forum.svetstripa.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

+44
Kapetan Moca
Kit Carson
neomedjeni
logossun
Colt
Zlix
lixon
Dzontra
TE-NEJ
Desuparez Aporez
Osim
tenay
RIOT
Batta
themico
Kumori Myu-Jishan
kobra
Alex
Mr Smith
dessa
marinac
anto
Rick
perikle
BornToRun
voja
Jasko
crow
wele
Силни
Snake Plissken
Grujah
Makarije
Sneaksie Thiefsie
Imrahil
Bruce Springsteen
Elesar
Morrison
Lord Vader89
manhunter
VLADA 96
cronos six
Woolf
Ultras
48 posters

Strana 16 od 23 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 19 ... 23  Sledeći

Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 16 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od lixon Čet 21 Jun 2012, 20:08

crow ::da ti žena malo dane dušom laughing
Tako nekako. grin

lixon
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 05.06.2011
Broj poruka : 115

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 16 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od lixon Čet 21 Jun 2012, 20:10

Elesar ::Kladim se da si zenu poslao kod mame joj i da si ispeglao pricu da si na sluzbenom putu. :P
"Oni bez obaveza" ipak ne mogu tako da lade ... vec nesto i rade. wink


hahaha
Naravno da ne.Zna ona koliki znacaj stripovi imaju u mom zivotu! rakijaa

lixon
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 05.06.2011
Broj poruka : 115

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 16 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od dessa Čet 21 Jun 2012, 21:23

Elesar ::
dessa ::Nedeljom?

Da, naravno. Ne postoje samo sluzbeni poslovi. wink
Ah, kome ja pricam, dokonoj studentariji...

freechicken
dessa
dessa
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 23.01.2011
Broj poruka : 243

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 16 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Lord Vader89 Čet 21 Jun 2012, 22:38

Elesar ::Ah, kome ja pricam, dokonoj studentariji...

lol hail
Lord Vader89
Lord Vader89
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 25.12.2010
Broj poruka : 2589

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 16 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od cronos six Pet 22 Jun 2012, 08:25

jedva cekam da upoznam barbatovu. tongue
oce biti torte? basketball Arrow
cronos six
cronos six
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 11.01.2011
Broj poruka : 225

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 16 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od crow Pet 22 Jun 2012, 09:12

ček, koga sve vodite ko cirkus kroz grad ( mislim na turistički obilazak ) tongue sve koje zateknete Question
crow
crow
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 05.11.2011
Broj poruka : 959

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 16 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Ultras Pet 22 Jun 2012, 23:46

Elesar ::@Ultras
E pa sad mozete da vratite tribinu pola sata ranije ili mozda i citav sat, pa da i mi koji se vracamo kasno busom mozemo malo posle da njusnemo od onog druzenja u kafani! tongue approve
Brate, ne vredi. Sada ne može. No
Silni ::Шта рећи сем још једном браво... Туристички обилазак права ствар. Отворени аутобус? yes
Nije otvoren ali cenim da će biti super jer je obezbeđen profesionalni turistički vodič.
Polazak u subotu u 12.00 u centru; Kod Krsta; Trebaće nam nekih 10 minuta pešice od Doma omladine...
Od programa sam zapamtio obilazak dva muzeja (u jednom je izložba srednjovekovnog oružja) i panoramsko razgledanje grada.
cronos six ::jedva cekam da upoznam barbatovu. tongue
oce biti torte? basketball Arrow
Kažu da je Barbatova slatkiš tako da tortu nismo planirali. happy

crow ::ček, koga sve vodite ko cirkus kroz grad ( mislim na turistički obilazak ) tongue sve koje zateknete Question
Ne baš sve, jedan je autobus happy
Ali mislim da će svi koji žele da vide Kragujevac moći da se spakuju. Besplatna je tura yes

.............

Kada smo pričali o fotografisanju na stripovi.com pozvao sam sve da ponesu fotoaparat i da škljocaju do besvesti.
Šaljite slike koje napravite na konferenciji u punoj rezoluciji na mejl svetstripa@gmail.com.
Objavićemo ih na sajtu uz potpis vašeg imena.
Recimo kao ovu Džonijevu:

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 16 2ep1p4k

I Paola nosi aparat happy
Zajednička slika Mede i Paole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 16 71946_1623031103358_5286678_n
Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 16 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od crow Pet 22 Jun 2012, 23:53

oću da škljocam ali da me ne potpisujete ...moja visoka rezolucija i nije naročito impresivna embarassed
...i za onu tribinu u subotu o Paheku - ko će biti ?
crow
crow
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 05.11.2011
Broj poruka : 959

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 16 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Elesar Sub 23 Jun 2012, 00:09

Ne boj se Crow, ionako ne potpisuju... wink tongue
Elesar
Elesar
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 14.01.2011
Broj poruka : 475

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 16 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Lord Vader89 Sub 23 Jun 2012, 00:42

crow radi za dobrobit preduzeceta, a ne za licnu korist tongue
Lord Vader89
Lord Vader89
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 25.12.2010
Broj poruka : 2589

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 16 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Ultras Sub 23 Jun 2012, 00:55

crow ::oću da škljocam ali da me ne potpisujete ...moja visoka rezolucija i nije naročito impresivna embarassed
Ne može embarassed
Imamo negativna iskustva. Neki tamo postave slike na net a onda kukaju (već godinu dana, a možda i više tongue ) što im se te slike dele/objavljuju happy
Znači, "ili pet ili nijedna" happy

crow ::...i za onu tribinu u subotu o Paheku - ko će biti ?
Paaaa... Pahek whistling
Logično, zar ne? grin
Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 16 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od crow Sub 23 Jun 2012, 01:48

pa dobro, ondak me potpišite nikom coffe mada sam ja u duši komunista i sve bih da delim tongue a za Paheka moram da pitam, da ne ispadne kao jednom kad sam išla u BG a bila samo bakuta iz izdavačke kuće Tardis rolling eyes
crow
crow
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 05.11.2011
Broj poruka : 959

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 16 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Силни Sub 23 Jun 2012, 02:38

Мислила си "колумниста", зар не? laughing
Силни
Силни
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 19.02.2011
Broj poruka : 376

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 16 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Elesar Sub 23 Jun 2012, 03:27

Lord Vader89 ::crow radi za dobrobit preduzeceta, a ne za licnu korist tongue

Jos si mlad i zelen (favorite one by Snake) tongue
Elesar
Elesar
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 14.01.2011
Broj poruka : 475

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 16 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od crow Sub 23 Jun 2012, 03:41

ma kakvo opšte dobro, neću da mi kaljate sveti lik, da mi posle ime vezuje uz takva ...udruženja laugh
crow
crow
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 05.11.2011
Broj poruka : 959

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 16 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Ultras Sub 23 Jun 2012, 04:10

crow ::ma kakvo opšte dobro, neću da mi kaljate sveti lik, da mi posle ime vezuje uz takva ...udruženja laugh
Znao sam laughing
Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 16 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od logossun Pon 25 Jun 2012, 03:55

HIGHER GROUND COMICS U Kragujevcu!

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 16 HGC

HGC, a.k.a. Denis Pajtak ovdje iz Hrvatske! Bavim se isključivo stripovima na engleskom jeziku. Nakon uspješnih dolazaka na beogradski salon, bio bi red da upoznam i Kragujevac happy

Osnovne informacije o mojim ponudama, kataloge itd. možete pronaći na www.hgc.logossun.com
Trenutno nemam prodajnih kataloga, no tamo je reklama i trenutni katalog predbilježbi (pretplata na još neizašle stripove - bez prethodnog plaćanja).
Sa sobom ću ponjeti sve što mogu nositi u mom veeelikom crnom koferu: domaćih autora (Biuković, Žeželj...), europljana (Moebius, Heavy Metal...), Neila Gaimana, Corbena, Marvela, DC-a... u obliku sveski, specijalki i albuma mekih i tvrdih korica.
Plan je da počnem s prodajom u petak navečer i cijelu subotu (i eventualno nedelju ujutro ako se mora), a onda moram natrag u Cro.
Možete mi se svakako javiti unaprijed pa rezervirati svoje favorite ako ih imam... logossun@logossun.com
Ističem da kad idem po salonima GOTOVO SVE OBAVEZNO PRODAJEM PO NIŽIM CIJENAMA OD UOBIČAJENIH!

Hvala na pažnji, vidimo se!
d.

logossun
Novajlija
Novajlija

Datum upisa : 29.12.2011
Broj poruka : 10

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 16 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Ultras Pon 25 Jun 2012, 04:35



Dobrodošao Denise! happy


Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 16 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Morrison Pon 25 Jun 2012, 06:43

Postovani posetioci predstojece konferencije,
udruzenje ljubitelja devete umetnosti "Svet stripa" vas moli da odvojite neki stari strip, strip viska, neki koji vam iz bilo kog razloga nije potreban (ili vise njih), i prikljucite se akciji donacije stripova djackom parlamentu Prve kragujevacke gimnazije, kao i decijem odeljenju Narodne biblioteke "Vuk Karadzic", koja ce biti odrzana u nedelju, 1. jula.
Veliko hvala unapred!
Morrison
Morrison
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 24.12.2010
Broj poruka : 1710

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 16 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Ultras Pon 25 Jun 2012, 07:37

Morrison ::Postovani posetioci predstojece konferencije,
udruzenje ljubitelja devete umetnosti "Svet stripa" vas moli da odvojite neki stari strip, strip viska, neki koji vam iz bilo kog razloga nije potreban (ili vise njih), i prikljucite se akciji donacije stripova djackom parlamentu Prve kragujevacke gimnazije, kao i decijem odeljenju Narodne biblioteke "Vuk Karadzic", koja ce biti odrzana u nedelju, 1. jula.
Veliko hvala unapred!
Podržimo ovu akciju approve

Fabio Ćeloni, plakat za konferenciju:
(klik na sliku)

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 16 Olqgh
Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 16 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od crow Pon 25 Jun 2012, 07:55

e sad, nemam baš nekih stripova poučnih za omladinu...a gašu i štrumfove ne dam tongue
crow
crow
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 05.11.2011
Broj poruka : 959

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 16 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Ultras Pon 25 Jun 2012, 19:36

Crtež Fabio Ćeloni, kolorisao Atila Juhas smile

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 16 4h7i2f
Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 16 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Силни Pon 25 Jun 2012, 19:48

Сјајно изгледа, заиста...
Силни
Силни
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 19.02.2011
Broj poruka : 376

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 16 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od perikle Pon 25 Jun 2012, 21:13

Svaka čast za plakat!
Predlažem i prigodan tekst:
"Drugovi i drugarice,
Stiže Dilan u Šumarice"!
happy

perikle
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 15.02.2012
Broj poruka : 268

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 16 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Morrison Uto 26 Jun 2012, 06:29

crow ::e sad, nemam baš nekih stripova poučnih za omladinu...a gašu i štrumfove ne dam tongue
Stipso thumbdown happy

Ultras ::Crtež Fabio Ćeloni, kolorisao Atila Juhas smile

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 16 4h7i2f
Prelepoooo hail

Morrison
Morrison
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 24.12.2010
Broj poruka : 1710

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 16 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 23 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 19 ... 23  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu