forum.svetstripa.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zagor u koloru

+17
Snake Plissken
Bat Baterton
Tex Willer
Desuparez Aporez
marinac
cronos six
Jasko
Mr Smith
Woolf
culfis
Morrison
manhunter
Kandraks
Dzek Denijels
Kit Carson
Bruce Springsteen
Ultras
21 posters

Strana 4 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole

Zagor u koloru  - Page 4 Empty Re: Zagor u koloru

Počalji od Desuparez Aporez Sub 14 Apr 2012, 06:56

Snake Plissken ::Tuga Bozija.

Sto si tuzan? dontunderstand

Nemo' da places... rolling eyes _cry



grin

Desuparez Aporez
Desuparez Aporez
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 04.01.2012
Broj poruka : 273

Nazad na vrh Ići dole

Zagor u koloru  - Page 4 Empty Re: Zagor u koloru

Počalji od Snake Plissken Sub 14 Apr 2012, 10:37

Milioniti reprint prokletog Zagora, a Killing joke u exYu ne moze da se proda u 200 komada.

To je tuga.
Snake Plissken
Snake Plissken
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 06.06.2011
Broj poruka : 619

Nazad na vrh Ići dole

Zagor u koloru  - Page 4 Empty Re: Zagor u koloru

Počalji od Desuparez Aporez Sub 14 Apr 2012, 11:15

Snake Plissken ::Milioniti reprint prokletog Zagora, a Killing joke u exYu ne moze da se proda u 200 komada.

To je tuga.

Jbg.Kapiram. yes

Ja sam kupio Ubistveni vic cim ga je Colt objavio i uspeo da ga procitam u nekom relativno kratkom roku(u mom slucaju veliki uspeh Isuse ).Jedan od najboljih stripova o Batmanu,moze se reci jedan od najboljih stripova generalno.Ali,dzabe,kada nemamo kome da pricamo o tome. rolling eyes

Nudi se Zagor u koloru.Ja cu ga kupovati iako nisam neki veliki obozavalac.Posledicno tome,ne dupliram epizode,nisam ih citao do sada,pa u tim razlozima nalazim logiku za kupovinu. wink
Kao sto sam vec napisao,veoma mi se dopada ovo italijansko izdanje u boji. thumbsup

Na zalost,trenutna situacija u izdavastvu i na trzistu je uzmi ono sto se nudi ili...(take it,or leave it). thumbdown
Ali tako je u svim segmentima drustva,opet kazem,na zalost... rolling eyes

P.S.

Srecom,postoji alternativa u vidu online kupovine.Da nije toga,tek onda bi-ugasili-. wink
Desuparez Aporez
Desuparez Aporez
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 04.01.2012
Broj poruka : 273

Nazad na vrh Ići dole

Zagor u koloru  - Page 4 Empty Re: Zagor u koloru

Počalji od Elesar Sub 14 Apr 2012, 13:58

Snake Plissken ::Milioniti reprint prokletog Zagora, a Killing joke u exYu ne moze da se proda u 200 komada.

To je tuga.

To je realnost. Daj puku najjednostavnije stvari da bi u trenucima krize mogao da svari.
Elesar
Elesar
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 14.01.2011
Broj poruka : 475

Nazad na vrh Ići dole

Zagor u koloru  - Page 4 Empty Re: Zagor u koloru

Počalji od Snake Plissken Sub 14 Apr 2012, 21:29

Naravno, ali mislim da opet trziste zaista nudi mnogo toga sto nije jednostavno i sto prevazilazi jednog Zagora i trivijalni Boneli (vecinu, bar). Komiko, Sistem, Fibra, DW, Algoritam, BK, svi nude dobre razlicite stripove koji opet na ovolikom prostoru ne mogu bas lako naci svoju publiku. :/

KJ koristim samo kao primer vrlo popularnog i u svetu prihvacenog stripa, koji se ovde prodaje za smesnu kintu, i opet nema citaoce.

I za to ne mogu kriviti izdavace, jer hoce od neceg da zive, normalno; a puk, pa jebi ga, kad je pa puk znao sta valja. happy
Snake Plissken
Snake Plissken
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 06.06.2011
Broj poruka : 619

Nazad na vrh Ići dole

Zagor u koloru  - Page 4 Empty Re: Zagor u koloru

Počalji od Mr Smith Sub 14 Apr 2012, 22:18

Snake Plissken ::Naravno, ali mislim da opet trziste zaista nudi mnogo toga sto nije jednostavno i sto prevazilazi jednog Zagora i trivijalni Boneli (vecinu, bar). Komiko, Sistem, Fibra, DW, Algoritam, BK, svi nude dobre razlicite stripove koji opet na ovolikom prostoru ne mogu bas lako naci svoju publiku. :/

KJ koristim samo kao primer vrlo popularnog i u svetu prihvacenog stripa, koji se ovde prodaje za smesnu kintu, i opet nema citaoce.

I za to ne mogu kriviti izdavace, jer hoce od neceg da zive, normalno; a puk, pa jebi ga, kad je pa puk znao sta valja. happy

Velika vecina nas matorijih (35+), nema novca ni energije za otkrivanje novih stripova. Zbog toga se kupuje ono sto je poznato. Ali, kada bi ova drzava uvazila apele strip izdavaca i kada bi se oni nalazili u biblioteckoj ponudi, uz vec (po meni legendarno) pomenuto dostavljanje stripova kaficima uz novine, ljudi bi dosli u kontakt sa vecim brojem izdanja i lakse se upoznali sa novim stvarima. Oni koji citaju stripove nisu prost puk. To je elita jebote. grin
Mr Smith
Mr Smith
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 21.12.2011
Broj poruka : 238

http://zagorijana.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Zagor u koloru  - Page 4 Empty Re: Zagor u koloru

Počalji od Snake Plissken Ned 15 Apr 2012, 02:11

Kupovina kolor Zagora moze znaciti sve, samo bogami ne nedostatak novca. Cak i energija je diskutabilna.

Pre bih to nazvao rutinom, ususkavanjem, nostalgijom, lenjoscu.
A sta je to, nego pucanstvo. happy
Snake Plissken
Snake Plissken
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 06.06.2011
Broj poruka : 619

Nazad na vrh Ići dole

Zagor u koloru  - Page 4 Empty Re: Zagor u koloru

Počalji od Ultras Ned 15 Apr 2012, 02:33

Objektivno, ovim izdanjem, Libellus je sahranio Ludensovog kolekcionarskog Zagora ...
Možemo slobodno dodati da je smanjio broj kupaca VČ KI.
Plus, uneo je totalnu zbrku u glavama nekih kolekcionara pa očekujem da će biti onih koji će sva izdanja prodati i dići ruke od svega u vezi Zagora. Možda ih bude mali broj ali biće ih sigurno.

E sada - najzanimljivije: cenim da (uz sve gore navedeno) ako im tiraž bude 1200 primeraka - teško će se sve to prodati.
Ne i nemoguće ali svakako teško.

Sve u svemu - zanimljivo happy
Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Zagor u koloru  - Page 4 Empty Re: Zagor u koloru

Počalji od Bruce Springsteen Ned 15 Apr 2012, 02:58

Ja definitvno neću uzimati ovo izdanje, i to iz nekoliko razloga:
1. Ne volim u boji Bonelli stripove, naročito ako su naknadno bojeni...
2. I pored najvaljene manje cene u odnosu na Texa u boji, ovo izdanje neći biti jeftinije od 2.000...
3. Nisam pristalica HC Bonellia...
4. Pošto nemam KI VČ ni KI LU, istumbani SD/LU ZEX mi je za sada dovoljan, a kako je AC najavio za septembar Zagora od prvog broja, kao u originalu, eto najzad prave varijante za skupljanje...
Bruce Springsteen
Bruce Springsteen
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 11.01.2011
Broj poruka : 250

Nazad na vrh Ići dole

Zagor u koloru  - Page 4 Empty Re: Zagor u koloru

Počalji od Bruce Springsteen Ned 15 Apr 2012, 03:02

Ultras ::
Plus, uneo je totalnu zbrku u glavama nekih kolekcionara pa očekujem da će biti onih koji će sva izdanja prodati i dići ruke od svega u vezi Zagora. Možda ih bude mali broj ali biće ih sigurno.


Još samo da nađu kome da sve to prodaju... Eto ja ozbilnjo razmišljam da prodam ZEX od br.1-92!
Bruce Springsteen
Bruce Springsteen
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 11.01.2011
Broj poruka : 250

Nazad na vrh Ići dole

Zagor u koloru  - Page 4 Empty Re: Zagor u koloru

Počalji od Mr Smith Ned 15 Apr 2012, 05:19

Snake Plissken ::Kupovina kolor Zagora moze znaciti sve, samo bogami ne nedostatak novca. Cak i energija je diskutabilna.

Pre bih to nazvao rutinom, ususkavanjem, nostalgijom, lenjoscu.
A sta je to, nego pucanstvo. happy

Ja nisam govorio o kupovini kolor Zagora (koji mene licno uopste ne zanima), vec o nespremnosti da se otkrivaju novi stripovi. O tome je rec, a ti si se uhvatio kolor Zagora pa kolor Zagora. Stripovi su danas generalno dosta skuplji nego osamdesetih (i oprema je neuporedivo bolja) pa za one koji vole strip, kupovina neceg potpuno nepoznatog predstavlja rizican eksperiment. Kupis jedan pa ti se dopadne, pa hoces drugi, pa treci, a dete kmeci i trazi nesto ... Jel sad kapiras o cemu pricam. Neces do kraja zivota imati 25.
Mr Smith
Mr Smith
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 21.12.2011
Broj poruka : 238

http://zagorijana.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Zagor u koloru  - Page 4 Empty Re: Zagor u koloru

Počalji od Bruce Springsteen Ned 15 Apr 2012, 06:21

@ Mr Smith

Slažem se u potpunosti sa tobom yes Ja lično u prencipu prihvatam nove stvari, ali uglavnom sam vezan za ono što sam čitao i skupljao pre 25-30 godina. Bilo je pokušaja da prihvatim neke nove stripove, i one u okviru Bonellia i van njega, i uglavnom na tome je ostalo, izuzev u nekim slučajevima, kao recimo Natan Never, i ne samo da mi se sviđa kao strip, već mi je, na svoj način, uz rame Zagora i M.Noa, što ga i te kako stavlja na prvo mesto, jer me za ova druga dva vežu neka druga vremena...
Što se tiče Zagora, stičem utisak da njega ne favorizuju oni koji ga skupljaju decenijama, i veoma su svesni njegovog (ne)kvaliteta, i o tome ne diskutuju, već oni koji idu od teme do teme o istom, i izčuđavaju se njegovom (ne)kvalitetu...
Bruce Springsteen
Bruce Springsteen
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 11.01.2011
Broj poruka : 250

Nazad na vrh Ići dole

Zagor u koloru  - Page 4 Empty Re: Zagor u koloru

Počalji od Snake Plissken Ned 15 Apr 2012, 06:45

Mr Smith ::
Snake Plissken ::Kupovina kolor Zagora moze znaciti sve, samo bogami ne nedostatak novca. Cak i energija je diskutabilna.

Pre bih to nazvao rutinom, ususkavanjem, nostalgijom, lenjoscu.
A sta je to, nego pucanstvo. happy

Ja nisam govorio o kupovini kolor Zagora (koji mene licno uopste ne zanima), vec o nespremnosti da se otkrivaju novi stripovi. O tome je rec, a ti si se uhvatio kolor Zagora pa kolor Zagora. Stripovi su danas generalno dosta skuplji nego osamdesetih (i oprema je neuporedivo bolja) pa za one koji vole strip, kupovina neceg potpuno nepoznatog predstavlja rizican eksperiment. Kupis jedan pa ti se dopadne, pa hoces drugi, pa treci, a dete kmeci i trazi nesto ... Jel sad kapiras o cemu pricam. Neces do kraja zivota imati 25.
Jao, mene ludog, a ja pomislio da pricamo o kolor Zagoru zato sto je tema topika kolor Zagor.

No, na stranu to, gomilanje Zagora i svakog moguceg Bonelija na trzistu samo zato sto citaoce uglavnom cine nostalgicari je losa stvar za ljude koji nisu nostalgicari i koji bi citali nesto valjano i novo. Toga cak i ima na trzistu, ali nazalost, sta vredi sto ce to kupiti nas sto ili dve stotine, kada ce svi ostali juriti Boneli koji su citali pre 30 godina.

Sto se tice mojih godina, one su potpuno irelevantne ovde, jer mene niko ne izdrzava da bih ja mogao da se bahatim sa stripovima. Radim od svoje 18. godine, stanujem privatno i pride placam skolarinu, te price o troskovima nisu argument koji bi osporio moje tvrdnje, 90% moje plate ode na hranu i stanovanje.
Snake Plissken
Snake Plissken
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 06.06.2011
Broj poruka : 619

Nazad na vrh Ići dole

Zagor u koloru  - Page 4 Empty Re: Zagor u koloru

Počalji od Mr Smith Ned 15 Apr 2012, 07:03

Vidi. Izvinjavam se ako sam bio grub. Nije mi bila namera da te na bilo koji nacin uvredim. Jednostavno me je bocnulo to sto potcenjujes jednu grupu ljudi koja to nije zasluzila. Svaka cast na tome sto si do sada uspeo da uradis od svog zivota i sto se sam izdrzavas. Ja u tvojim godinama jos nisam bio u toj poziciji sto iz objektivnih, sto iz subjektivnih razloga. Samo moras da shvatis da u kasnijem zivotnom dobu postoje drugaciji prioriteti i da ljudi koji i dalje kupuju stripove, ma koji to bili, nisu zasluzili da ih zoves prostim pukom.
Jos jednom izvini ako sam te na bilo koji nacin uvredio, ali to sto si rekao jednostavno nije tacno.
Mr Smith
Mr Smith
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 21.12.2011
Broj poruka : 238

http://zagorijana.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Zagor u koloru  - Page 4 Empty Re: Zagor u koloru

Počalji od Mr Smith Ned 15 Apr 2012, 07:14

Hvala na podrsci Bruce. Ja redovno kupujem Stripoteku (koju vise ne znam gde da drzim), naravno Zagora (VC i LUdens Extra),Martija, Dampira, Geu i povremeno Dylana kada su u pitanju kiosk izdanja. Alan Forda sam skupio sta me zanima, kao i Asterixa i T. Toma. Necu kupovati Zagora u koloru jer me uopste ne zanima ta varijanta. Zena mi je zabranila da pravim jos polica po kuci sto me stavlja u nezgodan polozaj. Volim svoje stare stripove i ne zelim da ih se odreknem. Za nove nemam mesta.
Mr Smith
Mr Smith
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 21.12.2011
Broj poruka : 238

http://zagorijana.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Zagor u koloru  - Page 4 Empty Re: Zagor u koloru

Počalji od Bruce Springsteen Ned 15 Apr 2012, 07:26

Izgleda da mi stariji, kako nas ovi mlađi nazivaju nostalgičarima, više mućkamo srcem, nego mozgom wink
Bruce Springsteen
Bruce Springsteen
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 11.01.2011
Broj poruka : 250

Nazad na vrh Ići dole

Zagor u koloru  - Page 4 Empty Re: Zagor u koloru

Počalji od Mr Smith Ned 15 Apr 2012, 08:07

Bruce Springsteen ::Izgleda da mi stariji, kako nas ovi mlađi nazivaju nostalgičarima, više mućkamo srcem, nego mozgom wink

Ili kvadratima i metrima polica. smile
Mr Smith
Mr Smith
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 21.12.2011
Broj poruka : 238

http://zagorijana.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Zagor u koloru  - Page 4 Empty Re: Zagor u koloru

Počalji od Snake Plissken Ned 15 Apr 2012, 10:21

Mr Smith ::Vidi. Izvinjavam se ako sam bio grub. Nije mi bila namera da te na bilo koji nacin uvredim. Jednostavno me je bocnulo to sto potcenjujes jednu grupu ljudi koja to nije zasluzila. Svaka cast na tome sto si do sada uspeo da uradis od svog zivota i sto se sam izdrzavas. Ja u tvojim godinama jos nisam bio u toj poziciji sto iz objektivnih, sto iz subjektivnih razloga. Samo moras da shvatis da u kasnijem zivotnom dobu postoje drugaciji prioriteti i da ljudi koji i dalje kupuju stripove, ma koji to bili, nisu zasluzili da ih zoves prostim pukom.
Jos jednom izvini ako sam te na bilo koji nacin uvredio, ali to sto si rekao jednostavno nije tacno.
Ma nikakve uvrede nema, normalno razgovaramo, samo sam razmenio argument s tobom. wink Nema potrebe za nikakvim izvinjavanjem.

Okej, ja sam kao i obicno negativac i namcor (c) pa malo preterujem, ali mislim da ovaj deo mog prethodnog posta lepo sve sumira bez potcenjivanja :

No, na stranu to, gomilanje Zagora i svakog moguceg Bonelija na trzistu samo zato sto citaoce uglavnom cine nostalgicari je losa stvar za ljude koji nisu nostalgicari i koji bi citali nesto valjano i novo. Toga cak i ima na trzistu, ali nazalost, sta vredi sto ce to kupiti nas sto ili dve stotine, kada ce svi ostali juriti Boneli koji su citali pre 30 godina.

Samo pizdim sto je malo mladjh citalaca, dok je za starije cesto razumljivo da uzimaju ono sto im je priraslo srcu. A kako mladjih nema, vi ste jedini. happy

Snake Plissken
Snake Plissken
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 06.06.2011
Broj poruka : 619

Nazad na vrh Ići dole

Zagor u koloru  - Page 4 Empty Re: Zagor u koloru

Počalji od Elesar Ned 15 Apr 2012, 21:19

Da odes da prosaras mladje, nemaju ni pojma ko je Zagor.
Tako da se izdavaci obracaju starijoj publici, udaraju na srce, a vade im iz novcanika.

Ideja je valjda da jedino tako stip izdavastvo moze da opstane, kad vec nema (barem kod nas) otkupa od strane drzave.
Elesar
Elesar
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 14.01.2011
Broj poruka : 475

Nazad na vrh Ići dole

Zagor u koloru  - Page 4 Empty Re: Zagor u koloru

Počalji od Snake Plissken Ned 15 Apr 2012, 22:07

Da li bi otkup zaista bio toliko znacajan?

Ti si upuceniji : ako Komiko izda 500 komada necega, koliko bi prodao otkupom?
Snake Plissken
Snake Plissken
Zaslužan član
Zaslužan član

Datum upisa : 06.06.2011
Broj poruka : 619

Nazad na vrh Ići dole

Zagor u koloru  - Page 4 Empty Re: Zagor u koloru

Počalji od Gil-galad Ned 15 Apr 2012, 23:18

Snake Plissken ::Da li bi otkup zaista bio toliko znacajan?

Ti si upuceniji : ako Komiko izda 500 komada necega, koliko bi prodao otkupom?

Jako dobro pitanje! approve Posebno kada izdaju neko kapitalno delo, kao što će biti Habibi, npr.?
Gil-galad
Gil-galad
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 31.01.2011
Broj poruka : 2104

Nazad na vrh Ići dole

Zagor u koloru  - Page 4 Empty Re: Zagor u koloru

Počalji od Desuparez Aporez Pon 16 Apr 2012, 00:31

Mr Smith ::
Snake Plissken ::Naravno, ali mislim da opet trziste zaista nudi mnogo toga sto nije jednostavno i sto prevazilazi jednog Zagora i trivijalni Boneli (vecinu, bar). Komiko, Sistem, Fibra, DW, Algoritam, BK, svi nude dobre razlicite stripove koji opet na ovolikom prostoru ne mogu bas lako naci svoju publiku. :/

KJ koristim samo kao primer vrlo popularnog i u svetu prihvacenog stripa, koji se ovde prodaje za smesnu kintu, i opet nema citaoce.

I za to ne mogu kriviti izdavace, jer hoce od neceg da zive, normalno; a puk, pa jebi ga, kad je pa puk znao sta valja. happy

Velika vecina nas matorijih (35+), nema novca ni energije za otkrivanje novih stripova. Zbog toga se kupuje ono sto je poznato. Ali, kada bi ova drzava uvazila apele strip izdavaca i kada bi se oni nalazili u biblioteckoj ponudi, uz vec (po meni legendarno) pomenuto dostavljanje stripova kaficima uz novine, ljudi bi dosli u kontakt sa vecim brojem izdanja i lakse se upoznali sa novim stvarima. Oni koji citaju stripove nisu prost puk. To je elita jebote. grin

Stripovi su danas generalno dosta skuplji nego osamdesetih (i oprema je neuporedivo bolja) pa za one koji vole strip, kupovina neceg potpuno nepoznatog predstavlja rizican eksperiment. Kupis jedan pa ti se dopadne, pa hoces drugi, pa treci, a dete kmeci i trazi nesto ...

Moj slucaj. Isuse yes

Ne znam dali da se radujem zbog toga(sto nisam jedini)ili da padnem u bedak... happy
Desuparez Aporez
Desuparez Aporez
Ističe se
Ističe se

Datum upisa : 04.01.2012
Broj poruka : 273

Nazad na vrh Ići dole

Zagor u koloru  - Page 4 Empty Re: Zagor u koloru

Počalji od Ultras Uto 17 Apr 2012, 08:25

Zagor u koloru  - Page 4 3463921_DSCN2196
Ultras
Ultras
Webmaster
Webmaster

Datum upisa : 17.12.2010
Broj poruka : 4503

http://mojacrvenazvezda.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Zagor u koloru  - Page 4 Empty Re: Zagor u koloru

Počalji od Bruce Springsteen Uto 17 Apr 2012, 08:58

Ultras ::
Zagor u koloru  - Page 4 3463921_DSCN2196

Ovo ispod mi liči na tvoj parket laughing
Bruce Springsteen
Bruce Springsteen
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 11.01.2011
Broj poruka : 250

Nazad na vrh Ići dole

Zagor u koloru  - Page 4 Empty Re: Zagor u koloru

Počalji od manhunter Čet 19 Apr 2012, 00:48

Evo i vesti iz Libellusa:

Rekli smo da cemo se povremeno javljati kako sto bude konacno definirano, pa evo nekoliko dodatnih informacija.
Kao sto su neki vec pisali naklada ce biti 1200 primjeraka. Cijena jedne knjige bit ce 145,00 kn.
Knjige ce biti prva dva mjeseca na popustu, i to po cijeni od 125,00 kn po knjizi.

No to jos nije sve. Kao sto znate planiramo objaviti 4 knjige za MaFest. Tko na Mafestu kupi sve 4 knjige skupa, dobit ce ih po cijeni od 115 kuna po knjizi.
Odnosno 460 kuna za sve 4 knjige. Naravno, ova akcija sa popustom za 4 knjige skupa vrijedit ce iskljucivo na MaFestu u Makarskoj.

Iducih dana pisat cemo jos o predrezervacijama za Mafest, kako o drugim knjigama tako i o Zagoru i drugim ponudama, kako bismo
bili u mogucnosti osigurati dostupnost zeljenih primjeraka. Kao sto znate nemamo mogucnost neogranicene kolicine prebaciti
iz skladista u Zagrebu do Makarske, a zeljeli bi svima omoguciti da dodju do trazenih izdanja, pa cemo omoguciti predrezervacije.
O tome vise iducih dana...
manhunter
manhunter
Domaćin
Domaćin

Datum upisa : 20.12.2010
Broj poruka : 1318

Nazad na vrh Ići dole

Zagor u koloru  - Page 4 Empty Re: Zagor u koloru

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu