forum.svetstripa.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

+44
Kapetan Moca
Kit Carson
neomedjeni
logossun
Colt
Zlix
lixon
Dzontra
TE-NEJ
Desuparez Aporez
Osim
tenay
RIOT
Batta
themico
Kumori Myu-Jishan
kobra
Alex
Mr Smith
dessa
marinac
anto
Rick
perikle
BornToRun
voja
Jasko
crow
wele
Силни
Snake Plissken
Grujah
Makarije
Sneaksie Thiefsie
Imrahil
Bruce Springsteen
Elesar
Morrison
Lord Vader89
manhunter
VLADA 96
cronos six
Woolf
Ultras
48 posters

Strana 14 od 23 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 23  Sledeći

Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 14 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Ultras Čet 14 Jun 2012, 03:20

BornToRun ::odlicno, ja dolazim sa devojkom pa cu je uclatiti u udruzenje. kako je clanarina za ribe besplatna, prostom racunicom sam dosao da je moj trosak za mene i nju za smestaj u studenjaku 0 din smile smile smile smile smile

laugh laugh laugh
Kakva vrhunska poruka! Born legendo!

Ovim sam uvideo u šta srljam. Hvala!

Na zahtev trojice članova Upravnog odbora razgovaraćemo u vezi ovoga i sprečiti moju BOLESNU (sada sam tek svestan toga) samovolju u Udruženju. Ko zna, možda odlučimo da nove članove testiramo tako što će inostrane goste sa aerodroma, pešaka, na ramenima doneti u Kragujevac. Ili možda da autore poizbacujemo iz smeštaja da bi novake dočekali kako zaslužuju. Predložiću da novim članovima ja lično na ruke isplatim po 100 evra u znak zahvalnosti što su nas udostojili članstvom u udruženju. Prepraviću i program manifestacije pa će dobar deo tribina biti naslovljen: "Kako sam se ogrebao kod ovih naivčina u Kragujevcu" i slične zgodne panele tipa "U životu nisam strip pročitao ali što mogu da popijem - to je čudo"...

Koliko večeras se javljam sa rezultatima razgovora. yes


Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 14 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Ultras Čet 14 Jun 2012, 03:21

Snake Plissken ::
BornToRun ::ja imam devojku
:DDD
Ćuti, dobro je da nema dve. lol
Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 14 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od BornToRun Čet 14 Jun 2012, 03:36

Ultras ::
BornToRun ::odlicno, ja dolazim sa devojkom pa cu je uclatiti u udruzenje. kako je clanarina za ribe besplatna, prostom racunicom sam dosao da je moj trosak za mene i nju za smestaj u studenjaku 0 din smile smile smile smile smile

laugh laugh laugh
Kakva vrhunska poruka! Born legendo!

Ovim sam uvideo u šta srljam. Hvala!
Na zahtev trojice članova Upravnog odbora razgovaraćemo u vezi ovoga i sprečiti moju BOLESNU (sada sam tek svestan toga) samovolju u Udruženju. Ko zna, možda odlučimo da nove članove testiramo tako što će inostrane goste sa aerodroma, pešaka, na ramenima doneti u Kragujevac. Ili možda da autore poizbacujemo iz smeštaja da bi novake dočekali kako zaslužuju. Predložiću da novim članovima ja lično na ruke isplatim po 100 evra u znak zahvalnosti što su nas udostojili članstvom u udruženju. Prepraviću i program manifestacije pa će dobar deo tribina biti naslovljen: "Kako sam se ogrebao kod ovih naivčina u Kragujevcu" i slične zgodne panele tipa "U životu nisam strip pročitao ali što mogu da popijem - to je čudo"...
Koliko večeras se javljam sa rezultatima razgovora. yes

kako je moja rezervacija sobe stigla pre zasedanja udruzenja po ovom pitanju, smatram da mi pripada dvokrevetna soba u studenjaku po ceni od 0 din.
Po zakonu republike srbije duzni ste da ispostujete cene koje su istaknute u cenovniku.
Pretpostavljam da shvatate da vam nije u interesu da srozavate ugled udruzenja sveta stripa koji uspesno gradite evo vec drugu godinu.
Moja drugarica je takodje pokazala interesovanje da dodje, ali cu ipak sacekati da se zavrsi sednica udruzenja po ovom pitanju, jer ne bih zeleo da se pomisli da koristim pogodnosti besplatnog smestaja.
Hvala vam na razumevanju

BornToRun
Novajlija
Novajlija

Datum upisa : 04.02.2011
Broj poruka : 30

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 14 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Силни Čet 14 Jun 2012, 04:25

Заборавио си другарски поздрав...
Силни
Силни
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 19.02.2011
Broj poruka : 376

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 14 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Elesar Čet 14 Jun 2012, 10:40

Ja lepo zagovaram da se clanarina digne na 2000 dinara i da se naplacuje i damama.
Molim lepo.
Elesar
Elesar
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 14.01.2011
Broj poruka : 475

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 14 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od dessa Čet 14 Jun 2012, 10:47

Za dve iljade se ne slažem, za devojke se slažem.

dessa
dessa
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 23.01.2011
Broj poruka : 243

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 14 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od dessa Čet 14 Jun 2012, 11:08

Ultras :: "U životu nisam strip pročitao ali što mogu da popijem - to je čudo"...

Koliko večeras se javljam sa rezultatima razgovora. yes


Samo da napomenem da mi nije bio cilj da dovodim ljude da pijanče (samo tongue ), zato i nisam zvao sve drugar(k)e, već samo one koji zaista vole stripove.

Tako da ako već postoji mogućnost da se popakuju u studenjak i ti novi članovi, ne vidim problem. Valjda i festivalu, a i samom udruženju, to ide u korist.
dessa
dessa
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 23.01.2011
Broj poruka : 243

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 14 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Colt Čet 14 Jun 2012, 11:27

Desso, cisto da ti napomenem da si veceras izbacen iz udruzenja. Jednostavno, previse si se raspisao, nudis alternativne ideje i pristupe situaciji a to kod nas ne moze i ne sme da prodje... Svet Stripa je zamisljen kao jednoumlje i nema razloga da to menjamo. Ziveo Ultras i stripovska revolucija!

Colt
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 22.12.2010
Broj poruka : 106

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 14 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od wele Čet 14 Jun 2012, 11:43

Colt ::Desso, cisto da ti napomenem da si veceras izbacen iz udruzenja. Jednostavno, previse si se raspisao, nudis alternativne ideje i pristupe situaciji a to kod nas ne moze i ne sme da prodje... Svet Stripa je zamisljen kao jednoumlje i nema razloga da to menjamo. Ziveo Ultras i stripovska revolucija!
laugh laugh laugh laugh
Inace,ne dolazim ove godine.
wele
wele
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 06.10.2011
Broj poruka : 383

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 14 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Ultras Čet 14 Jun 2012, 11:48

Colt ::Desso, cisto da ti napomenem da si veceras izbacen iz udruzenja. Jednostavno, previse si se raspisao, nudis alternativne ideje i pristupe situaciji a to kod nas ne moze i ne sme da prodje... Svet Stripa je zamisljen kao jednoumlje i nema razloga da to menjamo. Ziveo Ultras i stripovska revolucija!
Colte, ako budeš dobar možda unesem neka izdanjia Phoenix Pressa u Darkwood.
Na trenutak, čisto da se podruže sa drugim stripovima.
Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 14 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Colt Čet 14 Jun 2012, 13:47

Eh, kada bi samo mogao adekvatno da odgovorim na takvu uslugu...

Colt
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 22.12.2010
Broj poruka : 106

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 14 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Ultras Čet 14 Jun 2012, 23:55

Colt ::Eh, kada bi samo mogao adekvatno da odgovorim na takvu uslugu...
Ma ne bi to bila usluga već akcija humanog karaktera.
A ne trebaš mi odgovarati jer si u onom postu gore jasno precizirao šta misliš o meni i o ovome šta radim.

No, idemo dalje...
Mirko Čolak, plakat za "Kragujevac, godine druge", olovka

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 14 533433_3783993652100_1414224553_n
Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 14 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od lixon Pet 15 Jun 2012, 00:48

Organizatori,ima li u subotu pola sata pauze da izvrsim i ja jedno predavanje na temu "Uticaj SBE na strip scenu u Srbiji"? Cheers

lixon
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 05.06.2011
Broj poruka : 115

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 14 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od anto Pet 15 Jun 2012, 01:14

Hmmmm.
Da li su homoseksualci (mislim na furundžije konkretno) oslobođeni članarine?
anto
anto
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 23.12.2010
Broj poruka : 121

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 14 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Lord Vader89 Pet 15 Jun 2012, 01:17

lixon ::Organizatori,ima li u subotu pola sata pauze da izvrsim i ja jedno predavanje na temu "Uticaj SBE na strip scenu u Srbiji"? Cheers

ohno
Lord Vader89
Lord Vader89
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 25.12.2010
Broj poruka : 2589

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 14 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od wele Pet 15 Jun 2012, 02:04

anto ::Hmmmm.
Da li su homoseksualci (mislim na furundžije konkretno) oslobođeni članarine?
Eto ti sad? whistling
wele
wele
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 06.10.2011
Broj poruka : 383

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 14 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od lixon Pet 15 Jun 2012, 02:36

Lord Vader89 ::
lixon ::Organizatori,ima li u subotu pola sata pauze da izvrsim i ja jedno predavanje na temu "Uticaj SBE na strip scenu u Srbiji"? Cheers

ohno
Ohyes! twisted evil

lixon
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 05.06.2011
Broj poruka : 115

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 14 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Colt Pet 15 Jun 2012, 02:51

Ultras ::
Colt ::Eh, kada bi samo mogao adekvatno da odgovorim na takvu uslugu...
Ma ne bi to bila usluga već akcija humanog karaktera.
A ne trebaš mi odgovarati jer si u onom postu gore jasno precizirao šta misliš o meni i o ovome šta radim.

Eto, nasalis se i covek se odmah uvredi. clown

Colt
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 22.12.2010
Broj poruka : 106

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 14 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od lixon Pet 15 Jun 2012, 03:19

Elesar ::Ja lepo zagovaram da se clanarina digne na 2000 dinara i da se naplacuje i damama.
Molim lepo.
Pazi,tek sam sada procitao ovo.Nesreco,a stavio si ovaj romanticni avatar! destroy

lixon
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 05.06.2011
Broj poruka : 115

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 14 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Morrison Pet 15 Jun 2012, 04:33

dessa ::
I je l' može da se postane punopravni član sad u junu? Ono, uplatiš članarinu, pazariš Kišu u Kragujevcu, a Udruženje ti obezbedi smeštaj u studenjaku?
Sto se besplatnog prenocista tice, ono je ove godine obezbedjeno pre svega kao mali znak zahvalnosti ljudima koji su uplatom clanarine omogucili nesto rastereceniji rad udruzenja, te se isto nece odnositi na eventualne novajlije smile

Elesar ::Ja lepo zagovaram da se clanarina digne na 2000 dinara i da se naplacuje i damama.
Molim lepo.
Nema potrebe da se sada o tome raspravlja...tamo negde pred kraj godine mozemo povesti debatu o visini i uslovima clanarine za 2013. coffe

anto ::Hmmmm.
Da li su homoseksualci (mislim na furundžije konkretno) oslobođeni članarine?
Born to runu je vec receno, ali da ponovim - ako hoces da povedes partnera, moraces i da platis za njega clown

lixon ::Organizatori,ima li u subotu pola sata pauze da izvrsim i ja jedno predavanje na temu "Uticaj SBE na strip scenu u Srbiji"? Cheers
Moze! Taman Colt moze da prevodi Paoli, Fabiju i Mikeleu tvoje izlaganje happy
Morrison
Morrison
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 24.12.2010
Broj poruka : 1710

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 14 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Colt Pet 15 Jun 2012, 05:02

A svetao ne moze? Nista, onda krecem u nabavku kreme za samotamnjenje...

Colt
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 22.12.2010
Broj poruka : 106

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 14 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Morrison Pet 15 Jun 2012, 05:05

Sto*, suncanje nije opcija?

- sa'ce "ne, vise volim stolicu na plazi" happy
Morrison
Morrison
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 24.12.2010
Broj poruka : 1710

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 14 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Elesar Pet 15 Jun 2012, 05:09

lixon ::
Elesar ::Ja lepo zagovaram da se clanarina digne na 2000 dinara i da se naplacuje i damama.
Molim lepo.
Pazi,tek sam sada procitao ovo.Nesreco,a stavio si ovaj romanticni avatar! destroy

Pa?
Zar nije znak postovanja prema damama ako ih tretiras isto kao i muskarce? Sta bi sa emancipacijom?
Elesar
Elesar
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 14.01.2011
Broj poruka : 475

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 14 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od dessa Pet 15 Jun 2012, 05:13

Elesar ::
lixon ::
Elesar ::Ja lepo zagovaram da se clanarina digne na 2000 dinara i da se naplacuje i damama.
Molim lepo.
Pazi,tek sam sada procitao ovo.Nesreco,a stavio si ovaj romanticni avatar! destroy

Pa?
Zar nije znak postovanja prema damama ako ih tretiras isto kao i muskarce? Sta bi sa emancipacijom?

Baš tako. Osim ovog, dama i emancipacija. Te dve ne idu zajedno.
dessa
dessa
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 23.01.2011
Broj poruka : 243

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 14 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Elesar Pet 15 Jun 2012, 05:16

Morrison ::
Nema potrebe da se sada o tome raspravlja...tamo negde pred kraj godine mozemo povesti debatu o visini i uslovima clanarine za 2013. coffe

Mi smo o ovome i ranije zuckali...a diskusija se uvek moze voditi. wink
Kao sto je jedno od pravila u trgovini "ako hoces da zaradis, ulozi" (sto naravno listom niko od nasih "modernih" privatnika/preduzetnika ne postuje), tako zelimo i da Festival, nas Festival bude snazniji, bogatiji, uticajniji - a to moze samo sa obrtnim kapitalom. Sa vecim materijalnim mogucnostima, sirom lepezom gostiju, a i da se vi ne osecate kao volonteri sto morate da se polomite oko svega, nego da se vas rad postuje.
I sami clanovi ce, verujem, biti zadovoljniji i tacno znati u sta ulazu, jer ce im se to na jedan drugi nacin vratiti.
Elesar
Elesar
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 14.01.2011
Broj poruka : 475

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge" - Page 14 Empty Re: Međunarodna strip konferencija - "Kragujevac, godine druge"

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 23 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 23  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu