mogao da se dogovorim sa nekim ko je iz Ns-a i okoline da idemo zajedno, ili neki organizovan prevoz itd? smile ..I jos se nadam da mi se prijemni ne poklopi isti dan kada i ovo Isuse
tenay
tenay
Novajlija
Novajlija

Datum upisa : 11.09.2011
Broj poruka : 15

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 9 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Osim Uto 22 Maj 2012, 07:59

Novosađani tradicionalno dolaze brojni, tako da gledaj da se nekako organizuješ i pojačaš redove!

tenay ::Fantastično! clapping Voleo bih da dodjem, samo kada bih mogao da se dogovorim sa nekim ko je iz Ns-a i okoline da idemo zajedno, ili neki organizovan prevoz itd? smile ..I jos se nadam da mi se prijemni ne poklopi isti dan kada i ovo Isuse

Osim
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 07.04.2011
Broj poruka : 132

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 9 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Ultras Sre 30 Maj 2012, 10:50

Imrahil ::potrudiću se da dođem :)
RIOT ::Prosle godine jesam ali ove planiram da ne propustim...
tenay ::Fantastično! clapping Voleo bih da dodjem...
Osim ::Novosađani tradicionalno dolaze brojni, tako da gledaj da se nekako organizuješ i pojačaš redove!
Sve vas očekujemo happy

OBAVEŠTENJE za slušaoce Radija 202:
- od sledeće nedelje (pa sve do početka konferencije) imaćemo po dva uključenja nedeljno u jutarnji program (negde oko 8.30) gde ćemo najavljivati sve važne stvari vezane za "Kragujevac, godine druge" _specool

Prvi termin je utorak 5. jun u 8.30
Slušamo se na talasima popularne Dvestadvojke DJ

Vesti sa prve linije:
uveliko su u toku radovi na muralima u letnjoj bašti Doma omladine _specool

Grupa "Zid" i NGO Millenium u akciji

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 9 318136_423364427693866_1984354142_n

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 9 318136_423364431027199_100000609360672_1371330_1963734886_n

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 9 413566_423728794324096_100000609360672_1372115_1193085130_o
Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 9 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Lord Vader89 Sre 30 Maj 2012, 10:59

pa sta je bre ovo, crni nebojso?! _cry
Lord Vader89
Lord Vader89
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 25.12.2010
Broj poruka : 2589

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 9 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Ultras Sre 30 Maj 2012, 11:01

Lord Vader89 ::pa sta je bre ovo, crni nebojso?! _cry
Eto.
A ti visi tamo po Skandinaviji umesto da pomažeš devojkama men_ani
Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 9 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Lord Vader89 Sre 30 Maj 2012, 11:02

kazu, danas devojke nece ni u bioskop ako nemas diplomu, pa hitrim koracima preduzimam mere _cry
Lord Vader89
Lord Vader89
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 25.12.2010
Broj poruka : 2589

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 9 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od crow Sre 30 Maj 2012, 18:17

Jao pa ja znam dve sa treće slike happy Daca i Tijana Thumbup jel treba neko nabacivanje da se sredi lol
crow
crow
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 05.11.2011
Broj poruka : 959

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 9 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Desuparez Aporez Sre 30 Maj 2012, 21:46

Šta drugo reći povodom cele ove manifestacije osim-Zaista Sjajno!!! Thumbup
Desuparez Aporez
Desuparez Aporez
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 04.01.2012
Broj poruka : 273

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 9 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od tenay Sre 30 Maj 2012, 22:48

Aaaaa ja necu moci da dodjem _cry _cry Poklapa mi se sa prijemnim na akademiji _cry
tenay
tenay
Novajlija
Novajlija

Datum upisa : 11.09.2011
Broj poruka : 15

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 9 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Lord Vader89 Sre 30 Maj 2012, 22:49

u tom slucaju, u obavezi si da polozis! approve
Lord Vader89
Lord Vader89
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 25.12.2010
Broj poruka : 2589

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 9 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Osim Sre 30 Maj 2012, 23:07

Ma, kad im kažeš gde i zašto ideš, pustiće te i primiti na Akademiju i bez prijemnog happy

tenay ::Aaaaa ja necu moci da dodjem _cry _cry Poklapa mi se sa prijemnim na akademiji _cry

Osim
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 07.04.2011
Broj poruka : 132

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 9 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Morrison Čet 31 Maj 2012, 07:04

crow ::Jao pa ja znam dve sa treće slike happy Daca i Tijana Thumbup jel treba neko nabacivanje da se sredi lol

Jes pa da me nateraju da malam zidove...neka hvala. laugh
Adrvajz, odlicno je sto se neko setio da sredi one propale zidine...jos da je neki strip-junak tu... coffe
Morrison
Morrison
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 24.12.2010
Broj poruka : 1710

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 9 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od TE-NEJ Sub 02 Jun 2012, 09:16

Posle duže i ničim izazavane pauze od godinu dana ne javljanja, vreme je da se ponovo aktiviram. Pozdravljam sve učesnike Međunarodne konferencije "Kragujevac, godine prve" od prošle i pozivam Vas da se ponovo vidimo od 29. juna do 01. jula u Kragujevcu. Naravno, voleo bih da dođu i novi strip-prijatelji. Na ovogodišnjem okupljanju - Međunarodnoj konferenciji "Kragujevac, godine druge", nudimo dobar provod, atraktivan program, nove stripove, najbolje autore, hladno pivo i dobro zezanje. U vezi glavnog dela, mogu samo reći - prošle godine mi je nick bio "Te Nej", a ove godine je: Vlada "Dylan" Paunović. Dobrodošli na "Kragujevac, godine druge"!
TE-NEJ
TE-NEJ
Početnik
Početnik

Datum upisa : 27.06.2011
Broj poruka : 2

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 9 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od tenay Uto 05 Jun 2012, 09:12

u tom slucaju, u obavezi si da polozis!

Lord Vader89

Potrudicu se happy


Ma, kad im kažeš gde i zašto ideš, pustiće te i primiti na Akademiju i bez prijemnog

Osim

Xaxaxax dzamp

@ TE-NEJ

Haug imenjace happy
tenay
tenay
Novajlija
Novajlija

Datum upisa : 11.09.2011
Broj poruka : 15

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 9 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 23 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 23  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu