forum.svetstripa.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

+44
Kapetan Moca
Kit Carson
neomedjeni
logossun
Colt
Zlix
lixon
Dzontra
TE-NEJ
Desuparez Aporez
Osim
tenay
RIOT
Batta
themico
Kumori Myu-Jishan
kobra
Alex
Mr Smith
dessa
marinac
anto
Rick
perikle
BornToRun
voja
Jasko
crow
wele
Силни
Snake Plissken
Grujah
Makarije
Sneaksie Thiefsie
Imrahil
Bruce Springsteen
Elesar
Morrison
Lord Vader89
manhunter
VLADA 96
cronos six
Woolf
Ultras
48 posters

Strana 15 od 23 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 23  Sledeći

Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 15 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Elesar Pet 15 Jun 2012, 05:18

dessa ::
Baš tako. Osim ovog, dama i emancipacija. Te dve ne idu zajedno.

Lepsi izraz za zene, sto smeta? Ili delis i zene medju njima? smile
Elesar
Elesar
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 14.01.2011
Broj poruka : 475

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 15 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od dessa Pet 15 Jun 2012, 05:22

Jeste lepši, ali dame nisu i ne mogu da budu emancipovane, bar tako kaže jedna teorija. Il' si dama il' si jednaka. happy
dessa
dessa
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 23.01.2011
Broj poruka : 243

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 15 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Elesar Pet 15 Jun 2012, 05:25

Mogu ja da ti izredjam gomilu teorija... ne drze ni pola lastisa na pantalonama. wink
Elesar
Elesar
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 14.01.2011
Broj poruka : 475

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 15 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od dessa Pet 15 Jun 2012, 05:27

Ne slažem se. wink
dessa
dessa
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 23.01.2011
Broj poruka : 243

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 15 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od lixon Sub 16 Jun 2012, 06:51

lixon ::Organizatori,ima li u subotu pola sata pauze da izvrsim i ja jedno predavanje na temu "Uticaj SBE na strip scenu u Srbiji"? Cheers
Moze! Taman Colt moze da prevodi Paoli, Fabiju i Mikeleu tvoje izlaganje happy
[/quote]


hahaha
Bice im zanimljivo! laugh

lixon
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 05.06.2011
Broj poruka : 115

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 15 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od BornToRun Ned 17 Jun 2012, 11:09

anto ::Hmmmm.
Da li su homoseksualci (mislim na furundžije konkretno) oslobođeni članarine?

žao mi je anto, moraš da platiš članarinu

BornToRun
Novajlija
Novajlija

Datum upisa : 04.02.2011
Broj poruka : 30

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 15 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Alex Pon 18 Jun 2012, 06:21

Na žalost, isprečila mi se neodložna obaveza 30. juna!

A baš jedna ekipa iz Trstenika dolazi taj dan na festival i trebalo je da idem sa njima. crying or very sad

Pokušaću u petak ili nedelju.
Alex
Alex
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 18.01.2011
Broj poruka : 73

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 15 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Alex Pon 18 Jun 2012, 06:23

Znači još se ne zna tačan raspored tj program dešavanja, po danima?
Alex
Alex
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 18.01.2011
Broj poruka : 73

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 15 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Ultras Pon 18 Jun 2012, 07:22

Alex ::Znači još se ne zna tačan raspored tj program dešavanja, po danima?

Link
Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 15 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Alex Pon 18 Jun 2012, 07:44

Hm, petak nema loš program, ali nema berze stripa! Znači li to da se taj dan neće moći kupiti aktuelna izdanja?
Alex
Alex
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 18.01.2011
Broj poruka : 73

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 15 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Elesar Pon 18 Jun 2012, 08:45

Uf, ovo sa Barbatovom i ekipom pomereno jos za pola sata... A poslednji bus u pola 10... Izem ti Smrdiju zemlju, kao da sve staje posle 8 uvece... Isuse _cry Fur ranting ranting
Elesar
Elesar
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 14.01.2011
Broj poruka : 475

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 15 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Morrison Pon 18 Jun 2012, 09:26

23.00 kosmetprevoz
02.30 ozlem turs
02.50 italian - petrol
04.15 AS kg
04.15 euro suntic
04.20 simon voyages
05.00 lasta
thanx
Morrison
Morrison
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 24.12.2010
Broj poruka : 1710

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 15 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Ultras Pon 18 Jun 2012, 11:08

Alex ::Hm, petak nema loš program, ali nema berze stripa! Znači li to da se taj dan neće moći kupiti aktuelna izdanja?
Moja greška, ima berze i u petak.
Evo rasporeda berze po danima:
Petak : počinje u 19.00 i traje do programskog kraja večeri (negde oko 22.00)
Subota : počinje u 10.00 i traje do programskog kraja večeri (negde oko 22.00)
Nedelja : počinje u 10.00 i traje do pogramskog kraja konferencije (negde oko 15.00)


Elesar ::Uf, ovo sa Barbatovom i ekipom pomereno jos za pola sata... A poslednji bus u pola 10... Izem ti Smrdiju zemlju, kao da sve staje posle 8 uvece... Isuse _cry Fur ranting ranting
Marčelo ima koncert na Adi koji počinje u 16.00. Rekao mi je da će tu biti zauzet bar do 18.00 pa da će tada krenuti za KG.
Da ne bi opteretili čoveka da juri i iz kola dođe na binu malo smo pomerili program.
Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 15 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Elesar Pon 18 Jun 2012, 12:00

Morrison ::23.00 kosmetprevoz
02.30 ozlem turs
02.50 italian - petrol
04.15 AS kg
04.15 euro suntic
04.20 simon voyages
05.00 lasta
thanx

Okle' sad ovi? Prosle godine ih nije bilo...
Elesar
Elesar
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 14.01.2011
Broj poruka : 475

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 15 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Morrison Čet 21 Jun 2012, 05:53

OK, red bi bio da se pregrupisemo smile
Lista do ovog trenutka potvrdjenih forumasa (ne racunajuci ucesnike programa i domoroce wink )

Dessa
Kovica
Imrahil
Lixon
Silni
Kumori Myu-Jishan
Elesar
Grujah
Rick
Born to run
Anto
Bruce Springsteen
Cronos six
AlexTS
Crow
Mr Smith
Julia
Neomedjeni
Dzoni
Skviki
Rejs
Miros
Combatrock


Ko je jos voljan-nek se prijavi, pa cemo ga staviti na listu za odstrel gostiju. men_ani


Poslednji put izmenio Morrison dana Ned 24 Jun 2012, 07:20, izmenio ukupno 4 puta
Morrison
Morrison
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 24.12.2010
Broj poruka : 1710

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 15 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od crow Čet 21 Jun 2012, 07:18

Super _specool jedva čekam drunken
crow
crow
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 05.11.2011
Broj poruka : 959

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 15 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od lixon Čet 21 Jun 2012, 07:35

99% ostajem na nacenju u subotu.
Eto,ja ozenjen ostajem u KG-u,a neki tamo bez obaveza... geek

lixon
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 05.06.2011
Broj poruka : 115

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 15 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od crow Čet 21 Jun 2012, 08:12

da ti žena malo dane dušom laughing
crow
crow
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 05.11.2011
Broj poruka : 959

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 15 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Elesar Čet 21 Jun 2012, 08:18

Kladim se da si zenu poslao kod mame joj i da si ispeglao pricu da si na sluzbenom putu. :P
"Oni bez obaveza" ipak ne mogu tako da lade ... vec nesto i rade. wink
Elesar
Elesar
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 14.01.2011
Broj poruka : 475

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 15 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od dessa Čet 21 Jun 2012, 10:58

Nedeljom?
dessa
dessa
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 23.01.2011
Broj poruka : 243

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 15 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Lord Vader89 Čet 21 Jun 2012, 11:38

tongue
Lord Vader89
Lord Vader89
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 25.12.2010
Broj poruka : 2589

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 15 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Ultras Čet 21 Jun 2012, 12:37

Program za petak je utvrđen i šanse su 90% da se neće menjati yes
Subota...
Noviteti oko tribine o 25 godina Dilana.
Imao sam želju da se na tribini nađu još Djole, Rogan i Julijana. Djole neće moći da dođe uopšte na konferenciju a Rogan i Julijana nisu sigurni pa ih iz tog razloga nisam naveo u programu (ako dođu - učestvovaće u tribini)
Danas mi je Marčelo javio da, na žalost, koncert na Adi koji je bio planiran u 16.00 (i zbog čega smo pomerili tribinu za pola sata) odložen za večernje sate (a on mora biti prisutan) tako da u subotu neće moći da dođe....
Pošto znam koliko smo se ja i Marko radovali toj tribini, napravio sam izmenu programa u nedelju pa će Paola biti na predstavljanju Veselog četvrtka. Ovo uzmite još sa rezervom jer se još nisam konsultovao sa Mladenom, glodurom Veselog četvrtka wink

Inače, Marčelo je napisao takav tekst o Dilanu za Kišu 5 da je prosto gre'ota da ne bude u Kragujevcu i kroz priču sa Paolom dođe do nove inspiracije za nastavak teksta (a možda i intervju sa Paolom) za Kišu 6. yes


Još nešto...
Paola će u petak govoriti o svojim knjigama:

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 15 Bilico Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 15 Maninude Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 15 Filorosso

Još, još...
Umesto sporta, ove godine smo obezbedili turistički obilazak Kragujevca.
Veliku zahvalnost za to dugujemo Turističkoj organizaciji Kragujevca approve

Još, još, još...
SKC neće biti poprište otvaranja konferencije (kako smo se dogovorili sa njima još pre nekoliko meseci) jer im se desilo pomeranje nekih aktivnosti na šta nisu mogli da utiču a mi nismo hteli da prihvatimo alternativno rešenje Kutiju šibica (kragujevčani znaju za taj prostor) zbog nemogućnosti da događaju prisustvuje više od 30 ljudi.
Kako će samo nas iz organizacije i učesnika programa biti više od 30 - nismo hteli da rizikujemo.
Dobra stvar je što smo imali sreće da Dom omladine nema aktivnosti u petak - pa smo se tu smestili approve
Zadržali samo odlične odnose sa SKC-om pa se nadam da ćemo uspešnu saradnju iz 2011. nastaviti u 2013. godini.

Znači, svi događaji su na adresi DOM OMLADINE, Branka Radičevića 1, Kragujevac

I još...
Pored naših pokrovitelja Ministrastva kulture, informisanja i informacionog društva Republike Srbije; Asocijacije NKSS; SCP; Fondacije za otvoreno društvo zahvalio bih se (i u ime Vlade iz Millenniuma) Radiju 202 koji nam već dve nedelje najavljuje konferenciju, Turističkoj organizaciji Kragujevac, restoranu Prestonica, domu učenika Artem, Duletu iz Magme, pivnici Alektus...

Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 15 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Elesar Čet 21 Jun 2012, 18:45

dessa ::Nedeljom?

Da, naravno. Ne postoje samo sluzbeni poslovi. wink
Ah, kome ja pricam, dokonoj studentariji...
Elesar
Elesar
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 14.01.2011
Broj poruka : 475

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 15 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Elesar Čet 21 Jun 2012, 18:48

@Ultras
E pa sad mozete da vratite tribinu pola sata ranije ili mozda i citav sat, pa da i mi koji se vracamo kasno busom mozemo malo posle da njusnemo od onog druzenja u kafani! tongue approve
Elesar
Elesar
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 14.01.2011
Broj poruka : 475

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 15 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Силни Čet 21 Jun 2012, 18:50

Ultras ::Program za petak je utvrđen i šanse su 90% da se neće menjati yes
Subota...
Noviteti oko tribine o 25 godina Dilana.
Imao sam želju da se na tribini nađu još Djole, Rogan i Julijana. Djole neće moći da dođe uopšte na konferenciju a Rogan i Julijana nisu sigurni pa ih iz tog razloga nisam naveo u programu (ako dođu - učestvovaće u tribini)
Danas mi je Marčelo javio da, na žalost, koncert na Adi koji je bio planiran u 16.00 (i zbog čega smo pomerili tribinu za pola sata) odložen za večernje sate (a on mora biti prisutan) tako da u subotu neće moći da dođe....
Pošto znam koliko smo se ja i Marko radovali toj tribini, napravio sam izmenu programa u nedelju pa će Paola biti na predstavljanju Veselog četvrtka. Ovo uzmite još sa rezervom jer se još nisam konsultovao sa Mladenom, glodurom Veselog četvrtka wink

Inače, Marčelo je napisao takav tekst o Dilanu za Kišu 5 da je prosto gre'ota da ne bude u Kragujevcu i kroz priču sa Paolom dođe do nove inspiracije za nastavak teksta (a možda i intervju sa Paolom) za Kišu 6. yes


Još nešto...
Paola će u petak govoriti o svojim knjigama:

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 15 Bilico Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 15 Maninude Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 15 Filorosso

Još, još...
Umesto sporta, ove godine smo obezbedili turistički obilazak Kragujevca.
Veliku zahvalnost za to dugujemo Turističkoj organizaciji Kragujevca approve

Još, još, još...
SKC neće biti poprište otvaranja konferencije (kako smo se dogovorili sa njima još pre nekoliko meseci) jer im se desilo pomeranje nekih aktivnosti na šta nisu mogli da utiču a mi nismo hteli da prihvatimo alternativno rešenje Kutiju šibica (kragujevčani znaju za taj prostor) zbog nemogućnosti da događaju prisustvuje više od 30 ljudi.
Kako će samo nas iz organizacije i učesnika programa biti više od 30 - nismo hteli da rizikujemo.
Dobra stvar je što smo imali sreće da Dom omladine nema aktivnosti u petak - pa smo se tu smestili approve
Zadržali samo odlične odnose sa SKC-om pa se nadam da ćemo uspešnu saradnju iz 2011. nastaviti u 2013. godini.

Znači, svi događaji su na adresi DOM OMLADINE, Branka Radičevića 1, Kragujevac

I još...
Pored naših pokrovitelja Ministrastva kulture, informisanja i informacionog društva Republike Srbije; Asocijacije NKSS; SCP; Fondacije za otvoreno društvo zahvalio bih se (i u ime Vlade iz Millenniuma) Radiju 202 koji nam već dve nedelje najavljuje konferenciju, Turističkoj organizaciji Kragujevac, restoranu Prestonica, domu učenika Artem, Duletu iz Magme, pivnici Alektus...


Шта рећи сем још једном браво... Туристички обилазак права ствар. Отворени аутобус? yes
Силни
Силни
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 19.02.2011
Broj poruka : 376

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 15 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 23 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 23  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu